IV niedziela zwykła – 3.02.2019

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii zmiana tajemnic Różańcowych. Jak słyszeliśmy – w liturgii wspominamy św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona chorób gardła. Na zakończenie Mszy Świętej poświęcenie jabłek i specjalna ogólna modlitwa nad wszystkimi wiernymi przez wstawiennictwo św. Błażeja.

2. We wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Na zakończenie Mszy Św. poświęcenie soli, chleba i wody, w środę św. Pawła Miki i towarzyszy męczenników.

3. Pierwszy czwartek miesiąca –adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.  O godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.

4. Przyszła niedziela druga miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych dla róż ze Szkoły Podstawowej.

5. Spotkania duszpasterskie: w piątek o godz. 16.00 spotkanie lektorów i ministrantów. Również  w piątek o 16.00 – próba scholi parafialnej.

6. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.

7. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Andrzej Ochab,  Zbigniew Samolewicz, Wojciech Paśko.

1 lutego 2019|