V niedziela zwykła – 10.02.2019

V niedziela zwykła – 10.02.2019

  1.  Jutro wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. W naszej świątyni Msza Święta o godz. 17.00. Na zakończenie Eucharystii Sakrament Namaszczenia chorych, wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich szczególnie chorych, cierpiących i tych, którzy opiekują się osobami starszymi i chorymi.
  2.  W czwartek święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa PATRONÓW EUROPY. Od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  3. Przyszła niedziela trzecia miesiąca – składka na prace parafialne. 
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik -można nabyć z tyłu świątyni.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Wojciech Ochał, Zofia Samolewicz, Ewelina Seroka.
9 lutego 2019|