V niedziela Wielkiego Postu – 7.04.2019

V niedziela Wielkiego Postu – 7.IV.2019

 kolor szat liturgicznych:  Znalezione obrazy dla zapytania stuła fiolet  fioletowy

 1. Jutro o godz. 11.00 Msza Św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej. Od 14.30 do 18.00 rekolekcyjna spowiedź z przerwą od 00 do 16.30. Podczas spowiedzi co pół godziny będzie rozdawana Komunia Św. O godz. 18.00 Msza Św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich.
 2. We wtorek zakończenie rekolekcji. Msze Św. o godz. 8.00 i 18.00.
 3.  W czwartek wspólnota Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
 1. W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza Św. 
 1. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na wszystkich Mszach Św. poświecenie palm. Na pierwszej Mszy Św. Męka Pańska będzie czytana przez kapłana i lektorów, na sumie śpiewana przez chór parafialny.
 2. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla dorosłych, po sumie zmiana dla róż ze Szkoły Podstawowej. 
 1. W Niedzielę Palmową jak każdego roku kandydaci do Sakramentu Bierzmowania udadzą się do katedry rzeszowskiej na Dzień Młodzieży w łączności z Ojcem Świętym. Wyjazd z przystanku koło Sióstr o godz. 10.25. Msza Św. o 12.00. Jako opieka pojedzie kilkoro rodziców. 
 1. Spotkania duszpasterskie:
 • w piątek o godz. 17.00 – spotkanie lektorów i ministrantów,
 • również w piątek o godz. 17.00 – próba scholi parafialnej,
 • w sobotę po Mszy Św. – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Stanisław Pasela, Eugeniusz Drozd, Feliks Drozd.
 1. Panie ze Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich „Zagorzanki” dzisiaj po wszystkich Mszach Św. będą rozprowadzać palmy. 
 1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem. 
 1. Po zakończeniu rekolekcji czyli od środy możliwość spowiedzi świętej, zawsze pół godziny przed Mszą Świętą.
6 kwietnia 2019|