XVIII niedziela zwykła – 04.08.2019

XVIII niedziela zwykła – 4.VIII.2019

1. Biskup Rzeszowski wyznaczył w naszej parafii adoracje Najświętszego Sakramentu w poniedziałek 5 sierpnia. Będzie to adoracja w ciszy od 17.00 do 18.00. O godz. 18.00 litania do Matki Bożej i Msza Święta.
  1. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek wspomnienie św. Dominika – kapłana. Wspólnota Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  2. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża Edyty Stein, dziewicy i męczennicy, PATRONKI EUROPY.
  3. W sobotę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  1. Przyszła niedziela II miesiąca po sumie zmiana tajemnic dla Róż ze Szkoły Podstawowej.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego, Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Józef Kurowski, Zenon Kurowski, Tadeusz Walczyk.
  1. We wtorek 20 sierpnia pielgrzymka Seniorów do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Zapisy u p. Kościelnego w zakrystii. Koszt 40,-zł.
  1. Dzisiaj wyruszyła 42 Rzeszowska Pielgrzymka na Jasną Górę. We wtorek 6 sierpnia wyrusza Krakowska Piesza Pielgrzymka do tronu Maryi Królowej Polski.
3 sierpnia 2019|