XXI niedziela zwykła – 25.08.2019

XXI niedziela zwykła – 25.VIII.2019

1. W poniedziałek uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  1. W czwartek i piątek od godz. 17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego.
  1. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, składka na Seminarium Duchowne.
  1. Rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 2 września, o godz. 8.00 Msza Św. dalsza część uroczystości w Szkole Podstawowej.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Stanisław Kozek, Daniela Drozd, Józef Fąfara.
  1. Dziś Dożynki Diecezjalne w katedrze rzeszowskiej – uroczysta suma o godz. 12.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa. Uroczystości będą transmitowane przez radio VIA.
  1. Jak każdego roku 16 września w poniedziałek odbędzie się jednodniowa pielgrzymka do tronu Matki Bożej Królowej Polski na Jasną Gorę. Zapisy u p. Kościelnego w zakrystii. Koszt 55,-zł.
25 sierpnia 2019|