XXII niedziela zwykła – 01.09.2019

XXII niedziela zwykła – 1.IX.2019

1. Jutro 1 września rozpoczęcie roku szkolnego, Msza Św. o godz. 8.00, dalsza część uroczystości w szkole o godz. 9.15. Na tą Eucharystię zapraszamy wszystkich, którzy w poniedziałek chcą być na Mszy Św.
  1. Pierwszy czwartek miesiąca, od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  1. Pierwszy piątek miesiąca, od godz. 16.30 spowiedź święta, będziemy spowiadali z o. Damianem, kapucynem. Msza Św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W pozostałe dni miesiąca jak zawsze spowiedź pół godziny przed Mszą Św.
  1. Pierwsza sobota miesiąca Eucharystia i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  1. Przyszła niedziela II miesiąca zmiana tajemnic różańcowych dla róż ze szkoły podstawowej.
  1. Spotkania duszpasterskie: w piątek po nabożeństwie uczniów kl. VIII kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dzienni można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Józef Łach, Józef Siwiec, Piotr Skiba.
  1. W niedzielę święto Narodzenia NMP. Odpust w SĘDZISZOWSKIEJ FARZE. Uroczysta suma o godz. 12.00.
31 sierpnia 2019|