XXIII niedziela zwykła – 08.09.2019

XXIII niedziela zwykła – 8.IX.2019

Siostra Maria Mazek ze Zgromadzenie Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa, dziękuje wszystkim za modlitwę i przejawy życzliwości w przygotowaniu do wieczystej profesji zakonnej.

1. W czwartek w parafiach miasta Rzeszowa Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej, w parafiach diecezji wspomnienie obowiązkowe, od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Eucharystia.
  1. W piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. Jest to 13-ty dzień września nabożeństwo FATIMSKIE o godz. 20.00.
  1. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Chcemy się włączyć w inicjatywę wiary „POLSKA POD KRZYŻEM”, o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, o godz. 18.00 Msza Św.
  1. Za tydzień Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Po wszystkich Mszach Św. składka do puszek na katolickie radio VIA.
  1. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca składka na prace parafialne.
  1. Spotkania duszpasterskie: w sobotę
    • 16.00 Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży,
    • o godz. 16.30 próba scholii parafialnej,
    • 16.45 spotkanie lektorów i ministrantów.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Stanisław Motyka, Adam Bujak, Andrzej Chmiel.
  1. Odpusty parafialne: Podwyższenia Krzyża Świętego
  • w sobotę w parafii Sędziszów – Kawęczyn – suma o godz. 18.00,
  • w niedzielę w parafii Kamionka – suma o godz. 11.00.

7 września 2019|