XXVI niedziela zwykła – 29.09.2019 

XXVI niedziela zwykła – 29.IX.2019 

 1. Od wtorku przez cały miesiąc październik Msze Św. na tygodniu z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00. W niedzielę nabożeństwo różańcowe po sumie. Zachęcamy do udziału w tym pięknym ulubionym przez św. Jana Pawła II nabożeństwie dzieci, młodzież i dorosłych. Jeżeli nie możemy być w świątyni odmówmy codziennie przynajmniej 1 dziesiątek różańca św. Prosimy o poprowadzenie nabożeństwa różańcowego przez uczniów Szkoły Podstawowej:
 • we środę kl. I, II i III,
 • w piątek kl. IV i V,
 • w sobotę kl. VI a.

Dzisiaj po Mszach Św. i we wtorek po nabożeństwie będą rozdawane plansze uczestnictwa w różańcu. Naklejki na plansze od wtorku. Kto zapełni całą planszę i złoży w zakrystii weźmie udział w losowaniu nagród.

 1. I czwartek miesiąca spowiedź święta od godz. 16.00. Od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej, nabożeństwo różańcowe i Msza Św.                                                
 1. I piątek miesiąca spowiedź od 15.30. Po Eucharystii różaniec. Litanie do Serca Pana Jezusa odmówimy podczas Komunii Świętej. 
 1. I sobotę miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP, litania do Matki Bożej i nabożeństwo różańcowe. 
 1. Przyszła niedziela I miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne zamiast jesiennych płodów rolnych. Bardzo prosimy w miarę swoich możliwości o wsparcie dla naszego Seminarium. 
 1. Spotkania duszpasterskie: 
 • w środę na zakończenie Mszy Św. poświęcenie i rozdanie różańcy uczniom kl. III jako przygotowanie do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii Świętej, a po nabożeństwie spotkanie z rodzicami uczniów kl. III SP,
 • w piątek po Mszy Św. uczniów kl. VIII kandydatów do sakramentu bierzmowania
 • w sobotę o godz. 16.00 próba scholi parafialnej. 
 1. W poniedziałek wspomnienie św. Hieronima,
 2. we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
 3. w środę świętych Aniołów Stróżów,
 4. w piątek św. Franciszka z Asyżu,
 5. w sobotę św. siostry Faustyny Kowalskiej. 
 1. Prasę katolicką można nabyć na stoliku pod chórem: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik. 
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Emil Toton, Zofia Skiba, Józef Kozek.
 1. W sobotę drugorzędny odpust w parafii Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Młp. ku czci św. s. Faustyny Kowalskiej, suma o godz. 18.00. A w niedzielę w parafii Bystrzyca św. Franciszka z Asyżu, uroczysta suma o godz. 11.00.
 1. W zakrystii są do odebrania pamiątkowe grupowe zdjęcia z pielgrzymki na Jasną Górę, wykonane przez pana Ryszarda Ciołkosza. 
 1. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy świątyni, dzwonnicy, kapliczce św. siostry Faustyny – Bóg zapłać.
28 września 2019|