XXIX niedziela zwykła – 20.10.2019

XXIX niedziela zwykła – 20.X.2019

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Misjonarzach, również pochodzących z naszej diecezji i tych, którzy gościli w naszej parafii. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Misje Święte.
  1. W wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II, odmówimy litanię do Świętego Papieża,
  1. W czwartek – od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, – o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, różaniec i Msza Święta.
  1. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu różaniec poprowadziły:
  • w poniedziałek – róża św. Floriana – Tadeusza Ochała i św. Jana XXIII – Czesława Maciołka;
  • we wtorek – róże św. św. Stanisława Kostki oraz św. Maksymiliana i św. Rity kasy IV i V szkoły podstawowej
  • w środę – róża świętych Franciszka i Hiacynty, dzieci fatimskich – kl. VIb,
  • w czwartek – kapłani,
  • w piątek – róża św. Jadwigi kl. VIII,
  • w sobotę – róża św. Bernadety Soubiru i bł. Ks. Romana Sitko kl. VIa i VII
  • w piątek – o godz. 16.00 – próba scholi parafialnej ,
  • w piątek – po nabożeństwie – uczniów kl. VIII, kandydatów do sakramentu bierzmowania,
  • w sobotę – po nabożeństwie – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Jan Skiba, Marek Maciołek, Emil Ochał.
  2. Ze spowiedzi świętej można skorzystać zawsze pół godziny przed Mszą Świętą.
  3. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy kapliczce św. siostry Faustyny – Bóg zapłać.
  4. Bardzo prosimy z ks. Proboszczem z Góry Ropczyckiej Dariuszem Trojnarem, aby porządkując groby na cmentarzu zabierać śmieci, pozostałości po kwiatach, zniczach do przydomowych koszy. Ułatwi to sprzątanie cmentarza przed uroczystością Wszystkich Świętych i zmniejszy koszt wywozu śmieci.
20 października 2019|