XXVII niedziela zwykła – 06.10.2019

XXVII niedziela zwykła – 6.X.2019

 

 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, każdego dnia o 17.00 Eucharystia i różaniec święty. 
 1. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej połączona z różańcem i Eucharystia. 
 1. W niedzielę ostatnie w tym roku NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE o godz. 18.00 i poświecenie kapliczki św. siostry Faustyny Kowalskiej, apostołki Bożego miłosierdzia. Bardzo prosimy, aby na tym ostatnim nabożeństwie zaśpiewał chór. 
 1. Przyszła niedziela to również XIX Dzień Papieski pod hasłem „Dzielmy się miłością”. Po wszystkich Mszach Św. zbiórka do puszek na STYPENDIA dla uzdolnionej młodzieży. 
 1. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu różaniec święty poprowadzili:
 • w poniedziałek – uczniowie kl. VI b,
 • we wtorek – uczniowie kl. VII,
 • w środę – klasa VIII,
 • w czwartek – kapłani
 • w piątek – róża św. Jana Chrzciciela – Marii Zawiślak
 • w sobotę – schola parafialna.
 1. Spotkania duszpasterskie:
 • w sobotę po nabożeństwie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży,
 • w niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla róż ze szkoły podstawowej. 
 1. W niedzielę 13- go października – imieniny Ks. bpa Edwarda Białogłowskiego, polecamy solenizanta w naszych modlitwach.
 1. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Do końca października w zakrystii można składać wypominki listopadowe i roczne. Kartki wypominkowe są wyłożone na filarach z tyłu świątyni, przy gazetach, figurze św. Antoniego i zakrystii.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Stanisław Przywara, Wiesław Przywara, Wiesław Białorucki. 
 1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem. Jest też do nabycia Kalendarz Rolników w cenie 20 zł. i ścienny kalendarz misyjny na 2020 r.- cena 5 zł.
 1. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej,
 2. W piątek – św. Jana XXIII, papieża. 
 1. Bardzo dziękujemy, Bóg zapłać parafianom – małżeństwu za ufundowanie dzwonów i dzwonnicy, również małżeństwu – parafianom za ufundowanie kapliczki św. siostry Faustyny. Mamy nadzieję, że wszystkie trzy dzwony pierwszy raz zadzwonią w przyszłą niedzielę 13 października.
5 października 2019|