II niedziela Adwentu – 08.12.2019

II niedziela Adwentu – 8.XII.2019

1. W czwartek od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  1. W sobotę będzie Adwentowy Dzień Chorych jako przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia, spowiedź od godz. 8.15. O godz. 9.00 Msza Św. i litania Loretańska do NMP. Od godz. 10.00 odwiedziny chorych w domach. Jeden ksiądz pojedzie drogą za rzeką od początku parafii w stronę tartaku, drugi od Gimnazjum w stronę Góry Ropczyckiej do stadionu. Osoby, które odwiedzimy w domu proszę zapisywać w zakrystii od dziś do piątku włącznie.
  • w sobotę – o godz. 16.00 próba scholii parafialnej,
  • w sobotę – po Mszy Św. uczniów kl. VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Źródło i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.
  2. W zakrystii można nabyć świece Caritasu na stół wigilijny.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Tomasz Harmata, Barbara Pieprzak, Stanisław Ignas .
  1. W szkole były prowadzone katechezy na temat adwentu i Mszy Świętych roratnich. Chcemy aby dzieci i młodzież przynajmniej kilkakrotnie uczestniczyły w tych Eucharystiach. Zapraszamy:
  • w piątek – IV, V i VII
  • w sobotę – VI A, VI B i VIII.
  1. 13 grudnia w piątek będziemy przeżywać kolejną rocznicę wprowadzenie stanu wojennego. W modlitwie polecamy trudne sprawy naszej Ojczyzny i rządzących.
8 grudnia 2019|