Niedziela  29.12.2019 – Świętej Rodziny.

Niedziela  29.XII.2019 – Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 

  1. We wtorek wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 16.00 – Msza Św., adoracja Najświętszego Sakramentu z litanią do Matki Bożej i hymn Ciebie Boga wysławiamy… 
  1. W środę – 1 stycznia 2020, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św. jak w niedzielę o godz. 8.00, 10.30 i 16.00. 
  1. W czwartek Msza Św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 7.00. 
  1. I piątek miesiąca, spowiedź święta od godziny 16.00. O godz. 17.00 Msza Św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  1. Druga z pięciu pierwszych sobót miesiąca – Obchodzenie 5-ciu pierwszych sobót miesiąca mają charakter przeproszenia i dziękczynienia związanie są z objawieniami w Fatimie. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, część różańca świętego, litania do Matki Bożej, 15 minutowa adoracja prywatna i Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP. Prosimy aby różaniec poprowadziły róże: św. Wojciecha – Genowefy Bochenek, św. siostry Faustyny – Haliny Gwiżdż i św. Józefa – Lucyny Kałdan. 
  1. Przyszła niedziela I miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne. 
  1. Prasę katolicką: Źródło, można nabyć na stoliku pod chórem. 
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Jan Toton, Teresa Toton, Maria Marciniec.
28 grudnia 2019|