Niedziela – 19.01.2020

Niedziela – 19.I.2020

Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa  Głównego Patrona Diecezji

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, kolędę. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, podejmowanie różnych tematów związanych z duszpasterstwem i pracami parafialnymi, przygotowane posiłki i złożone ofiary – Bóg zapłać.

1.  Wczoraj – sobotę 18 stycznia -rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2.  W czwartek od 16.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  3. W piątek wspomnienie św. Franciszka Walezego, biskupa i doktora Kościoła.
  4. W sobotę święto Nawrócenia Świętego Pawła, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez Ojca Świętego Franciszka.
  • W poniedziałek o godz. 16.00 – próba scholi parafialnej,
  • w sobotę o godz. 16.00 – lektorów i ministrantów.
  1. Prasę katolicka: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Halina Gwiżdż, Helena Skiba, Ryszard Ziobro.
  1. Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Młp. oraz Stowarzyszenie Folklorystyczne Rochy zapraszają na Koncert Noworoczny inaugurujący 30 lecie Zespołu Pieśni i Tańca Rochy – dziś 19 stycznie o godz. 17.00 w Domu Kultury w Sędziszowie Młp. W programie wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca Pułanie, Wiercany, Zespół Regionalny Wielopolanie i Rochy.
19 stycznia 2020|