Uroczystość Trójcy Świętej – 07.06.2020

Uroczystość Trójcy Świętej – 7.VI.2020

  1. W poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
  1. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze Św. w naszej świątyni o godz. 8.00 i 10.30 z procesją wokół kościoła do czterech ołtarzy i o godz. 16.00. Na procesję zapraszamy wszystkich parafian, którzy czują się na siłach, kapelę, chór parafialny, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia. Bardzo prosimy, aby feretrony były przystrojone żywymi kwiatami.
  2. W oktawie Bożego Ciała Msze Św. o godz. 18.00 z procesją dookoła kościoła, z wyjątkiem soboty, kiedy będzie NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE o godz. 20.00 z procesja różańcową. W niedzielę procesja po Mszy Św. o godz. 12.00.
  1. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż ze szkoły podstawowej w przyszłą niedzielę po procesji. 
  1. Prasę katolicką; Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego, można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Marek Kurowski, Teresa Żegleń, Krystyna Toton.
  1. Jak co roku organizatorzy zapraszają na Katolicki Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała 11 czerwca. Wyjątkowo w tym roku będzie transmitowany przez Internet, będzie go można oglądać w telewizji TRWAM.
  1. Dziś o godz. 14.30 na plebanii spotkanie z grupami, które będą przygotowywać ołtarze na Boże Ciało, a o godz. 17.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  1. Jutro w Dziennym Domu Pobytu dla Seniorów od godz. 11.30 będzie pełniła dyżur pani, pomoże wypełnić wnioski przyjęcia i udzieli wszelkich potrzebnych informacji.
7 czerwca 2020|