XXII niedziela zwykła – 30.08.2020

XXII niedziela zwykła – 30.VIII.2020

1. Jutro ostatni dzień sierpnia Msza Św. popołudniu o godz.18.00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego od 17.00 do 18.00
  2. We wtorek – 1 września rozpoczęcie roku szkolnego.  Msza Św. o godz. 8.00, – dalsza część uroczystości w szkole o godz. 9.00. Nie będzie w szkole akademii dla wszystkich. Po przybyciu do szkoły uczniowie idą do swoich klas na spotkanie z wychowawcą. Na Eucharystię zapraszamy wszystkich, którzy we wtorek chcą być na Mszy Św.
  3. Pierwszy czwartek miesiąca, od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  4. Pierwszy piątek miesiąca, od godz. 16.30 spowiedź święta, będzie spowiadał także o. Damian, kapucyn. Msza Św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W pozostałe dni tygodnia, jak zawsze spowiedź pół godziny przed Mszą Św.
  6. Pierwsza sobota miesiąca – Eucharystia i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  7. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.
  • w piątek – po nabożeństwie – uczniów kl. VIII kandydatów do sakramentu bierzmowania.
29 sierpnia 2020|