XXVI niedziela zwykła – 27.09.2020

XXVI niedziela zwykła – 27.IX.2020

 1. Od czwartku przez cały miesiąc październik Msze Św. na tygodniu z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00. W niedzielę nabożeństwo różańcowe po sumie. Zachęcamy do udziału w tym pięknym ulubionym przez św. Jana Pawła II nabożeństwie dzieci, młodzież i dorosłych. Jeżeli nie możemy być w świątyni odmówmy codziennie przynajmniej jedną dziesiątkę różańca św. Prosimy o poprowadzenie nabożeństwa różańcowego przez uczniów Szkoły Podstawowej: w sobotę kl. VIII. Od czwartku do niedzieli po nabożeństwie będą rozdawane plansze uczestnictwa w różańcu, również w szkole podstawowej. Naklejki na plansze od czwartku. Kto zapełni całą planszę weźmie udział w losowaniu nagród.
 1. Pierwszy czwartek miesiąca – spowiedź święta od godz. 16.00. Od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, A o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej połączona z nabożeństwem różańcowym i Msza Św.
 1. Pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od 15.30. Po Eucharystii różaniec. Litanie do Serca Pana Jezusa odmówimy podczas Komunii Świętej.
 1. Pierwsza sobota miesiąca – Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP, litania do Matki Bożej i nabożeństwo różańcowe.
 1. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu, a po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne zamiast jesiennych płodów rolnych. Bardzo prosimy w miarę swoich możliwości o wsparcie dla naszego Seminarium.
 1. Spotkania duszpasterskie:
 • w sobotę o godz. 16.00 – uczniów kl. VIII kandydatów do sakramentu bierzmowania
 1. W poniedziałek – wspomnienie św. Wacława, męczennika,
 2. We wtorek – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,
 3. W środę – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła,
 4. W czwartek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
 5. W piątek – świętych Aniołów Stróżów.
 1. Prasę katolicką można nabyć na stoliku pod chórem: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Mirosław Rogóż, Robert Miąso, Józef Kujda.
 1. W najbliższą niedzielę, w przeddzień wspomnienia św. siostry Faustyny na Mszy Św. o godz. 11.00, ks. bp Jan Wątroba dokona konsekracji kościoła Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Młp.
 1. W niedzielę w parafii Bystrzyca odpust św. Franciszka z Asyżu, uroczysta suma o godz. 11.00.
26 września 2020|