Boże Narodzenie – 25.12.2020

Boże Narodzenie – 25.XII.2020

Przed nami wyjątkowy czas Uroczystość Bożego Narodzenia Pańskiego.

W bieżącym roku, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy umocnienia nadziei, która obejmuje różne obszary naszego życia, od zdrowia fizycznego przez życie społeczne, po duchowe. Fundamentem nadziei jest Bóg i Jego miłość. Z nadzieją duchowo pielgrzymujemy do Betlejem, gdzie narodził się Jezus Zbawiciela świata.

Wszystkim drogim gościom i parafianom życzę obfitych łask od Bożej Dzieciny  nadziei na lepsze jutro, zdrowia i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

Życzenia świąteczne do naszej parafii przesłali:

1. Bp Ordynariusz Jan Wątroba, Ks. Bp Edward Białogłowski, Ks. Bp Kazimierz Górny.
  2. Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie prof. dr hab. Robert Tyrała.
  3. Rektor Seminarium Duchownego w Rzeszowie Ks. dr Paweł Pietrusiak ze wspólnotą  wychowawców, profesorów i kleryków.
  4. Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Kazimierz Moskal.
  5. Starosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego Witold Darłak z Radą    Powiatu i pracownikami Urzędu.
  6. Burmistrz Miasta i Gminy Sędziszów Młp. Bogusław Kmieć z Radą Miejską i pracownikami Urzędu Miejskiego.
  7. Prezes Zarządu Zakładów Magnezytowych „Ropczyce” S.A. Józef Siwiec z współpracownikami.
  8. Prezes ZM Invest S. A. w Ropczycach z Zarządem.
  9. Dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej Ks. Piotr Potyrała ze współpracownikami.
  10. Dyrektor Katolickiego Radia VIA Ks. Witold Wójcik z współpracownikami.
  11. Zarząd Diecezjalny Akcji Katolickiej.
  12. Katolickie Stowarzyszenie Diecezji Rzeszowskiej.
  13. Redaktor naczelny dwumiesięcznika „Misyjne Drogi” o. Marcin Wrzos.
  14. Wydawnictwo JUT – Jezu Ufam Tobie z Lublina.
  15. Siostry Zakonne pochodzące z naszej parafii.
  16. Rodacy ze Stanów Zjednoczonych.
  17. Ryszard Wacek.
  18. Eugeniusz Cebryński, malarz z Ukrainy.

24 grudnia 2020|