Niedziela 27.12.2020

Niedziela  27.XII.2020 – Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

  1. W czwartek wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 16.00 – Msza Św., adoracja Najświętszego Sakramentu z litanią do Matki Bożej i hymn Ciebie Boga wysławiamy…
  1. W piątek pierwszego stycznia 2020, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i pierwszy piątek miesiąca. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmówimy podczas Komunii Świętej. Msze Św. o godz. 8.00, 10.30, 12.00  i 16.00.
  1. Drugiego stycznia w sobotę – druga z pięciu pierwszych sobót miesiąca – Obchodzenie 5-ciu pierwszych sobót miesiąca mają charakter przeproszenia i dziękczynienia związanie są z objawieniami w Fatimie. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, część różańca świętego, litania do Matki Bożej, adoracja w ciszy i Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP. W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzę starszych i chorych parafian w domach – od godz. 9.00 według kolejności, którą zachowywał ks. Edward.
  1. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Msze Św. o godz. 8.00, 10.30, 12.00 i 16.00.  Po Eucharystii o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych, składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
  1. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca spotkanie kolędowe, o godz. 19.00 Apel Jasnogórski, część Różańca świętego, modlitwy i błogosławieństwo kolędowe. Wszyscy, którzy będą mieli czas i potrzebę duchową uczestnictwa w takim kolędowym spotkaniu proszę o stworzenie wspólnoty rodzinnej w domach, albo przyjechać do świątyni. Nabożeństwo będzie transmitowane przekazem internetowym.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Marian Charchut, Marian Marciniec, Marcin Smagała.

 

26 grudnia 2020|