Druga niedziela po Bożym Narodzeniu – 03.01.2021

Druga niedziela po Bożym Narodzeniu – 3.I.2021

  1. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w święta i ostatnie niedziele o 8.00, 10.30, 12.00 i 16.00. Na zakończenie wszystkich Eucharystii poświęcenie kadzidła i kredy. W tym dniu przypada rocznica sakry biskupiej Ks. Biskupa Kazimierza Górnego i Ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Składka przeznaczona będzie na Misje Święte.
  1. W czwartek od godz. 16.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  1. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjne śpiewamy do 2 lutego – święta Matki Bożej Gromnicznej. Jest to druga niedziela miesiąca dlatego po Mszy Św. o godz. 12.00 – zmiana tajemnic różańcowych dla róż ze szkoły podstawowej. Składka będzie przeznaczona na ogrzewanie świątyni.
  1. Spotkania duszpasterskie:
  • w piątek o godz. 16.00 – lektorów i ministrantów.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i dwumiesięcznik Misyjne Drogi można nabyć po chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary za sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Jan Pazdan, Zbigniew Pazdan, Marek Pieprzak.
  1. Bardzo dziękuję byłym lektorom za pomoc w dostarczeniu książki o parafii do wszystkich domów naszej miejscowości. Nawet pogoda była sprzyjająca, bo świeciło we wtorek słońce.
2 stycznia 2021|