XI niedziela zwykła – 13.06.2021

XI niedziela zwykła – 13.VI.2021

Wszystkim, którzy przygotowali i modlitewnie uczestniczyli w uroczystościach odpustowych Bóg zapłać. Dziękuję za przygotowanie plebanii na przyjęcie księży.

Dzisiaj NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE o godz. 17.00.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  2. W czwartek św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika , od godz. 17.30 adoracja najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza Święta.
  1. W trzeci piątek miesiąca – litania do św. Jana Pawła II.
  1. Przyszła niedziela trzecia miesiąca, składka będzie przeznaczona na prace parafialne.
  • w piątek – o godz. 17.00 – próba scholi parafialnej.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Zofia Totoń, Mateusz Totoń, Sławomir Magdoń.
  1. Pielgrzymka dzieci komunijnych i rocznicowych czyli kl. III i IV do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie 16 czerwca w środę. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 6.30.
12 czerwca 2021|