XXVI niedziela zwykła – 26.09.2021

XXVI niedziela zwykła – 26.IX.2021

 1. Od piątku przez cały miesiąc październik Msze Św.  z nabożeństwem Różańcowym. W niedzielę nabożeństwo Różańcowe po sumie. Zachęcamy do udziału w tym pięknym ulubionym przez św. Jana Pawła II nabożeństwie – dzieci, młodzież i dorosłych. Jeżeli nie możemy być w świątyni odmówmy codziennie przynajmniej jeden dziesiątek Różańca Świętego.
 2. Od czwartku do niedzieli po nabożeństwie będą rozdawane plansze uczestnictwa w tym nabożeństwie, również w szkole podstawowej. Naklejki na plansze od piątku. Kto zapełni całą planszę weźmie udział w losowaniu nagród.
 1. W poniedziałek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo – kapłana.
 1. We wtorek – św. Wacława, męczennika. 
 1. W środę – świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. 
 1. W czwartek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła. Od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
 1. Pierwszy piątek miesiąca. Na zakończenia Eucharystii nabożeństwo Różańcowe. Litanie do Serca Pana Jezusa odmówimy  podczas Komunii Świętej.
 1. Pierwsza sobota miesiąca. Na zakończenie Mszy Św. obrządku niedzielnego – nabożeństwo Różańcowe.
 1. W czwartek -spowiedź święta od godz. 17.00, a w piątek od 16.30.
 1. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne – zamiast jesiennych płodów rolnych. Bardzo prosimy w miarę swoich możliwości o wsparcie dla naszego Seminarium. Do puszek składka na Katolickie Radio VIA.
 1. Spotkania duszpasterskie: 
 • w piątek na zakończenie Mszy Św. – poświęcenie i rozdanie różańcy uczniom klasy trzeciej, jako przygotowanie do PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. Po nabożeństwie Różańcowym – spotkanie z rodzicami dzieci kl. III. 
 1. Prasę katolicką można nabyć na stoliku pod chórem: Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
 2. W najbliższą niedzielę, w przeddzień wspomnienia św. siostry Faustyny na Mszy Św. o godz. 11.00, Ks. Biskup ustanowi kościół Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Młp. –  SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.
 3. W niedzielę w parafii Bystrzyca odpust św. Franciszka z Asyżu, uroczysta suma o godz. 11.00.

 

25 września 2021|