XXXI niedziela zwykła – 31.10.2021

XXXI niedziela zwykła – 31.X.2021

Bóg zapłać różom różańcowym, scholi parafialnej, dzieciom i młodzieży za prowadzenie w październiku nabożeństw Różańcowych.

  1. W poniedziałek – 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. W naszej świątyni Msze Św. o godz. 8.00 i 10.30.

Porządek nabożeństwa w Zagorzycach Górnych  – o godz. 11.45  Msza Św.

w kościele, nieszpory i procesja na cmentarz. Będę w Zagorzycach Górnych, odprawię  Mszę Św. za naszych zmarłych parafian spoczywających na cmentarzu w Zagorzycach Górnych i na wszystkich innych cmentarzach i wezmę udział w procesji żałobnej.

Porządek nabożeństw w Górze Ropczyckiej – o godz. 13.30 NIESZPORY ŻAŁOBNE w kaplicy cmentarnej z kazaniem, procesja po cmentarzu z modlitwami za zmarłych i po zakończeniu procesji około 15.00 Msza Św. w kaplicy. Ks. Jan będzie na cmentarzy w Górze Ropczyckiej i odprawię Mszę Św. za naszych parafian spoczywających na cmentarzy w Górze Ropczyckiej i na innych cmentarzach.

Jak co roku na cmentarzu w Górze Ropczyckiej w dniu  1 listopada będzie kwesta do puszek. Ofiary będą  przeznaczone na utrzymanie cmentarza. Będą w niej uczestniczyć przedstawiciele naszej Rady Parafialnej. Z ks. proboszczem Dariuszem zachęcamy do złożenia ofiary na ten cel.

Bardzo prosimy, aby pozostałości po kwiatach, zniczach zabierać do przydomowych koszy.

  1. We wtorek 2 listopada dzień zaduszny – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W naszej świątyni Msze Św. o godz. 7.00 i 17.00. Po obydwóch Mszach Św. odmówimy Różaniec połączony z wypominkami. Przez cały miesiąc listopad Różaniec za zmarłych połączony z wypominkami po wieczornej Mszy Św. w czwartek, piątek i sobotę – w niedzielę po sumie.
  1. Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Najświętszej Maryi Panny odmówimy podczas Komunii Świętej. W pierwszy czwartek miesiąca przypada wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa. 
  1. Przyszła niedziela, pierwsza miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.
  1. Spotkanie duszpasterskie:
  • w piątek – o godz. 16.00 – próba scholi parafialnej,
  • w piątek – po nabożeństwie – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  • w sobotę – o godz. 16.00 – spotkanie lektorów i ministrantów.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Maria Zawiślak, Mariusz Kolbusz, Maria Ochał.
30 października 2021|