Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022

Niedziela Chrztu Pańskiego – 9.I.2022

1. W czwartek od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  1. Najbliższy piątek trzeci miesiąca – litania do św. Jana Pawła II.
  1. Spotkanie duszpasterskie:
  • w sobotę – o godz. 15.45 – uczniów kl. VIII, kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  1. Przyszła niedziela trzecia miesiąca – składka na ogrzewanie kościoła.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Irena Nowak, Anna Bizoń, Stanisław Pazdan.
  1. Bardzo proszę wszystkie pary, które w bieżącym roku chcą w naszej świątyni parafialnej zawrzeć sakramentalny związek małżeński, a jeszcze się nie zgłosiły do kancelarii, aby to uczyniły w najbliższym czasie. Kancelaria parafialna czynna po Mszy Świętej, oprócz niedziel, świąt i uroczystości.
  1. Pragnę podziękować wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w świątyni w spotkaniach kolędowych i którzy łączyli się z nami duchowo.
8 stycznia 2022|