VII niedziela zwykła – 20.02.2022

VII niedziela zwykła – 20.II.2022

1.  Dziś po sumie rozpoczęcie 40-sto godzinnego nabożeństwa przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Adoracja dla dzieci do kl. VII włącznie.
  2. We wtorek – święto katedry św. Piotra Apostoła,
  3. W środę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  4. W czwartek – od godz.16.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  1. W przyszłą niedzielę, dalsza część 40-sto godzinnego nabożeństwa przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.
  • Po Mszy Świętej o godz. 8.00 – adoracja dla kobiet,
  • po Mszy Świętej o godz. 10.30 – dla mężczyzn,
  • po wieczornej Eucharystii – dla młodzieży klasy VIII SP, szkół średnich, młodzieży studiującej i pracującej.

Prosimy, aby poszczególne stany poprowadziły adoracje.

• w piątek – spotkanie lektorów i ministrantów.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Andrzej Toton, Krzysztof Ochał, Henryk Baran.

• 21 lutego 1978 r. w Krakowie zmarł Mieczysław Kotlarczyk (ur. 1908). W czasie niemieckiej okupacji założył podziemny Teatr Rapsodyczny. Jednym z jego współtwórców i uczestników był Karol Wojtyła.

20 lutego 2022|