Pierwsza niedziela Wielkiego Postu – 06.03.2022

Pierwsza niedziela Wielkiego Postu – 6.III.2022

1. W czwartek -od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  2. W piątek – o godz. 17.00 Droga Krzyżowa, a po Niej – Eucharystia.
  3. W niedzielę o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza Św. W trakcie Gorzkich Żali – składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  1. Druga niedziela Wielkiego Postu to Dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami.                      W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Św. będzie składka do puszek na Misje Święte.                       W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic dla róż ze szkoły podstawowej.
  • w czwartek – po Mszy Św. – uczniów kl. VIII, kandydatów do sakramentu bierzmowania,
  • w piątek – po Mszy Św. lektorów i ministrantów oraz katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  1. Prasę katolicką można nabyć pod chórem: Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Robert Hosa, Marian Walczyk, Józef Kurowski
6 marca 2022|