Trzecia niedziela Wielkiego Postu – 20.03.2022

Trzecia niedziela Wielkiego Postu – 20.III.2022 

  1. W czwartek od godz. 16.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  1. W piątek – uroczystość Zwiastowania Pańskiego, – o godz. 17.00 – Droga Krzyżowa i Eucharystia. Na zakończenie Mszy Św. poświęcenie i rozdanie krzyży uczniom kl. VIII – jako przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po Mszy Św. spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. W tym dniu przypada 30 rocznica utworzenia diecezji rzeszowskiej.
  1. W niedzielę na Gorzkich Żalach – składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  1. Spotkanie duszpasterskie:
  • w piątek – po Mszy Św. – lektorów i ministrantów.
  • Również w piątek – po Mszy Św. – spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego można nabyć pod chórem. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej i w ten sposób pogłębiania wiedzy religijnej i wiary.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Piotr Bazylski, Robert Siwiec, Stanisława Mazek.
  1. W piątek przed piątą niedzielą Wielkiego Postu rozpoczniemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które poprowadzi ks. Ryszard Gorawski – marianin, przed laty misjonarz w Rwandzie i Kamerunie. Miał prowadzić rekolekcje w naszej parafii w roku 2020 i 2021, ale pandemia w tym przeszkodziła.
20 marca 2022|