Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022

Poniedziałek Wielkanocny 18.IV.2022

Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do budowania wspólnoty modlitwy w  Wielki Czwartek, Piątek, Sobotę i święta Zmartwychwstania Pańskiego. Osobom, które przygotowały i prowadziły adoracje dla dorosłych dzieci i młodzieży, różom różańcowym. Dziękuję Pani Marcie Zawisza za piękną dekorację świątyni z ciemnicą i Grobem Pańskim, sprzątającym, kościelnemu, organiście, ministrantom.

Kapeli „Dobre Serca”, scholi parafialnej. Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Zagorzanki”, seniorom i pracownikom Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów za wykonanie dużych palm i palm dla kapłanów. Wszystkim za modlitwę i budowanie wspólnoty Modlitwy i Kościoła – Bóg zapłać.

1. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. A o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza Św.
  2. Przyszły dzień Pański to Niedziela Miłosierdzia Bożego, przed każdą Mszą Św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. Rozdanie nagród za udział w drodze krzyżowej – w piątek po Mszy Św.
  • w środę – w szkole podstawowej egzamin uczniów kl. III – przez pierwszą Komunią Świętą – o godz. 15.30;
  • w czwartek – po Mszy Św. próba uczniów kl. VIII – przed przyjęciem sakramentu bierzmowania;
  • w piątek – o godz. 17.00 – spotkanie lektorów i ministrantów;
  • w sobotę – o godz. 15.30 – próba dzieci kl. III – przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Andrzej Chmiel, Krzysztof Zawisza, Kazimierz Drozd.
  1. W niedzielę w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie – odpust.
  1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Jana Pawła II w Rzeszowie.
  2. Bardzo proszę rodziców dzieci komunijnych na sobotę na godz. 8.30, będzie generalne sprzątanie kościoła i uczniów kl. VIII na godz. 9.00 do posprzątania terenu wokół kościoła.
16 kwietnia 2022|