Piąta niedziela Wielkiego Postu – 03.04.2022

V niedziela Wielkiego Postu – 3.IV.2022

 1. Jutro w poniedziałek od 15.00 do 18.00 – rekolekcyjna spowiedź z przerwą od 16.30 do 17.00. Podczas spowiedzi co pół godziny będzie rozdawana Komunia Św. O godz. 18.00 Msza Św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich. We wtorek zakończenie rekolekcji. Msze Św. o godz. 8.00 i 18.00.
 1. W czwartek wspólnota Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. A o godz. 18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
 1. W piątek o godz. 18.00 – Droga Krzyżowa i Msza Św.
 1. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na wszystkich Mszach Św. poświecenie palm. Na prymarii i sumie Męka Pańska będzie czytana przez kapłana i lektorów. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla dorosłych, po sumie zmiana dla róż ze Szkoły Podstawowej.
 1. Spotkania duszpasterskie:
 • w poniedziałek – o godz. 17.00 próba scholii parafialnej,
 • w środę – egzamin kl. VIII przed przyjęciem sakramentu bierzmowania, – od godz. 15.30 do 17.00 –  chłopcy a od godz. 17.00 -dziewczęta.
 • W piątek – o godz. 17.00 – lektorów i ministrantów,
 • W piątek – po Mszy Św. – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
 1. Panie ze Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich „Zagorzanki” dzisiaj po wszystkich Mszach Św. będą rozprowadzać palmy.
 1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego można nabyć na stoliku pod chórem.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Józef Fąfara, Józef Łach, Józef Siwiec.
 1. Po zakończeniu rekolekcji możliwość spowiedzi świętej, codziennie – zawsze pół godziny przed Mszą Świętą.

 

2 kwietnia 2022|