Szósta NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022

Szósta NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.V.2022

1. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe. Na zakończenie Mszy Świętej procesja wokół kościoła ze śpiewem litanii do Wszystkich Świętych i modlitwa o urodzaje, obfite plony ziemi i błogosławieństwo Boże w prace na roli i każdej innej pracy. Litanię do Matki Bożej odmówimy podczas Komunii Świętej.
  1. We wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  1. W czwartek – św. Filipa Neriusza, kapłana. Od godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  1. W sobotę – bł. Stefana kard. Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia.
  1. W przyszłą niedzielę – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • w piątek – o godz. 17.00 – lektorów i ministrantów.
  • w piątek – po nabożeństwie uczniów kl. VIII – rozdanie indeksów.
  1. W czwartek – pielgrzymka uczniów kl. IV w rocznicę Komunii Św., rodziców i scholii parafialnej do sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej i do Wadowic. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 5.30.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Juliusz Pasternak, Jan Skiba, Marek Maciołek.

• 28 maja – mija 41 rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia bł. kard. Stefana Wyszyńskiego.
21 maja 2022|