Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.05.2022

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.V.2022

1. We wtorek – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i zakończenie nabożeństw majowych,
  2. W środę wspomnienie św. Justyna, męczennika.
  3. W miesiącu czerwcu na tygodniu na zakończenie Mszy Św. będziemy odmawiać litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę po sumie.
  4. Pierwszy czwartek miesiąca – święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego. Od godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  5. Pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W czwartek spowiedź od godziny 17.00, a w piątek od godz. 16.30.
  7. W pierwszy piątek odwiedziny parafian w domach z posługą sakramentalną od godz. 9.00 – według stałego porządku.
  8. Pierwsza sobota miesiąca – Msza Św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  9. Przyszła niedziela – pierwsza miesiąca,- adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.
  10. W przyszłą niedzielę – uroczystość ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO tzw Zielone Świątki
  11. W sobotę – 4 czerwca – święcenia kapłańskie w katedrze rzeszowskiej.
  12. W przyszłą niedzielę – prymicje ks. Adama Pazdana w parafii Zagorzyce Górne.
  • w piątek – o godz. 17.00 – próba scholi parafialnej.
  • w piątek – po Mszy Św. – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  1. Od jutra – 30 maja rozpocznie się w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Sędziszowie demontaż organów i przewiezienie do naszej świątyni. Montaż w naszym kościele potrwa ok. 2 tygodnie. Dlatego w przyszłą niedzielę chór będzie nieczynny dla wiernych.
28 maja 2022|