XIII niedziela zwykła – 26.06.2022

XIII niedziela zwykła – 26.VI.2022

Wszystkim, którzy przygotowali i modlitewnie uczestniczyli w uroczystościach odpustowych Bóg zapłać. Dziękuję za przygotowanie plebanii na przyjęcie księży.

1. W środę – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w naszej świątyni o godz. 7.00 i 18.00. Odpust w Zagorzycach Górnych.
  1. W czwartek od 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza Święta.
  1. Pierwszy piątek miesiąca – Msza Św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odwiedziny starszych i chorych w domach według stałego porządku.
  2. Pierwsza sobota miesiąca – Eucharystia i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  3. W czwartek spowiedź od godz.17.00, a w piątek – od 16.30.
  1. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca, więc- adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii -zmiana tajemnic różańcowych. Składka z tej niedzieli na wszystkich Mszach świętych będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Stanisława Siwiec, Tomasz Harmata, Barbara Pieprzak.
  1. Rozpoczęliśmy budowę magazynu. Został wykonany fundament i wylewka. Teraz trzeba odczekać, trzy – cztery tygodnie. Następnie prace po 20 lipca. Magazyn ma wymiary 7 metrów na 8 metrów. Dziękujemy za prace na rzecz parafii: Tomaszowi Kubik, Stanisławowi Kubik, Kamilowi Kubik, Tadeuszowi Świder, Adamowi Siwiec, Karolowi Totoń, Bartoszowi Kasprzyk.
25 czerwca 2022|