XIV niedziela zwykła – 03.07.2022

XIV niedziela zwykła – 3.VII.2022

1. W środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  2. W czwartek – od godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  3. W piątek – św. Jana z Dukli, kapłana.
  1. Przyszła niedziela druga miesiąca – po sumie zmiana tajemnic dla Róż Różańcowych ze szkoły podstawowej.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Zbigniew Stec, Jan Ziobro, Piotr Siwiec.
  2. Siódmego lipca przypada druga rocznica otwarcia Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów w dawnym domu Sióstr. Msza Św. z tej okazji w piątek 8 lipca o godz. 10.30.
  1. Zachęcamy ministrantów i lektorów do służenia do Mszy Świętej. Są wakacje, dysponujecie większą ilością wolnego czasu. Prosimy pilnować swojego obowiązkowego służenia na tygodniu.
  1. Prosimy rodziców, aby zwrócili uwagę dzieciom i młodzieży na temat bezpiecznego poruszania się po publicznej drodze pieszo i rowerami. Bo czasami korzystanie z jezdni pozostawia wiele do życzenia.

2 lipca 2022|