XV niedziela zwykła –– 10.07.2022

XV niedziela zwykła – 10.VII.2022

Jak już zapowiadane było w poprzednią niedzielę w dniu dzisiejszym w naszej parafii można nabyć poezję religijną autorstwa siostry Mirony Bochenek, której korzenie rodzinne pochodzą z Zagorzyc, a mieszkała w Górze Ropczyckiej przed wstąpieniem do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. Dochód z ofiar będzie przeznaczony na budowę domu opieki nad chłopcami z niepełnosprawnością intelektualną w Skoczowie, o którym można się dowiedzieć na tej stronie internetowej: https://przestrzenopatrznosci.pl

1. W poniedziałek – święto św. Benedykta – opata, patrona Europy
  2. We wtorek – wspomnienie świętego Brunona, Bonifacego z Kwerfurtu – biskupa i męczennika.
  3. W środę – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta – jest to 13-sty dzień miesiąca, dlatego o godz. 19-stej Msza święta i Nabożeństwo fatimskie.
  4. W czwartek – od godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18- stej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  5. Trzeci piątek miesiąca, dlatego na Mszy świętej – Litania do św. Jana Pawła II i wspomnienie świętego Bonawentury –biskupa i doktora Kościoła
  6. W sobotę – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  7. Prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Misyjne Drogi można nabyć na stoliku pod chórem, a w zakrystii do odebrania Znak Łaski.
  8. Przyszła trzecia niedziela miesiąca – składka na prace parafialne.
  9. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Elżbieta Szot, Konrad Skworzec, Mariusz Zawiślak, Krzysztof Mazur, Edward Siwiec.
10 lipca 2022|