XIX niedziela zwykła – 07.08.2022

XIX niedziela zwykła – 07.VIII.2022

  1. W poniedziałek – wspomnienie św. Dominika, kapłana,
  2. We wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) – dziewicy i męczennicy, PATRONKI EUROPY,
  3. W środę – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  4. W czwartek – św. Klary, od godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św. 
  1. W sobotę – 13 dzień miesiąca – o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.
  1. Przyszła niedziela druga miesiąca, zatem po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla róż ze szkoły podstawowej.
  1. Prasę katolicka można nabyć na stoliku pod chórem: Niedzielę i Gościa Niedzielnego i Promyczek Dobra dla dzieci numer sierpniowy.
  2. Za tydzień – w poniedziałek 15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia NMP odbędą się dożynki na sumie o godz. 10.30. W tym dniu będzie gościł w naszej parafii brat Łukasz Wierzchowski ze Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP, który posługuje na misjach w Kamerunie. Na obrzeżach stolicy Kigali, znajduje się klasztor, gdzie misjonarze prowadzą nowicjat, przygotowując młodych Kameruńczyków do życia zakonnego. Wygłosi do nas słowo Boże. Po wszystkich Mszach Św. będzie można złożyć ofiary do puszek, które będą przeznaczone na kształcenie Kameruńczyków, przygotowując ich do życia zakonnego i kapłańskiego.
  3. Zakończył się kolejny etap prac przy budowie magazynu. Dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie wykonywali różne prace przy budowie – Bóg zapłać.
7 sierpnia 2022|