XXI niedziela zwykła – 21.08.2022

XXI niedziela zwykła – 21.VIII.2022

1. W poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej,
  2. We wtorek – bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika. Relikwie błogosławionego zostały umieszczone w naszym kościele w ołtarzu podczas konsekracji świątyni w dniu 21 listopada 2010 r.
  3. W środę – święto św. Bartłomieja Apostoła.
  4. W czwartek – od godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  5. W piątekuroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  6. W sobotę – św. Moniki.
  1. Jutro pielgrzymka parafialna do Wadowic, miasta św. Jana Pawła II i sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 6.30.
  1. Katechizmy i ćwiczenia do klas 0 oraz I – III i katechizmy do klas od IV do VIII będzie można nabyć w szkole po rozpoczęciu roku szkolnego.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Marian Zawiślak, Józef Gwiżdż, Helena Skiba.
  1. W przyszłą niedzielę w katedrze rzeszowskiej dożynki diecezjalne. Uroczysta suma dziękczynna pod przewodnictwem Ks. Bpa Ordynariusza o godz. 12.00.
  1. W przyszłą niedzielę odpust Matki Bożej Częstochowskiej w parafii Sędziszów – Borek Wielki. Uroczysta suma o godz. 11.00.
21 sierpnia 2022|