Niedziela Chrztu Pańskiego – 08.01.2023

Niedziela Chrztu Pańskiego – 8.I.2023

1. W czwartek od godz. 16.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  1. Spotkanie duszpasterskie:
  • w czwartek – po Mszy Św. – uczniów kl. VIII, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania,
  • w piątek – o godz. 16.00 – próba scholi parafialnej,
  • w piątek – po Eucharystii – spotkanie lektorów i ministrantów oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  1. Przyszła niedziela – trzecia miesiąca – składka na prace parafialne.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Zbigniew Bochenek, Janusz Bębynek, Józef Sierakowski.
  1. Dyrekcja i nauczyciele naszej szkoły zapraszają na tradycyjne JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE przygotowane przez uczniów. Jasełka będą wystawione w szkole podstawowej w przyszłą niedzielę – 15 stycznia – o godz. 14.30.
7 stycznia 2023|