Poniedziałek Wielkanocny 10.04.2023

Poniedziałek Wielkanocny 10.IV.2023

Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do budowania wspólnoty modlitwy w  Wielki Czwartek, Piątek, Sobotę i święta Zmartwychwstania Pańskiego. Osobom, które przygotowały i prowadziły adoracje dla dorosłych dzieci i młodzieży, Różom różańcowym.

Dziękuję p. Marcie Zawisza z Rodziną – za piękną dekorację świątyni z Ciemnicą i Grobem Pańskim, Sprzątającym, Kościelnemu, Organiście, Ministrantom, Kapeli „Dobre Serca”, Scholi parafialnej. Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Zagorzanki”, Seniorom i pracownikom Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów za wykonanie dużych dekoracyjnych palm i palm dla kapłanów.

Wszystkim za modlitwę i budowanie wspólnoty Kościoła – Bóg zapłać.

 

 1. W czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. O godz. 18.00 -Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza Św.
 1. Przyszły dzień Pański to Niedziela Miłosierdzia Bożego, przed każdą Mszą Św. koronka do Bożego Miłosierdzia. Na zakończenie sumy poświęcenie i rozdanie książeczek – modlitewników uczniom kl. VIII, jako przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych dla róż ze szkoły podstawowej.
 1. Spotkania duszpasterskie:
 • w czwartek – po Mszy Św. – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzież. 
 1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego można nabyć na stoliku pod chórem.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła.Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Paweł Skiba, Adam Drozd, Antoni Wozowicz. 
 1. Pierwsza Komunia Święta uczniów kl. III – w niedzielę – 7 maja na dodatkowej Mszy Św. o godz. 12.00. 
 1. Rocznica Komunii Świętej uczniów kl. IV – w niedzielę – 14 maja na Eucharystii o godz. 10.30.
 2. Sakrament Bierzmowania – 20 maja – sobota godz. 17.00
 1. Wielkopostne skarbonki Caritasu dzieci i młodzież mogą składać w szkole albo w kościele przy chrzcielnicy, figurze Matki Bożej Fatimskiej lub w zakrystii do Niedzieli Miłosierdzia Bożego.
 2. Przyszła niedziela trzecia miesiąca –  składka w kopertach na parking.
 3. W najbliższą niedzielę – odpust – w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie.
10 kwietnia 2023|