XII niedziela zwykła – 25.06.2023

XII niedziela zwykła – 25.VI.2023

  1. W środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. 
  1. W czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Św. o godz. 00 i po południu. Od godz. 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta. Składka tzw. „świętopietrze”, przeznaczona będzie na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  1. Pierwsza sobota miesiąca – Msza Św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  1. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii – zmiana tajemnic różańcowych. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Józef Drozd, Eugeniusz Ochał, Bronisław Pieprzak. 
  1. Bardzo dziękuje parafianom –panom Kazimierzowi Charchutowi i Józefowi Łach za wymianę uszkodzonych płytek na schodach przy kościele i plebanii oraz wymianę płytek na cokole przy pomniku św. Jana Pawła II i bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Prace trwały cztery popołudnia. Patrykowi Baljonowi za pracę koparką przy terenie wokół magazynu i udrożnienie oraz wyrównanie rowu odwadniającego biegnącego od lasu przy łące parafialnej od strony pana Józefa Drozda. Także panu Marianowi Ochałowi za bronowanie terenu przy magazynie – Bóg zapłać.
  1. W czwartek odpust parafialny w Zagorzycach Górnych, świętych Apostołów Piotra i Pawła. Uroczysta suma o godz. 11.00.
24 czerwca 2023|