Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.01.2024

Niedziela Chrztu Pańskiego – 7.I.2024

  1. W czwartek – od godz. 16.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  1. Spotkanie duszpasterskie:
  • w piątek – o godz. 16.00 – spotkanie lektorów i ministrantów,
  • w piątek – po Mszy Św. – uczniów kl. VIII, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  1. Przyszła niedziela druga miesiąca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Damian Kuras, Andrzej Mroczkowski, Grzegorz Drozd.
  1. Zapraszam w przyszłą niedzielę na godz. 14.00 na plebanie wszystkich, którzy chcą należeć i tworzyć chór parafialny, także przedstawicieli Rady Parafialnej. Będzie to spotkanie organizacyjne, na którym trzeba przedyskutować wiele spraw związanych z powstaniem i działalnością chóru.
  1. Bardzo proszę wszystkie pary, które w bieżącym roku chcą w naszej świątyni parafialnej zawrzeć sakramentalny związek małżeński, a jeszcze się nie zgłosiły do kancelarii, aby to uczyniły w najbliższym czasie. Kancelaria parafialna czynna po Mszy Świętej, oprócz niedziel, świąt i uroczystości.
6 stycznia 2024|