I niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2019

I niedziela Wielkiego Postu – 10.III.2019

Bóg zapłać Wszystkim, którzy przygotowali i prowadzili adoracje podczas nabożeństwa

40 – godzinnego – w tym również i Scholi Parafialnej

1.W środę 13 marca przypada 6 rocznica wyboru na stolicę Świętego Piotra papieża Franciszka.

2.W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.

3.W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Eucharystia.

4.II niedziela Wielkiego Postu to dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Po wszystkich Mszach Św. będzie  do puszek na Misje Święte. O godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza Święta.

5.Spotkania duszpasterskie:

• w piątek po Mszy Św. – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży,
  • w sobotę o godz. 16.00 – lektorów i ministrantów,
  • w sobotę po Mszy Św. – kandydatów do sakramentu bierzmowania.

6.Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik, można nabyć na stoliku pod chórem.

7.Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nachodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Stanisław Rolek, Piotr Jarząb, Anna Janik.

8.Przyszła niedziela III miesiąca składka na prace parafialne i ogrzewanie kościoła.

9 marca 2019|