Intencje mszalne

Intencje Mszy Św. 19 – 25.X.2020                                       

19.X.20 – poniedziałek – o godz. 17.00

  1. ++ Jana, Zofii i Edwarda Zawiślaków
  2. ++ Kazimiery Mik – 15 rocznica śmierci i Ignacego Mik – od córki Bogusławy z rodziną

20.X.20 – wtorek – o godz. 17.00  

  1. + Kazimierza Słowińskiego – 26 rocznica śmierci
  2. + Marii Mik – od wnuka Jakuba

21.X.20 – środa – o godz. 17.00

  1. + Józefa Kuśmierczyka
  2. + Janiny Drozd 

22.X.20 – czwartek – o godz. 17.00

  1. ++ Michaliny i Czesława Walczyk
  2. ++ Jana – 15 rocznica śmierci i Marii Ochałów

23.X.20 – piątek – o godz. 17.00

  1. + Wojciecha Siwca
  2. + Jana Ochała – 15 rocznica śmierci – od syna Stanisława

24.X.20 – sobota – o godz. 17.00

  1. + Czesławy Sierakowskiej w rocznicę śmierci
  2. ++ Józefy i Józefa oraz Innych Zmarłych z rodziny Baran

25.X.20 –  niedziela

– o godz. 6.30

  1. ++ Stefanii 13 rocznica śmierci i Stanisława Ochałów, Ich Rodziców i innych zmarłych z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące

– o godz. 8.00

  1. + Stanisławy Motyka – od Marii Ochał z rodziną

– o godz. 10.30

  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Barbary i Marka – w 20-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa

– o godz. 12.00

  1. – Za parafian

– o godz. 16.00

  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Rodzin – dla Magdaleny i Tomasza – w 15-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa

Intencje Mszy Św. 12-18.X. 2020                                       
12.X.20 – poniedziałek – o godz. 17.00
  1. ++ Anny Cabaj i Barbary Pająk
  2. + Augustyna Teresaka
13.X.20 – wtorek- NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE  – o godz. 19.00
  1. ++ Marii i Karola Ocytko, Weroniki i Karola Róg, Zofii Róg
  2. + Marii Pupa – 6 rocznica śmierci
14.X.20 – środa – o godz. 17.00
  1. + Janiny Paśko – w rocznicę śmierci – od męża z rodziną
  2. + Janiny Kopeć – w 30 dniu po śmierci – od córki Teresy 
15.X.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Janiny Pękala – w rocznicę śmierci
  2. ++ Zofii i Józefa Zawiślaków
16.X.20 – piątek – o godz. 17.00
  1. ++ Ireny, Stefanii i Edwarda Skiba
  2. + Janiny Pękala – w 3 rocznicę śmierci – od siostry Elżbiety z rodziną
17.X.20 – sobota – o godz. 17.00
  1. ++ Jana Zawiślaka i rodziców Marii i Michała
  2. ++ Stefana i Stanisława Daniel i zmarłych z rodziną
18.X.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. – Dziękczynna z okazji 70-tych urodzin Marii z prośbą Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i zdrowie – od męża, dzieci i wnuków
  2. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Joanny i Mateusza w 5-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. ++ Jana Ochała – 15 rocznica śmierci i Marii Ochał
– o godz. 16.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i zdrowie dla Heleny z okazji 84 urodzin

Intencje Mszy Św. 5-11.X.2020                                       
5.X.20 – poniedziałek – o godz. 17.00
  1. – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mieczysława
  2. ++ Marii, Jana i Kazimierza Kielek
6.X.20 – wtorek – o godz. 17.00
  1. + Janiny Majkowskiej – 5 rocznica śmierci – od córki Ewy z rodziną
  2. + Heleny Siewierskiej – od Janiny Skarbek
7.X.20 – środa – o godz. 17.00
  1. ++ Henryki i Józefa Kolbusz
  2. ++ Stanisławy i Kazimierza Drozd 
8.X.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Ani Kubik z okazji 18-tych urodzin – od babci
  2. + Czesławy i Bronisława Ochał, Alicji Ochał
9.X.20 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Alfreda Totona – od bratowej Władysławy i + Grzegorza Totona – od cioci
  2. ++ Janiny i Michał Drozd i zmarłych rodziców
10.X.20 – sobota – o godz. 17.00
  1. + Małgorzaty Ziobro – 10 rocznica śmierci – od męża i dzieci
  2. + Karola Roga – 2 rocznica śmierci
11.X.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. ++ Bronisławy, Antoniego, Jerzego i Augustyna Siwiec
  2. + Karola Roga – 2 rocznica śmierci – od syna Bolesława z rodziną
– o godz. 10.30
  1. ++ Edwarda Wesołowskiego i jego rodziców – Weroniki i Józefa
  2. + Czesława Misia – w 30 dniu po śmierci – od żony
– o godz. 16.00
  1. – Za parafian
  2. + Marii Baran – 5 rocznica śmierci

Intencje Mszy Św. 28.IX – 4.X.2020                                       
28.IX.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Barbary Kozek – 4 rocznica śmierci – od męża i dzieci
  2. + Janiny Pas – 8 rocznica śmierci – od syna Grzegorza
29.IX.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. ++ Janiny i Wojciecha Ochał i ich rodziców
  2. + Marka Skiby – od rodziny Ignas
30.IX.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Marii Toton – 7 rocznica śmierci – od syna Emila
  2. ++ Mariana i Feliksa Walczyk 
1.X.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Justyny i Michała w 8 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. ++ Edwarda Misia, Janiny i Michała Drozd
2.X.20 – piątek – o godz. 17.00
  1. ++ Bronisławy Glinka – 2 rocznica śmierci, Katarzyny i Antoniego Bębynek
  2. + Karola Misia – od żony
3.X.20 – sobota – o godz. 17.00
  1. – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Królowej Pokoju dla pielgrzymów do Medjugorie
  2. ++ Teresy i Kazimierza Ziobro i zmarłych z rodziny Steców i Ziobrów
4.X.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. – Dziękczynna za zbiory i zasiewy i o dalszą opiekę Matki Bożej w pracach polowych strona wschodnia od pierwszego mostu i pola
  1. – O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Sióstr z róży św. Jana ChrzcicielaMarii Zawiślak, i za zmarłe Siostry
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Stanisława Walczyka – 13 rocznica śmierci – od żony
– o godz. 16.00
  1. ++ Julii, Jana i Jerzego Rogów

Intencje Mszy Św.  21-27.IX.2020                                       
21.IX.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. ++ Stefanii i Jana Bizoń, Bronisławy i Augustyna Robak
22.IX.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Marii Stanek – 1 rocznica śmierci
23.IX.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Stanisława Pas – 15 rocznica śmierci – od syna Grzegorza
  2. + Marii Mik – od córki Anety z rodziną 
24.IX.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Damiana z okazji 18-tych urodzin – od rodziców i siostry
  2. + Józefa Słowińskiego – od syna Piotra z rodziną
25.IX.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Michała z okazji 18-tych urodzin – od rodziców i rodzeństwa
  2. ++ Janiny i Michała Drozd i rodziców
26.IX.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi Królowej Rodzin – dla Janiny i Emila w 35 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci z rodzinami
  2. – Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Najświętszej Maryi Panny – dla Agaty i Leszka w 10 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od rodziny
27.IX.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie – dla Doroty i Łukasza w 13-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa i o szczęśliwe rozwiązanie
  2. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej – dla Małgorzaty i Roberta z okazji 10-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Michała i Stefanii Skarbek, Grzegorza i Alfreda Toton
– o godz. 16.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boże Królowej Rodzin – dla Stanisławy i Mariana w 38 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
 Ks. proboszcz odprawi poza parafią 
21.IX.20 – poniedziałek
+ Marka Skiby – od rodziny Ignasów
22.IX.20 – wtorek
+ Marka Skiby – od Edyty i Karola Pondo z rodziną

Intencje Mszy Św. 14-20.IX.2020                                       
14.IX.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Stanisława Ochała – w 30 dniu po śmierci – od dzieci z rodzinami
  2. + Genowefy Wesołowskiej z Chicago – od Jolanty Skiba z rodziną
15.IX.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. – Dziękczynno – błagalna – za dusze w czyśćcu cierpiące
  2. + Karola Marciniec – 30 rocznica śmierci
16.IX.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Marii Motyka – 44 rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny Motyków
  2. ++ Stefanii i Aleksandra Marciniec, Heleny i Józefa Sulisz
17.IX.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Józefa Słowińskiego – od syna Marka z rodziną
  2. + Czesława Miś – w 7 dniu po śmierci – od żony
18.IX.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Stanisławy Ziajor – z okazji imienin
  2. ++ Heleny i Feliksa Szpara, Genowefy Bizon
19.IX.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. ++ Ludwiki i Jakuba Drozd
  2. + Marii Chmiel – od Teresy Sochackiej
20.IX.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. ++ Rozalii, Józefa i Adama Przydział
  2. ++ Bronisławy i Michała Kałdan
– o godz. 10.30
  1. – Dziękczynno – błagalna – w 50-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Stanisławy i Tadeusza – z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie na dalsze lata życia – od swatów Kozków
  2. Za parafian
– o godz. 16.00
  1. ++ Antoniny, Ludwika, Mieczysława i Józefa Ochał

Intencje Mszy Św.  7-13.IX.2020                                       
7.IX.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. – Dziękczynna za uratowanie życia z prośbą o powrót do zdrowia dla pewnej osoby
  2. + Marii Chmiel – od Bogdana Bizonia
8.IX.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Genowefy Wesołowskiej – od Felicji Motyka
  2. + Marii Chmiel – od Heleny i Jana Ochałów
9.IX.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Edwarda Totona – w 30 dniu po śmierci – od córek z rodzinami
  2. + Genowefy Wesołowskiej – od Barbary i Alojzego Bochnaków
10.IX.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Józefa Słowińskiego – od żony
  2. ++ Stefanii – w rocznicę śmierci, Jana i Stefana Skarbek
11.IX.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo,
opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla rodziny Danuty i Janusza
  1. + Marii Toton – w 30 dniu po śmierci – od córek z rodzinami
12.IX.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Augustyna Teresaka
13.IX.20 –  niedziela – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
– o godz. 8.00
  1. + Kazimierza Siwca
– o godz. 10.30
  1. ++ Karoliny i Piotra Malskich i ich dzieci
Nabożeństwo Fatimskie – o godz. 18.00
  1. + Jana Błasia – 5 rocznica śmierci

Intencje Mszy Św.  31.VIII – 6.IX.2020                                       
31.VIII.20 – poniedziałek – o godz. 18.00
  1. – O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka
  2. + Zofii Bizoń – 5 rocznica śmierci – od dzieci z rodzinami
1.IX.20 – wtorek – o godz. 8.00
  1. – Za parafian, szczególnie dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w nowym roku szkolnym
  2. + Bronisławy Toton – od męża z rodziną
2.IX.20 – środa – o godz. 7.00
  1. – O zdrowie – dla pewnej osoby
  2. + Stanisławy Bochnak – od Mieczysławy i Henryka Baran 
3.IX.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Kazimierza Franaszczyk
  2. + Gerdy Buchl – od rodziny Kapusta
4.IX.20 – piątek  – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Zofii i Stanisława  w 45 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Gustawa Baljona i jego rodziców
 5.IX.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Najświętszej – dla Janiny z okazji 80-tych urodzin
  2. – Za parafian
6.IX.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla sióstr z róży św. Józefa i za zmarłe siostry
  2. ++ Heleny – 15 rocznica śmierci i Jana Toton 
– o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie – dla Marii i Wojciecha z okazji 40-stej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa – od rodzeństwa
  2. + Małgorzaty Róg -5 rocznica śmierci – od córki z rodziną
– o godz. 16.00
  1. + Jerzego Roga – 41 rocznica śmierci – od siostry i brata z rodzinami

Intencje Mszy Św.  24 – 30.VIII.2020                                       
 24.VIII.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Józefa Górala – od córki z rodziną
25.VIII.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. ++ Zofii i Ludwika Ochałów
26.VIII.20 – środa  – o godz. 7.00
  1. + Władysława Goles – od swatów Marii i Czesława Maciołek z rodziną
27.VIII.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Haliny i Roberta w 30-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
28.VIII.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. ++ Jana, Zofii i Edwarda Zawiślaków
 29.VIII.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Krystyny i Mariana w 35-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od córek z rodzinami
  2. + Czesława Walczyka – 25 rocznica śmierci
30.VIII.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. – Za parafian
  2. + Mariusza Kota – 26 rocznica śmierci
– o godz. 10.30
  1. – Dziękczynna – za 20 lat małżeństwa Marty i Marka Chmiel mieszkających w USA i 25 lat małżeństwa Barbary i Andrzeja Chmiel – z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie na dalsze lata życia – od rodziców
  2. ++ Stanisława Chudzika – 18 rocznica śmierci, Józefy Przydział – 23 rocznica śmierci
– o godz.  16.00
  1. + Karola Konefała – 12 rocznica śmierci – od dzieci z rodzinami     
Ks. Edward odprawi poza parafią 
24.VIII.20 – poniedziałek
+ Marka Skiby – od kolegów z piekarni Góral
25.VIII.20 – wtorek
+ Marka Skiby – od Józefa Marcińca
26.VIII.20 – środa
+ Józefa Drozda – od Zakładu Doświadczalnego Wytwórni Filtrów
27.VIII.20 – czwartek
+ Stanisławy Ziajor – od chrześniaka Bogdana z rodziną
28.VIII.20 – piątek
+ Marii Wilusz – od Jana Charchuta z rodziną

Intencje Mszy Św.  17 – 23.VIII.2020  
17.VIII.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Marii Likwens
18.VIII.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. ++ Stanisławy, Stefanii i Józefa Baran
19.VIII.20 – środa – o godz. 7.00
  1. ++ Weroniki, Andrzeja i Zbigniewa Baran 
20.VIII.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Józefa Totona – 4 rocznica śmierci
21.VIII.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. ++ Marii i Bolesława Pazdan
 22.VIII.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Jolanty i Mariusza w 5-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Karola Konefała – 12 rocznica śmierci
23.VIII.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. + Adama Walczyka – od chrześnicy Darii
– o godz. 10.30
  1. – W 15-stą rocznicę wstąpienia do zakonu o wytrwanie w radości przeżywanego powołania dla s. Rozalii oraz opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i siły  w służbie Bogu i bliźniemu na dalsze lata posługi od rodziców, brata z rodzina  i bliskich
– o godz. 16.00
  1. + Genowefy Wesołowskiej – od rodziny Siwiec
 
Ks. Edward odprawi poza parafią 
17.VIII.20 – poniedziałek
++ Jana Skarbek – w rocznicę śmierci i żony Stefanii
18.VIII.20 – wtorek
+ Marka Skiby -od dyrekcji i pracowników SP nr 1 w Ropczycach 
19.VIII.20 – środa
+ Jerzego Totonia – od Magdy 
20.VIII.20 – czwartek
+ Marii Toton – w 7 dniu po śmierci – od córek z rodzinami
21.VIII.20 – piątek
+ Marka Skiby – od kolegów z piekarni Góral
23.VIII.20 – niedziela
+ Józefa Drozda – od Zakładu Doświadczalnego Wytwórni Filtrów

Intencje Mszy Św.  10-16.VIII.2020   
10.VIII.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Stanisława Grzegorczyka
11.VIII.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. ++ Janusza, Krzysztofa i Jana Ziajor
12.VIII.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Augustyna Teresaka 
13.VIII.20 – czwartek – NABOZEŃSTWO FATIMSKIE – o godz. 20.00
  1. – O Boże błogosławieństwo opiekę Maryi Królowej Rodzin dla Beaty i Bogdana w 35-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od córki Alicji z rodziną
14.VIII.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Andrzeja z okazji 40-stej rocznicy urodzin – od mamy
 15.VIII.20 – sobota – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – dożynki parafialne
 – o godz. 8.00
  1. ++ Katarzyny i Marii Drozd
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian, dziękczynna za tegoroczne plony ziemi
  2. ++ Alfreda Totona, Grzegorza Totona, Stefanii i Michała Skarbek
– o godz. 16.00
  1. – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Alicji i Józefa Walczyk z okazji 50-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci z rodzinami
16.VIII.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. ++ Marii, Michała i Marii Jakubowicz
– o godz. 10.30
  1. ++ Stanisławy i Mariana Skiba
– o godz. 16.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Marii Gałkowskiej – od bratowej i brata   
Ks. proboszcz odprawi poza parafią 
10.VIII.20 – poniedziałek
+ Jerzego Totonia – od koleżanek córki Marii z Oddziału Kardiologii szpitala MSW w Rzeszowie
11.VIII.20 – wtorek
+ Jerzego Totonia – od koleżanek z pracy Barbary Wojtyny
12.VIII.20 – środa
+ Jerzego Totonia – od koleżanek z pracy Marii 
Ks. Edward odprawi poza parafią 
13.VIII.20 – czwartek
+ Jerzego Totonia – od swatów z Kawęczyna
14.VIII.20 – piątek
+ Jerzego Totonia – od Andrzeja Pytko z rodziną
15.VIII.20 – sobota
+ Jerzego Totonia – od koleżanek córki Pauliny
16.VIII.20 – niedziela
+ Jerzego Totonia – od Magdy

Intencje Mszy Św.  3-9.VIII.2020                    
 3.VIII.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Zofii z okazji urodzin – od córki Lidii z rodziną
4.VIII.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. ++ Genowefy i Kazimierza Ziobro
5.VIII.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Józefa Bartkowicza – 1 rocznica śmierci – od rodziny 
6.VIII.20 – pierwszy czwartek miesiąca – o godz. 18.00
  1. ++ Marii Ochał i zmarłe dzieci
7.VIII.20 – pierwszy piątek miesiąca  – o godz. 18.00
  1. ++ Kazimierza i Wojciech Siwiec, Stefanii i Feliksa Bochnak
 8.VIII.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny w dorosłym życiu dla pewnej osoby
9.VIII.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. ++ Stefanii i Stanisława Ochałów, ich rodziców, zmarłych z rodziny
i dusze w czyśćcu cierpiące
– o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Heleny i Eugeniusza z okazji 60-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci z rodzinami, wnuków i prawnuków
– o godz.  16.00
  1. – Za parafian
 
Ks. proboszcz odprawi poza parafią 
3.VIII.20 – poniedziałek.
+ Stanisławy Ziajor – od Anastazji i Marka Ziajor
4.VIII.20 – wtorek
+ Stanisławy Ziajor – od rodziny Idzik z Ropczyc
5.VIII.20 – środa
+ Stanisławy Ziajor – od Zofii Jasińskiej z rodziną 
6.VIII.20 – czwartek 
+ Stanisławy Ziajor – od Katarzyny i Ludwika Jasińskich
7.VIII.20 – piątek
+ Stanisławy Ziajor – od sąsiadów Chmielów
8.VIII.20 – sobota
+ Jerzego Totonia – od rodziny Drozdów

Intencje Mszy Św.  27.VII – 2.VIII.2020  
27.VII.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. ++ Stefanii i Czesława Chmiel
28.VII.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Krzysztofy Toś
29.VII.20 – środa – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Eweliny i Karola w 4 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
30.VII.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. ++ Rozalii i Ludwika Kielek i zmarłych z rodziny
31.VII.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. ++ Katarzyny i Wojciecha Pasela
 1.VIII.20 – pierwsza sobota miesiąca – o godz. 18.00
  1. + Alfreda Totona – 4 rocznica śmierci – od żony z rodziną
2.VIII.20 –  pierwsza niedziela miesiąca
– o godz. 8.00
  1. + Zofii Róg – z okazji urodzin
– o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Bogusławy i Stanisława z okazji 40-stej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa – od syna i córek z rodzinami
– o godz. 16.00
  1. ++ Rozalii i Ludwika Kielek, Anieli Toton, Zdzisława Gałkowskiego zmarłych braci i sióstr
 
Ks. Edward odprawi poza parafią
27.VII.20 – poniedziałek
+ Genowefy Wesołowskiej z USA – w 30-stym dniu po śmierci – od siostry Zofii
28.VII.20 –wtorek
+ Kazimierza Skiby – od rodziny Orzechów i Wiktorów z Czarnej
29.VII.20 – środa
+ Bogdana Siwca – od bratanicy Anny
30.VII.20 – czwartek 
+ Teresy Charchut – od Zofii Duda z rodziną z Wielopola Skrzyńskiego
31.VII.20 – piątek
+ Krystyny Medygrał – od koleżanek i kolegów wnuczki Justyny Żuczek z hotelu i restauracji Platan
 
Ks. proboszcz odprawi poza parafią
1.VIII.20 – sobota
+ Marii Wilusz – od szwagra Stanisława Wiącek z Kanady
2.VIII.20 – niedziela
– Za parafian

Intencje Mszy Św.  20 – 26.VII.2020                                                                                                                                                                                                                         
20.VII.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Beaty i Bogdana w 35-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
21.VII.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. ++ Piotra, Weroniki, Marii, Józefy i Czesława Walczyk
22.VII.20 – środa – o godz. 7.00
  1. ++ Jana, Marii, Janiny i Czesława Ochał 
23.VII.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Stanisławy Motyka – od Sióstr z róży św. Józefa
24.VII.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Eugeniusza Chełpy – 3 rocznica śmierci – od żony
 25.VII.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Anny Róg – od Mieczysławy i Janiny
26.VII.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. – Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Magdaleny i Janusza w 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
– o godz. 10.30
  1. –O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Rodzin – dla Edyty i Zenona w 15-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
– o godz. 16.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Wojtusia
Ks. Edward odprawi poza parafią 
20.VII.20 – poniedziałek
  1. + Marii Wilusz – od Danuty Wiącek
21.VII.20 –wtorek
  1. + Marii Kapusta – od Weroniki Kłósek
22.VII.20 – środa
  1. + Marii Kapusta – od Magdaleny Miś 
23.VII.20 – czwartek 
  1. + Kazimierza Skiby – od rodziny Ochałów
24.VII.20 – piątek
  1. + Kazimierza Siwca – od Ks. Piotra Stefańskiego – proboszcza parafii Kamionka
25.VII.20 – sobota
  1. + Teresy Charchut – od rodziny Sokołowskich z Ropczyc 
26.VII.20 – niedziela
  1. + Marii Róg – od Sylwii z rodziną

Intencje Mszy Św.  13 – 19.VII.2020                                       
 13.VII.20 – poniedziałek – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – o godz. 20.00
  1. ++ Kazimierza Siwca, jego rodziców, rodzeństwo i syna Wojciecha
14.VII.20 – wtorek  – o godz. 7.00
  1. ++ Teresy i Jana Motyka, zmarłe dzieci, wnuki i prawnuki
15.VII.20 – środa  – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Doroty i Andrzeja – w 20-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa 
16.VII.20 – czwartek  – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i potrzebne łaski – dla pewnej osoby
17.VII.20 – piątek  – o godz. 18.00
  1. ++ Stanisławy i Józefa Słowińskich
 18.VII.20 – sobota  – o godz. 18.00
  1. ++ Zdzisława Gałkowskiego, Rozalii i Ludwika Kielek
19.VII.20 –  niedziela       
– o godz.8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Anny i Edwarda – w 30-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od córki z narzeczonym
– o godz. 10.30
  1. ++ Krystyny i Stanisława Kłósek – od siostry
– o godz. 16.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Agnieszki i Adama w 25-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci 
Ks. proboszcz odprawi poza parafią 
13.VII.20 – poniedziałek
+ Jana Totona – od Przywarów z rodziną
14.VII.20 –wtorek
+ Józefa Ochała – od współbraci z róży św. Floriana
15.VII.20 – środa
+ Józefa Ochała – od Barbary i Leona Marciniec 
16.VII.20 – czwartek – Kościół parafialny w Górze Ropczyckiej – o godz. 18.00
– Za parafian, szczególnie za przyjmujących sakrament bierzmowania – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej
17.VII.20 – piątek
+ Zofii Walczyk – od koleżanek synowej Beaty 
Ks. Edward poza parafią 
19.VII.20 – niedziela
+ Marka Skiby – od kolegów z piekarni Góral

Intencje Mszy Św.  6 – 12.VII.2020                                       
 6.VII.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. ++ Marcina Roga, Józefy Róg
7.VII.20 – wtorek – o godz.  7.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Elżbiety w 99 rocznicę urodzin 
8.VII.20 – środa  Poświęcenie Dziennego Domu Seniora „Ochronka” – o godz. 10.00
  1. – Za parafian
  2. ++ Zofii, Henryka i Jana Drozd, Piotra Książka 
9.VII.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Michała Błaś – 18 rocznica śmierci
10.VII.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Marka Totonia – 2 rocznica śmierci – od żony i dzieci
 11.VII.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Mieczysława Charchuta – od żony
12.VII.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. ++ Teresy i Kazimierza (5 rocznica śmierci) Ziobro 
– o godz. 10.30  
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Edyty i Jarosława w 5 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
– o godz. 16.00
  1.  – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Barbary i Wojciecha w 10 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
            
            

Intencje Mszy Św.  29.VI – 5.VII.2020 
29.VI.20 – poniedziałek – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła 
– o godz. 7.00
  1. ++ Stanisławy i Augustyna Skotnickich i ich rodziców
  2. + Eugeniusza Chmiela – 1 rocznica śmierci
– o godz. 18.00
  1. ++ Antoniny i Józefa Rolek
  2. ++ Kazimiery i Andrzeja Marciniec
30.VI.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. ++ Janiny i Feliksa Drozd
 1.VII.20 – środa – o godz. 7.00
  1. ++ Katarzyny i Józefa Ochał, Marii Nowak, Zofii Róg 
2.VII.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Kazimierza Bizonia – 2 rocznica śmierci – od syna Marcina
3.VII.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. – Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – w 18-stą rocznicę urodzin dla Natalii, – w 19-stą rocznicę urodzin dla Aleksandry oraz 20-stej rocznicy ślubu Anny i Łukasza.
 4.VII.20 – sobota  – o godz. 18.00
  1. ++ Stefanii i Feliksa Skiba
5.VII.20 –  niedziela
– o godz. 8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla sióstr z róży św. Wojciecha i za zmarłe Siostry
– o godz. 10.30  
  1. ++ Stefanii i Feliksa Skibów – od wnuczki Lidii z rodziną
– o godz. 16.00
  1. ++ Jana Roga – 20 rocznica śmierci, Julii i Jerzego Róg
Ks. proboszcz odprawi poza parafią 
30.VI.20 – wtorek
+ Kazimierza Bizonia – od Zbigniewa Ziobro z rodziną
1.VII.20 – środa
+ Genowefy Wesołowskiej – w 7 dniu po śmierci – od siostry Zofii
2.VII.20 – czwartek
+ Kazimierza Siwca – od Stacji Uzdatniania Wody PGKiM Sędziszów Młp.
3.VII.20 – piątek
+ Kazimierza Bizonia – od Marii i Piotra Kozak
4.VII.20 – sobota
+ Kazimierza Bizonia – od koleżanek i kolegów syna Marcina z pracy
5.VII.20 – niedziela
– Za parafian

Intencje Mszy Św.  22 – 28.VI.2020                                       
 22.VI.20 – poniedziałek – o godz18.00
  1. – O zdanie egzaminów – dla Gosi
  2. + Janiny Paśko – od syna z rodziną
23.VI.20 – wtorek – o godz. 18.00
  1. + Jana Błasia – z okazji imienin – od mamy
  2. + Karola Totona
 24.VI.20 – środa – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela  – o godz. 18.00
  1. + Jana Zawiślaka – w dniu imienin
  2. + Józefa Bizonia –w 20 rocznicę śmierci – od dzieci z rodzinami 
25.VI.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Stanisławy Motyka – od kuzynki Janiny Róg
  2. + + Roberta i Adama Walczyk 
26.VI.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. – Dziękczynna za miniony rok szkolny z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły
  2. + Bronisławy Drozd – 3 rocznica śmierci
 27.VI.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Bernadety i Romana w 22 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Marii Likwens
28.VI.20 –  niedziela – Rocznica Komunii Świętej
– o godz. 8.00
  1. – Za parafian
  2. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Rodzin dla Doroty i Piotra w 25 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  3. ++ Marii i Józefa Bartkowicz 
– o godz. 10.30  
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla uczniów kl. czwartej przeżywających Pierwszą Rocznicę Komunii Świętej – od rodziców
  2. ++ Józefy i Władysława Walczyk, Stefanii i Jana Bizoń
– o godz. 16.00
  1. ++ Jana Charchuta z okazji imienin i zmarłych z rodziny Charchutów i Gruszczyńskich

            

Intencje Mszy Św.  15 – 21.VI.2020                                      
15.VI.20 – poniedziałek – o godz. 18.00
  1. ++ Adama i Roberta Walczyk
  2. + Kazimierza Kielek – od siostry Marii
16.VI.20 – wtorek – o godz. 18.00
  1. ++ Stefanii, Jana i Józefa Róg, Zofii Róg
  2. ++ Agnieszki, Dariusza i Feliksa Paśko, Zdzisława Gałkowskiego
 17.VI.20 – środa – o godz. 18.00
  1. ++ Jana i Marii Toton i zmarłych z rodziny
  2. + Agnieszki Paśko 
18.VI.20 – czwartek-  zakończenie oktawy Bożego Ciała – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Agaty i Andrzeja w 15-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Władysława Ignasa – w 8 rocznicę śmierci 
19.VI.20 – piątek –  uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa  – o godz. 18.00
  1. + Jana Zawiślaka – w 18 rocznicę śmierci – od córki Zofii
  2. ++ Janiny i Wojciecha Ochał
 20.VI.20 – sobota – uroczystość Niepokalanego Serca NMP – odpust parafialny
– o godz.  8.00
  1. + Janiny Pękala – od męża i córek z rodzinami
  2. ++ Józefy i Kacpra Ochał
  3. + Stanisławy Ziajor – od męża, córek z rodzinami i wnuków
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. ++ Janiny i Jana Drozd
  3. + Jana Drozda – w 6 rocznicę śmierci – od siostry
– o godz.  16.00
  1. + Anieli Zawiślak – od córki Zofii
21.VI.20 –  niedziela
– o godz. 6.30
  1. – Za parafian
– o godz. 8.00
  1. +Anny Cabaj w 6 rocznicę śmierci
– o godz. 10.30
  1. – Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Jolanty i Kazimierza w 30-stą rocznicę zawarcia  sakramentu małżeństwa
– o godz. 12.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w tajemnicy Niepokalanego Serca – dla dzieci, które przystępują do Pierwszej Komunii Świętej – od rodziców
– o godz. 16.00
  1. + Zofii Kozek – od córki Stanisławy z mężem         

Intencje Mszy Św.  8-14.VI.2020                                       
8.VI.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. ++ Kazimiery i Ryszarda Toton
  2. ++Stefanii i Ludwika Magdoń
9.VI.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Janiny Ignas – 10 rocznica śmierci.
  2. + Zofii Walczyk – od córki z mężem
 10.VI.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Józefa Pazdana – 12 rocznica śmierci
  2. + Wiesława Miś – od swatów Śmiałków 
11.VI.20 – czwartek- Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa
 – o godz. 8.00
  1. + Ryszarda Mazka
  2. ++ Michaliny i Kazimierza Siwiec, Janusza i Mieczysława Mazan
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Edyty w 18-stą rocznicę urodzin – od rodziny
– o godz.  16.00
  1. ++ Stefanii, Franciszka i Jana Ochał, Agaty Wójcik 
12.VI.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. +Augustyna Teresaka
  2. ++ Teresy i Kazimierza Ziobro, Stefana i Stanisława Daniel
 13.VI.20 – sobota – Nabożeństwo FATIMSKIE – o godz. 20.00
  1. + Feliksa Paśko – 15 rocznica śmierci
  2. ++ Kazimierza, Władysława i Antoniny Chmiel
14.VI.20 –  niedziela.
 – o godz. 6.30
  1. – Za parafian
 – o godz. 8.00
  1. ++ Stanisławy, Stanisława, Zofii, Marii, Henryki i Andrzeja Motyka
– o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo i zdrowie – dla Jadwigi i Radosława w 6 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa i o opiekę Matki Najświętszej dla Amelii Faustyny w dniu chrztu świętego
– o godz. 12.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Wojciecha z okazji 18- tych urodzin – od rodziców i rodzeństwa
– o godz. 16.00
++ Grażyny Skiba, Zbigniewa Kałdana                  

Intencje Mszy Św.  1-7.VI.2020                                       
1.VI.20 – poniedziałek –  święto Najświętszej Maryi Panny,  Matki Kościoła
    – o godz. 7.00
  1. ++ Wojciecha i Marii Bochenek – w rocznicę śmierci
  2. + Marii Mik – od córki Teresy
– o godz. 18.00
  1. + Stanisława Wiktora – 9 rocznica śmierci
  2. ++ Witolda, Karola i Honoraty Toton, Wilhelma Krzemienia
2.VI.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. ++ Jana i Michała Flisak i zmarłych z rodziny
  2. + Stanisławy Bochnak – od córki Lucyny z rodziną
 3.VI.20 – środa  – o godz. 7.00
  1. ++ Janiny, Karola i Bronisławy Charchut – od rodziny Czółno i Węgrzyn
  2. + Marka Skiby – od siostry Ewy z rodziną 
4.VI.20 – PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA – o godz. 18.00
  1. ++ Marii – 1 rocznica śmierci i Jana Kapusta
  2. ++ Rozalii i Władysława Ziarnik
5.VI.20 – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA – o godz. 18.00
  1. – O dobre przygotowanie i godne przyjęcie sakramentu bierzmowania przez uczniów kl. VIII – od rodziców
  2. + Stanisławy Siwiec – od Renaty i Edwarda Siwiec
 6.VI.20 – PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – o godz. 18.00
  1. + Kazimiery Kurowskiej-1 rocznica śmierci od dzieci
  2. ++ Józefy i Feliksa Ziobro
7.VI.20 –  uroczystość Trójcy Przenajświętszej
– o godz. 6.30
  1. +Anieli Zawiślak -od syna Stanisława z żoną Jadwigą      
– o godz. 8.00
  1. + Władysława Czółno w rocznicę śmierci, – od córki Barbary z rodziną
– o godz. 10.30
  1. ++ Marii Piórek, Jana Kozek
– o godz. 12.00
  1. – Za parafian     
 – o godz. 16.00
  1. + Józefa Bochenka

Intencje Mszy Św.  25 – 31.V.2020                                       
25.V.20 – poniedziałek – o godz. 18.00
  1. + Czesławy Darłak – 19 rocznica śmierci
  2. + Ks. Mariusza Małka
26.V.20 – wtorek – o godz. 18.00
  1. + Ireny Skiba
  2. + Jana Zawiślaka – od żony Heleny
 27.V.20 – środa – o godz. 18.00
  1. + Stanisławy Motyka – od Stanisławy Siwiec
  2. ++ Zdzisława i Alojzego Gałkowskich 
28.V.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. ++ Janiny i Wojciecha Ochał i ich rodziców
  2. + Mariana Bochenek
29.V.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. ++ Marii Bizoń i zmarłych z rodziny Paśko i Baran
  2. + Stanisławy Motyka – od syna Jana
 30.V.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Barbary Mazek
  2. + Marii Chmiel – od wnuczka Sylwestra
31.V.20 –  VI Niedziela Wielkanocna
– o godz. 6.30
  1. ++ Elżbiety, Stanisława i Janiny (1 rocznica śmierci) Koza
– o godz. 8.00
  1. ++ Stefanii i Stanisława Ochałów, ich rodziców zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
– o godz. 10.30
  1. ++ Julii i Jana Róg – od wnuków Wioletty i Damiana
– o godz. 12.00
  1. – Za parafian
  2. – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Anety i Damiana w 1 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
– o godz. 16.00
  1. ++ Bronisławy i Michała Kałdan

Intencje Mszy Św.  18 – 24.V.2020                                       
18.V.20 – poniedziałek – 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II i rocznica przyjęcia Relikwii naszego świętego Papieża w naszej parafii
– o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla s. Marii i całego Zgromadzenia Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa
  2. + Józefa Słowińskiego z USA od Bolesława Roga z rodziną
– o godz. 21.00 – Apel Jasnogórski
19.V.20 – wtorek – o godz. 18.00
  1. – Dziękczynno – błagalna z okazji 90-tych urodzin Marii – z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o opiekę Matki Najświętszej i zdrowie
  2. + Kazimierza Skiby – od Jolanty i Mariusza Skóra
 20.V.20 – środa – o godz. 18.00
  1. + Edwarda Marcińca – od siostry
  2. + Józefy Ochał – od wnuczki Marty 
21.V.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. ++ Janiny i Wojciecha Ochałów
  2. + Tadeusza Gałki – 2 rocznica śmierci
22.V.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Stanisławy Słowińskiej – od Bolesława Roga z rodziną
  2. + Karola Roga – od syna Bolesława z żoną Katarzyną
 23.V.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. ++ Marii, Ludwika i Marii Rataj
  2. + Stanisławy Skiba – od sąsiadów Maciołków
24.V.20 –  V Niedziela Wielkanocna
– o godz. 6.30
  1. – Za parafian      
– o godz. 8.00
  1. + Stanisławy Bochnak – od męża
– o godz. 10.30
  1. ++ Karola, Stefanii, Emilii, Heleny i Ireny Rataj
– o godz. 12.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Ks. Proboszcza z okazji 25 rocznicy święceń kapłańskich
– o godz. 16.00
  1. + Józefa Motyki – 6 rocznica śmierci – od żony

Intencje Mszy Św.  11 – 17.V.2020 
11.V.20 – poniedziałek – o godz. 18.00
  1. + Zofii Walczyk – w 30 dniu po śmierci – od syna Wiesława z rodziną
  2. – W intencji wiadomej Panu Bogu
12.V.19 – wtorek – o godz. 18.00
  1. ++ Józefy i Władysława Marciniec
  2. + Augustyna Teresaka
 13.V.20 – środa – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – o godz. 20.00
  1. + Marii Jasicki
  2. ++ Witolda, Karola i Honoraty Toton, Wilhelma Krzemienia 
14.V.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Zofii Zawiślak – z okazji imienin
  2. + Jerzego Totonia – od żołnierzy II Korpusu z Rzeszowa
15.V.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. ++ Feliksa Nowaka, Julii Róg, ks. Józefa Wierzbickiego
  2. ++ Zofii i Ludwika Ochałów
 16.V.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Stefanii Marciniec – od męża i dzieci
  2. + Zofii Róg – od syna Piotra z rodziną
17.V.20 –  VI Niedziela Wielkanocna
 – o godz. 6.30  
  1. ++ Wojciecha i Kazimierza Siwiec      
  – o godz. 8.00  
  1. +Bronisławy Toton – od męża z rodziną
– o godz.  10.30
  1. ++ Henryki i Stanisława Białoruckich
– o godz. 12.00  
  1. –O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Patryka z okazji 18-tych urodzin od dziadków z obydwóch stron
– o godz. 16.00
  1. – Za parafian

Intencje Mszy Św.  4-10.V.2020                                       
4.V.20 – poniedziałek – o godz. 18.00
  1. ++ Piotra Steca jego rodziców, Kazimierza i Wojciecha Siwiec
  2. + Marka Skiby – od siostry Lidii z rodziną
5.V.20 – wtorek – o godz. 18.00
  1. ++ Stefanii i Franciszka Marciniec
  2. – W intencji wiadomej Panu Bogu
 6.V.20 – środa – o godz. 18.00
  1. + Wojciecha Roga
  2. + Stanisławy Motyka – w 30 dniu po śmierci – od syna Jana 
7.V.20 – czwartek – Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Robotników-Solidarności  
 – o godz. 18.00
  1. + Alfredy Ziobro – 9 rocznica śmierci
  2. + Krystyny Ochał – od chrześnicy Haliny z rodziną
8.V.20 – piątek – drugi dzień peregrynacji Obrazu Matki Bożej Robotników-Solidarności   
– o godz. 8.00
  1. + Ireny Miś – od sąsiadów Wesołowskich
  2. +Teresy Charchut – od wnuczki Justyny z rodziną
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Józefa Bartkowicza – od Agnieszki Ślączka z rodziną
– o godz. 17.30
  1. + Stanisławy Bochnak – od córki Mieczysławy z mężem
  2. ++Aleksandry Żółtek, Stanisława Brzuzy i zmarłych z rodziny
 9.V.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Grzegorza Rusina z okazji urodzin i imienin – od żony i dzieci
  2. ++ Feliksa – 40 rocznica śmierci, Michaliny i Mieczysława Walczyków
10.V.20 –  V Niedziela Wielkanocna
– o godz. 6.30
  1. + Jana Kielek – 17 rocznica śmierci
– o godz. 8.00
  1. ++Marii i Bolesława Pazdan
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
– o godz. 12.00
  1. + Marka Totonia od Katarzyny Kozek – Miąso z mężem
– o godz. 16.00
  1. + Agaty Wójcik – od chrześnicy Sylwii z rodziną

Intencje Mszy Św.  27.IV – 3.V.2020                                       
27.IV.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Bochnak – w 30 dniu po śmierci – od córki Lucyny
  2. + Stanisławy i Kazimierza Drozd
  28.IV.19 – wtorek  – o godz. 7.00
  1. + Marii Mik – w 30 dniu po śmierci – od córki Małgorzaty z mężem
  2. + Feliksa i Henryka Gałka
 29.IV.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Słowińskiej – w 30 dniu po śmierci – od córki z rodziną
  2. Za kapłanów naszej parafii 
30.IV.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Janiny i Wojciecha Ochał
  2. + Marii i Feliksa Dryja
1.V.20 – pierwszy piątek miesiąca, rozpoczęcie nabożeństw majowych – o godz. 18.00
  1. – Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Anny i Krzysztofa w 30-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Anieli Zawiślak – od syna Stanisława z żoną Jadwigą
 2.V.20 – sobota – Uroczystość NMP Królowej Polski
– o godz. 8.00
  1. + Rozalii Zawiślak
  2. + Teresy Charchut – od rodziny Kielek z Chicago
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Bogdana Siwca – od brata Adama z żoną i dziećmi
– o godz. 15.30 – Msza św. Ślubna
– o godz. 17.00
  1. + Ireny – 35 rocznica śmierci i +Józefa Motyka
3.V.20 –  IV Niedziela Wielkanocna
– o godz. 6.30
  1. + Ireny Skiba – z okazji imienin
– o godz. 8.00
  1. + Bronisławy Toton – od męża z rodziną
– o godz. 10.30
  1. + Józefy Ochał – od wnuczki Urszuli
– o godz. 12.00
  1. – Za parafian
    – o godz. 16.00
  1. + Czesława Świniucha – 10 rocznica śmierci

 Intencje Mszy Św.  20 – 26.IV.2020                                       
20.IV.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Marka Skiby – w 30 dniu po śmierci – od mamy
  2. + Kazimierza Skiby – od wnuczki Beaty z mężem i prawnukami
  21.IV.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Zofii Walczyk – w 7 dniu po śmierci – od córki z mężem
  2. + Gustawy Kolbusz 
 22.IV.20 – środa – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Grzegorza Pas z okazji imienin
  2. + Zofii i Feliksa Totonów 
23.IV.20 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Wojciecha Siwca
  2. + Jerzego Totonia – od chrześniaka
24.IV.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Wojciecha Kozka z okazji imienin
  2. + Stefanii i Aleksandra Marciniec – od wnuczki Haliny
 25.IV.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Teresy Charchut – od wnuka Rafała
  2. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę w rodzinie Jana
26.IV.20 – II NIEDZIELA WIELKANOCNA
– o godz. 8.00
  1. + Za parafian
  2. + Józefa Słowińskiego – w 30 dniu po śmierci – od siostry Zofii z rodziną
  3. + Weroniki i Feliksa Ochałów
– o godz. 10.30
  1. + Jolanty i Adama Białoruckich
  2. + Janiny Pękala – od męża i córek z rodzinami 
– o godz. 16.00
  1. + Józefa Kujdy
Msza Św. – O dobre przygotowanie i godne przyjęcie sakramentu bierzmowania dla uczniów kl. VIII od rodziców została przeniesiona z soboty 25 kwietnia na 5 czerwca – piątek.

Intencje Mszy Św.  13 – 19.IV.2020                                       
 13.IV.20 – Poniedziałek Wielkanocny
– o godz. 8.00
  1. + Dariusza Paśko – 19 rocznica śmierci – od rodziców i rodzeństwa
  2. + Czesława Walczyka – 24 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Czaja i Walczyk – od rodziny Czaja
– o godz.  10.30
  1. + Józefy i Bogdana Siwiec, Stefanii i Stanisława Ochał
  2. + Zdzisława Gałkowskiego
  14.IV.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Jana Charchuta – 7 rocznica śmierci – od żony
  2. + Stanisławy Motyka – w 7 dniu po śmierci – od syna Jana 
 15.IV.20 – środa – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i zdrowie dla pewnej osoby
  2. + Ks. Feliksa Flejszara 
16.IV.20 – czwartek  – o godz. 18.00
  1. + Za zmarłymi rodzicami Jana Totona, Anny i Jana Paśko, Elżbiety Szpara
  2. + Jolanty Ziobro 10 rocznica śmierci
17.IV.20 – piątek – o godz. 18.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski – w 70-tą rocznicę urodzin z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla pewnej osoby – od żony i dzieci z rodzinami
  2. + Stefanii i Aleksandra Marciniec, Wojciecha Ochała
 18.IV.20 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Alfreda, Marii, Eugeniusza i Zbigniewa Jarząb
  2. + Jana Marcińca – 8 rocznica śmierci
19.IV.20 – Niedziela Miłosierdzia Bożego
– o godz. 8.00
  1. + Anieli i Aleksandra Chmiel, Marii Zapał
  2. + Jana Ochała – 13 rocznica śmierci, Jana Zawiślaka
– o godz. 10.30
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Agaty z okazji 18-tych urodzin – od rodziców i siostry
  2. Za parafian 
– o godz. 16.00
  1. + Stefana Zawiślaka – 24 rocznica śmierci.

Intencje Mszy Św.  6 – 13.IV.2020 
6.IV.20 – Wielki Poniedziałek  – o godz. 7.00
  1. + Marii MIK – w 7 dniu po śmierci – od córki Marioli
  2. + Tadeusza Kajpust – 7 rocznica śmierci – od chrześniaka Grzegorza Pas
  7.IV.19 – Wielki Wtorek – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie – dla pewnej osoby
  2. + Marii Wilusz – od wnuka Janusza 
 8.IV.20 – Wielka Środa – o godz. 7.00
  1. + Krystyny Szpara
  2. + Jerzego Totonia – od Żołnierzy z II Kompanii Rzeszów 
9.IV.20 – Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej – o godz. 18.00
  1. + Ireny Miś – 1 rocznica śmierci – . od córki z rodziną
  2. + Kazimierza Siwca – od syna Piotra z żoną
10.IV.20 – Wielki Piątek – o godz. 18.00 
Nabożeństwo Wielkiego Piątku
 11.IV.20 – Msza Święta Wigilii Paschalnej – o godz. 18.00
  1. + Gustawy Kolbusz
  2. + Zofii Róg – od córki Marii z rodziną
12.IV.20 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
 – o godz. 6.00
  1. – Za parafian
  2. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Agnieszki i Piotra  w 10 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa 
  – o godz. 10.30
  1. Z okazji 18-tych urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą Bożą opiekę – dla Łukasza – od rodziców i rodzeństwa
  2. – Z okazji 18-tych urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą Bożą opiekę – dla Agaty – od chrzestnej z rodziną
13.IV.20 – Poniedziałek Wielkanocny
 – o godz. 8.00
  1. + Dariusza Paśko – 19 rocznica śmierci – od rodziców i rodzeństwa
  2. + Czesława Walczyka – 24 rocznica śmierci oraz zmarłych z rodziny Czaja i Walczyk – od rodziny Czaja
– o godz. 10.30
  1. + Józefy i Bogdana Siwiec, Stefanii i Stanisława Ochał
  2. + Zdzisława Gałkowskiego

Intencje Mszy Św.  30.III – 5.IV.2020
30.III.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Kazimierza Siwca – 1 rocznica śmierci
  2. + Władysława Czółno – od sąsiadów rodziny Ochab
  31.III.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Kazimierza Skiby – 1 rocznica śmierci
  2. + Stanisławy Ziajor- od męża, córek z rodzinami i wnuków. 
 1.IV.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Zofii Róg – od córki Barbary z rodziną
  2. + Teresy Krasoń – 7 rocznica śmierci – od bratanka Grzegorza Pas 
2.IV.20 – pierwszy czwartek miesiąca – o godz. 17.00
  1. + Bronisławy i Augustyna Robak
  2. + Witolda Totona – 19 rocznica śmierci
3.IV.20 – pierwszy piątek miesiąca – o godz. 17.00 
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Magdaleny z okazji 18-tych urodzin – od rodziców
  2. + Witolda, Karola i Honoraty Toton, Wilhelma Krzemienia
 4.IV.20 – pierwsza sobota miesiąca 
– o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Bochnak – w 7-mym dniu po śmierci – od córki Mieczysławy z rodziną.
– o godz. 17.00
  1. + Adama i Roberta Walczyk – od cioci
  2. + Stanisławy Skiba – od wnuczki Sylwii
5.IV.20 – V Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej     
– o godz.  8.00
  1. + Ireny Skiba – 3 rocznica śmierci
  2. + Marii i Wincentego Toton
– o godz.  10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Magdaleny z okazji 18-tych urodzin – od cioci Barbary
  2. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi – dla Agnieszki i Mateusza – z okazji urodzin
– o  godz.  16.00
  1. – Za parafian
  2. + Józefy i Feliksa Ochał,  Agnieszki Paśko 
Msze Św. gregoriańskie za śp. +Stanisławy Skotnickiej – od synów  – odprawi ks. Andrzej Urban w Domu Księży Seniorów w Rzeszowie.
Msze Św. gregoriańskie za śp. + Jerzego Totonia – odprawi ks. Andrzej Skupień w Domu Księży Seniorów w Rzeszowie.

Intencje Mszy Św.  23 – 29.III.2020                                       
 23.III.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Krystyny Medygrał – od Honoraty i Józefa Walczyk
  2. + Edwarda Drozda – od Zofii Skiba z rodziną
  24.III.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Stefanii i Jana Bizoń
  2. + Edwarda Drozda – od chrześnicy Bogusławy z rodziną 
 25.III.20 – środa – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – o godz. 7.00
  1. + Stanisławy i Józefa Pazdan i ich dzieci
  2. + Agaty Wójcik – od brata Wojciecha z rodziną 
26.III.20 – czwartek  – o godz. 17.00
  1. + Zofii i Feliksa Toton i rodziców z obydwóch stron
  2. + Tadeusza Gałki – od Zofii Wszołek z rodziną
27.III.20 – piątek  – o godz. 17.00  
  1. + Ks. pastora Ryszarda Cahill z USA
  2. + Marka Skiby – w 7 dniu po śmierci – od mamy
 28.III.20 – sobota – o godz. 17.00
  1. + Marii Chmiel – w 30 dniu po śmierci – od syna Stanisława
  2. + Józefy i Józefa i zmarłych z rodziny Baran
29.III.20 – V niedziela Wielkiego Postu
– o godz. 8.00
  1. + Dariusza, Agnieszki i Feliksa Paśko, Zofii i Stefana Buraś, Zdzisława Gałkowskiego
  2. + Kazimierza Siwca
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Karola Miś – od żony
– o godz. 16.00
  1. + Lecha Paździor
  2. + Wojciecha i Kazimierza Siwiec
Msza Św. – O dobre przygotowanie i godne przyjęcie sakramentu bierzmowania przez uczniów kl. VIII od rodziców została przeniesiona z 20 marca na 25 kwietnia – sobota

Intencje Mszy Św.  16 – 22.III.2020   
16.III.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Józefa Totona – z okazji imienin
  2. + Agaty Wójcik – od swata Leszka Kurowskiego
  17.III.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Weroniki, Andrzeja i Zbigniewa Baran
  2. + Stanisławy Skiba – od syna Piotra 
18.III.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Józefy i Władysława Kubik i za zmarłych rodziców
  2. + Stanisławy Skiba – od brata Franciszka z żoną 
19.III.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Józefy Siwiec, Bogdana Siwiec
  2. + Janiny Pękala – od Anny i Józefa Zawiślaków
20.III.20 – piątek – o godz. 17.00 
  1. – O dobre przygotowanie i godne przyjęcie sakramentu bierzmowania przez uczniów kl. VIII od rodziców
  2. + Józefy, Krystyny i Józefa Ochałów
 21.III.20 – sobota – o godz. 17.00
  1. + Józefy i Feliksa Ziobro
  2. + Edwarda Drozda – od Tadeusza Walczyka z rodziną
22.III.20 – IV niedziela Wielkiego Postu
 – o godz. 8.00
  1. + Marii i Juliana Śliwa, Józefy i Stanisława Lisowskich
  2. + Janiny i Wojciecha Ochał, Anieli i Marcina Siwiec
– o godz. 10.30
  1. – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Jana – z okazji 85-tej rocznicy urodzin
  2. + Marii i Adolfa Bochenek – od córki z rodziną i + Wiesława Miś – od rodziców
– o godz. 16.00
  1. – Za parafian
  2. + Stefanii Skarbek 9 rocznica śmierci i + Michała Skarbek

Intencje Mszy Św.  9 – 15.III.2020                                       
9.III.20 – poniedziałek   – o godz. 7.00
  1. + Genowefy Wesołowskiej z Chicago – od rodziny Motyków 
10.III.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Józefy Ochał – od wnuka Piotra 
11.III.20 – środa  – o godz. 7.00
  1. – O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne – od Krystyny i Mariana
  2. + Józefy Ochał – od wnuczki Urszuli 
12.III.20 – czwartek  – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Gabrysi – od rodziców i rodzeństwa
  2. + Augustyna Teresaka
13.III.20 – piątek – o godz. 17.00  
  1. – O dobre przygotowanie i godne przyjęcie I Komunii Św. dla dzieci klasy III – od rodziców
  2. + Zdzisława Gałkowskiego, Rozalii i Ludwika Kielek
 14.III.20 – sobota  – o godz. 17.00
  1. + Krystyny i Józefa Ochał – od rodziny Stręk
  2. + Teresy Goles – od swatów Marii i Czesława Maciołek
15.III.20 – III niedziela Wielkiego Postu
– o godz. 8.00
  1. + Stefanii i Stanisława Ochałów, ich rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące,
  2. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla braci z róży św. Floriana – od Krzysztofa Stanek z USA.
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Mieczysława Charchuta – 4 rocznica śmierci
– o godz. 16.00
  1. + Anieli i Józefa Jarząb i zmarłych z rodziny
  2. + Marii Róg – od córki Marty z rodziną
 Ks. Wojciech odprawi poza parafią:
9.III.2020 – poniedziałek
  1. + Krystyny Ochał – od Stanisławy Bochnak
10.III.2020 – wtorek
  1. + Krystyny Ochał – od Kazimiery i Mieczysława Ziobro

Intencje Mszy Św.  2 – 8.III.2020                                     
2.III.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Janiny i Henryka Ziobro 
3.III.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Kazimierza Siwca – z okazji imienin 
4.III.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Anny i Kazimierza Kot 
5.III.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Teresy Charchut – pierwsza rocznica śmierci
6.III.20 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Józefy Róg, Krystyny i Józefa Ochał
 7.III.20 – sobota – o godz. 17.00
  1. + Józefa Siwiec
8.III.20 – II niedziela Wielkiego Postu
 – o godz. 8.00
  1. + Grzegorza Totona i Alfreda Totona
 – o godz. 10.30
  1. + Józefa Roga – 5 rocznica śmierci. – od rodziny
– o godz. 16.00
  1. + Antoniny, Ludwika, Józefa i Mieczysława Ochał
Ks. Proboszcz Wojciech odprawi:
2.III.2020 – poniedziałek
+ Marii Róg – od koleżanek córki Krystyny – Barbary i Krystyny
3.III.2020 – wtorek
+ Marii Róg – od koleżanek i kolegów córki Krystyny  z magazynu wyrobów gotowych Zakładów Magnezytowych
4.III.2020 – środa
+ Marii Róg – od pracowników Zakładu Energetycznego w Mielcu  z wydziału kontroli układów pomiarowych
5.III.2020 – czwartek
+ Krystyny Ochał – od Mieczysławy i Adama Gibała z rodziną
6.III.2020 – piątek
+ Krystyny Ochał – od Zofii i Andrzeja Charchut
7.III.2020 – sobota
+ Krystyny Ochał – od Marii SOWIZDRZAŁ z Gnojnicy 
8.III.2020 – II niedziela Wielkiego Postu
– Za parafian

Intencje Mszy Św.  24.II – 1.III.2020                                       
 24.II.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Skiba – od syna Marka z żoną 
25.II.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Ryszarda, Stanisława, Małgorzaty, Sebastiana, Stefana, Agaty i Joanny Miś, Józefa, Józefy, Stanisława i Marii Chmiel, Jana i Janiny Kozek 
26.II.20 – Środa Popielcowa
– o godz. 7.00
  1. + Władysława Roga
– o godz. 17.00
  1. + Zofii Róg – od córki Elżbiety 
27.II.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Stanisławy Kozek – 6 rocznica śmierci, Józefa Kozek – 42 rocznica śmierci
29.II.20 – piątek – o godz. 17.00.
  1. + Marii Ochał -2 rocznica śmierci
29.II.20 – sobota  – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Gabrieli z okazji 18-stych urodzin – od rodziców i siostry
1.III.20 – I niedziela Wielkiego Postu
– o godz. 8.00
  1. Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Sióstr z róży św. Józefa Sebastiana Pelczara i za zmarłe siostry
– o godz. 10.30
  1. +Bogdana Siwca – 1 rocznica śmierci, Józefy Siwiec
– o godz. 16.00
  1. + Zofii 13 rocznica śmierci i Feliksa Totonów 
Ks. Proboszcz Wojciech odprawi: 
24.II.2020 – poniedziałek
+ Karola Roga – od siostry Bronisławy z rodziną
25.II.2020 – wtorek
+ Karola Roga – od Stanisława Róg
26.II.2020 – Środa Popielcowa
+ Karola Roga – od Emila Pękali z rodziną 
27.II.2020 – czwartek
+ Karola Roga – od Elżbiety i Józefa Zawiślaków
28.II.2020 – piątek
+ Karola Roga – od Wiesławy i Zygmunta Wajda z dziećmi z Ropczyc
29.II.2020 – sobota
+ Marii Róg – od koleżanek i kolegów córki Krystyny z działu logistyki Zakładów Magnezytowych 
1.III.2020 – I niedziela Wielkiego Postu
– Za parafian

Intencje Mszy Św.  17 – 23.II.2020  
17.II.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
+ Krystyny Medygrał – 1 rocznica śmierci – od męża z rodziną 
18.II.20 – wtorek – o godz. 7.00
+ Stanisławy Skiba – od syna Jacka z rodziną 
19.II.20 – środa – o godz. 7.00
– O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Tymoteusza  z okazji 18-stych urodzin – od rodziców i rodzeństwa 
20.II.20 – czwartek   – o godz. 17.00
+ Stanisławy Bochnak – od męża
21.II.20 – piątek – o godz. 17.00
+ Anieli i Stanisława Bieniek
 22.II.20 – sobota      
– o godz. 7.00
+ Józefa Drozda – w 30 dniu po śmierci – od brata Stanisława
– o godz. 17.00
– O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Kingi z okazji  18-tych urodzin – od rodziców i rodzeństwa
23.II.20 – niedziela
– o godz. 8.00
+ Jana – 3 rocznica śmierci i Heleny Toton
– o godz. 10.30
+ Wandy i Michała Błaś
– o godz. 16.00
+ Jana Walczyka – 15 rocznica śmierci 
 
Ks. Wojciech – Proboszcz odprawi poza parafią: 
17.II.2020 – poniedziałek
+ Ks. prałata Wojciecha Święsa
18.II.2020 – wtorek
+ Karola Roga – od swatów ze Szkodnej
19.II.2020 – środa
+ Karola Roga – od Marii i Zygmunta Maciołek z rodziną
20.II.2020 – czwartek
+ Karola Roga – od kolegów syna Leszka z L – Bruk
21.II.2020 – piątek
+ Karola Roga – od Edwarda Jarząb z rodziną
22.II.2020 – sobota
+ Karola Roga – od Urszuli i Edwarda Piszczek 
23.II.2020 – niedziela
– Za parafian

Intencje Mszy Św.  10 – 16.II.2020   
10.II.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Heleny i Józefa Sulisz, Stefanii i Aleksandra Marciniec
  2. + Wiesława Miś – od żony Zofii 
11.II.20 – wtorek – Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Dzień Chorych – o godz. 17.00
  1. + Marii Róg z USA
  2. + Wiesława Miś – od siostry Doroty 
12.II.20 – środa  – o godz. 7.00
  1. + Augustyna Teresaka – od żony
  2. + Marii Ochał – od Marcina 
13.II.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie – dla Stanisławy
  2. + Marii Pazdan – 4 rocznica śmierci
14.II.20 – piątek  – o godz. 17.00
  1. + Emilii i Tadeusza Noworól
  2. + Marii Ochał – od sąsiadów Marcińców i Stręków
 15.II.20 – sobota  – o godz. 17.00
  1. + Genowefy Wesołowskiej z Chicago – od rodziny Siwiec
  2. + Marii Ochał – od Justyny i Przemka
16.II.20 – niedziela
– o godz. 8.00
  1. + Józefy i Karola Jasek, Kazimiery Kosińskiej
  2. + Edwarda Misia i rodziców z obydwóch stron
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Anieli i Antoniego Szczęch – w 30 rocznicę śmierci
– o godz. 16.00
  1. – Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marty – z okazji 40-stych urodzin

Intencje Mszy Św.  3 – 9.II.2020     
 3.II.20 – poniedziałek – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika  – o godz. 17.00
  1. + Stefanii i Władysława Piczak, Stefanii i Stanisława Ochał
  2. + Krystyny Ochał – od brata Edwarda z żoną
4.II.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Skiba – od syna Jana
  2. + Edwarda Drozda – od chrześnicy Agnieszki
5.II.20 – środa – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy – o godz.  7.00
  1. + Jerzego Totonia – od Żołnierzy z II Korpusu z Rzeszowa
  2. + Marka Totonia – od ministrantów
6.II.20 – I czwartek miesiąca  – o godz. 17.00
  1. – O zdrowie dla rodziców i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
  2. + Zofii Róg – w 30-stym dniu po śmierci – od męża Stanisława
7.II.20 – I piątek miesiąca – o godz. 17.00
  1. + Anny Piczak, Agaty i Stanisława Kulpińskich
  2. + Janiny i Wojciecha Ochał
 8.II.20 – sobota – o godz. 17.00
  1. + Marii Ochał
  2. + Teresy Charchut – od wnuczki Karoliny
9.II.20 – niedziela
– o godz. 8.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Grzegorza z okazji 18-tych urodzin
  2. + Bronisławy, Antoniego, Jerzego i Augustyna Siwiec
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Marii Róg – 1 rocznica śmierci – od rodziny
– o godz. 16.00
  1. + Władysława Żeglenia – 13 rocznica śmierci, zmarłych rodziców i brata Ryszarda

Intencje Mszy Św. 27.I –  2.II.2020                                       
 27.I.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Karola Kozka -3 rocznica śmierci 
28.I.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Skiba – od Józefa Drozda i rodziny Kicińskich 
29.I.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Mariana Jarząb – od Łukasza Sierakowskiego z rodziną 
30.I.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Anny Piczak, Agaty i Stanisława Kulpińskich
31.I.20 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Za zmarłych braci z róży św. Floriana – od Krzysztofa Stanka z USA
 1.II.20 – sobota – Pierwsza sobota miesiąca
– o godz. 7.00
  1. + Teresy Goles – od córki Anny z mężem i dziećmi
– o godz. 17.00
  1. + Katarzyny i Józefa Ochał, Marii Nowak
2.II.20 – niedziela- Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej
 – o godz. 8.00
  1. + Marii Kielek -13 rocznica śmierci
  2. + Edwarda Drozda – od wnuka Rafała i wnuczki Barbary z rodziną
 – o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Czesława Kłóska – 16 rocznica śmierci, + Stanisława Papiernika – 9 rocznica śmierci
– o godz. 16.00
  1. + Edwarda Rataja – 11 rocznica śmierci.
Ks. Edward odprawi poza parafią: 
27.I.2020 – poniedziałek
+ Mariana Jarząb – od Barbary Magdoń z rodziną
28.I.2020 – wtorek
+ Jana Grzegockiego – od Zbigniewa Sierakowskiego z rodziną
29.I.2020 – środa
+ Marii Ochał – od Zofii Wszołek z rodziną
30.I.2020 – czwartek
+ Edwarda Drozda – od sąsiadów Drozdów
31.I.2020 – piątek
+ Krystyny Jarząb – od Zbigniewa Ziobro z rodziną
1.II.2020 – sobota
+ Stanisławy Bizoń – od brata Stanisława z rodziną

Intencje Mszy Św. 20 – 26.I.2020                                       
20.I.20 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Stanisława – 14 rocznica śmierci i Stefanii Ochał, Józefy Siwiec, Bogdana Siwiec, Eugeniusza Kisiela, s. Blandyny Kłusek
  2. +Kazimierza Bizonia – od syna Tomasza z rodziną
 21.I.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Stefanii, Jana i Józefa Róg, Zofii Róg
  2. + Krystyny Ochał – od Józefy i Jerzego Rojek z rodziną
 22.I.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Anieli Toton, zmarłych rodziców i rodzeństwo
 23.I.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Stefana Skarbka – w rocznicę śmierci
24.I.20 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Mariana Kozka
 25.I.20 – sobota – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Agaty – z okazji 18-tych urodzin – od rodziców, rodzeństwa i babci
26.I.20 – niedziela.
– o godz. 8.00
  1. + Anny i Jana Paśko
  2. + Marii i Józefa Drozd, Jana Drozda
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Józefy Siwiec – w rocznicę śmierci – od rodziny, Julii i Augustyna Walczyk
– o godz. 16.00
  1. + Marii Ochał – 2 rocznica śmierci 
Ks. proboszcz odprawi poza parafią: 
22.I.2020 – środa
+ Krystyny Ochał – od Ireny Róg z rodziną 
23.I.2020 – czwartek
+ Krystyny Ochał – od Alicji i Marka Kościńskich 
24.I.2020 – piątek
+ Krystyny Ochał – od Doroty i Witolda Darłaków
25.I.2020 – sobota
+ Krystyny Ochał – od rodziny Chmielów
 

Intencje Mszy Św. 13-19.I.2020                                       
13.I.20 – poniedziałek  – o godz. 7.00
  1. – Dziękczynna – za życie i posługę św. Jana Pawła II
  2. + Marii Wilusz – od wnuka Andrzeja z rodziną 
14.I.20 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Stanisława Sierakowskiego – w rocznicę śmierci
  2. + Zofii Róg – w 7 dniu po śmierci – od męża Stanisława 
15.I.20 – środa  – o godz. 7.00
  1. – Dziękczynna – za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Michała z okazji 18 – tych urodzin – od rodziców i rodzeństwa
  2. + Władysława Czółno – od brata z Ropczyc 
16.I.20 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Feliksa Ochała
  2. + Ireny Miś – od rodziny Drozdów 
17.I.20 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Michaliny Walczyk w rocznicę śmierci – od rodziny
  2. + Edwarda Drozda – od syna Adama z rodziną
 18.I.20 – sobota – o godz. 17.00
  1. + Janiny Róg – 20 rocznica śmierci
  2. + Marii Ochał – od Marii i Józefa Walczyk
19.I.20 – niedziela      
– o godz. 8.00
  1. + Jana Bochnaka – w rocznicę śmierci
  2. + Janiny Pękala – od rodziny Kanachów
– o godz. 10.30
  1. + Józefa Ochała – od Doroty i Witolda Darłak
  2. + Janiny Róg – 20 rocznica śmierci
– o godz. 16.00
  1. Za parafian

Intencje Mszy Św. 6 – 12.I.2020                                       
6.I.20 – poniedziałek-  Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
    – o godz. 8.00
  1. + Teresy Goles w rocznicę śmierci – od dzieci z rodzinami
  2. + Janiny i Michała Drozdów i rodziców z obydwóch stron
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Zofii -30 rocznica śmierci, Franciszka i Józefa Bykowskich 
     – o godz. 16.00
  1. + Bronisławy, Janiny i Karola Charchut i zmarłych z rodziny Charchutów i Bartkowiczów
7.I.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Marka Totonia – od Waldemara Kozka z rodziną
  2. + Stanisława Totona 
8.I.20 – środa – o godz. 7.00
  1. + Marii Ochał – od Tomasza z rodziną
  2. + Edwarda Drozda – od siostrzenic z Gliwic: Anny z rodziną, Haliny z rodziną i Danuty z rodziną 
9.I.20 – czwartek  – o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Bizoń – od siostry Bogusławy z mężem
  2. + Marii Róg – od córki Barbary z rodziną 
10.I.20 – piątek – o godz. 7.00
  1. + Teresy Charchut – od syna Kazimierza z żoną
  2. + Władysława Czółno – od córki Ewy z rodziną
 11.I.20 – sobota     
– o godz. 7.00
  1. +Józefa Bartkowicza – od brata Wacława z rodziną
 – o godz. 17.00
  1. + Władysława Goles – od rodziny Wszołek
12.I.20 – niedziela
  – o godz.  8.00
  1. + Janiny i Feliksa Drozd
  2. + Augustyna Teresaka – od żony
  – o godz. 10.30
  1. + Stanisława Drabik
  2. + Krystyny -20 rocznica śmierci i Kazimierza Szeliga
– o godz. 16.00
  1. – Za parafian

Intencje Mszy Św. 30.XII.2019 – 5.I.2020                                       
30.XII.19 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Józefy i Władysława Walczyków, Stefanii i Jana Bizoń
  2. + Marka Totonia – od Krystyny i Krzysztofa Kozek
31.XII.19 – wtorek – Św. Sylwestra, papieża – zakończenie starego roku – o godz.      16.00
  1. + Wojciecha Siwca
  2. + Adeli Marciniec -20 rocznica śmierci 
1.I.20 – śr. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
– o godz. 8.00
  1. + Wincentego, Józefy i Józefa Pazdanów
  2. + Franciszka Segdy 
  – o godz. 10.30
  1. + Barbary Mazek
  2. + Mieczysława Charchuta
– o godz. 16.00
  1. – Za parafian 
2.I.20 – pierwszy czwartek miesiąca – o godz. 7.00
  1. + Teresy Toton
  2. + Bogdana Siwca – od taty 
3.I.20 – pierwszy piątek miesiąca – o godz. 17.00
  1. – Dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o potrzebne łaski w dalszym leczeniu – od rodziców i rodzeństwa
  2. + Zofii i Ludwika (33 rocznica śmierci) Ochałów
4.I.20 – pierwsza sobota miesiąca
– o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Skiba – od syna Andrzeja              
 – o godz. 17.00
  1. + Jerzego Totonia – od Iwony i Jana Kot z rodziną
5.I.20 – pierwsza niedziela miesiąca
  – o godz. 8.00
  1. +Marii, Julii i Teofili Czaja
  2. + Edwarda Misia i rodziców z obydwóch stron
    – o godz.  10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Marii i Ryszarda z okazji 50-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci z rodzinami
  2. + Julii Róg – 3 rocznica śmierci – od córki i syna z rodzinami
– o godz. 16.00
  1. –Za parafian

Intencje Mszy Św. 23 – 29.XII.2019                                       
 23.XII.19 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Bolesława Pazdana – 19 rocznica śmierci – od córki Katarzyny z rodziną
  2. + Adama i Roberta Walczyk
24.XII.19 – wtorek-  WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA – o godz. 7.00
  1. + Rozalii i Ludwika Kielek i zmarłych z rodziny
  2. + Teresy i Kazimierza Ziobro, Stefana i Stanisława Daniel i zmarłych z rodziny 
25.XII.19 – środa  UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
– o godz. 0.00 – pasterka
  1. – Za parafian
  2. + Krystyny Medygrał – od córki Elżbiety z mężem
– o godz. 8.00
  1. + Władysława Goles – w 30-stym dniu po śmierci – od syna Wiesława z rodziną
  2. + Bronisławy Toton – od męża Jana z rodziną
 – o godz. 10.30
  1. + Julii, Jana i Jerzego Róg
  2. + Rozalii i Ludwika Kielek i zmarłych z rodziny 
26.XII.19 – czwartek – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA PIERWSZEGO MĘCZENNIKA
– o godz. 8.00
  1. + Witolda, Karola i Honoraty Toton, Wilhelma Krzemienia
  2. + Józefy Ochał – 1 rocznica śmierci
– o godz. 10.30
  1. + Zofii i Franciszka Mazek
  2. + Rozalii i Ludwika Kielek i zmarłych z rodziny 
27.XII.19 – piątek – o godz. 7.00
  1. + Marii Wilusz – od wnuka Piotra z rodziną z Chicago
  2. + Józefa Bartkowicza – od wnuków Martyny, Natalii i Dawida
28.XII.19 – sobota – o godz. 7.00
  1. + Władysława Czółno – od syna Janusz
  2. + Kazimierza Skiby – od wnuczki Agnieszki z mężem i prawnuczką
29.XII.19 – niedziela Święto Świętej Rodziny
– o godz. 8.00
  1. – Za parafian
  2. + Zofii – 23 rocznica śmierci i Ludwika Ochał
– o godz. 10.30
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wstawiennictwo Matki Najświętszej – dla Stanisława z okazji 85-tych urodzin – od dzieci, wnuków i prawnuków
  2. – O dobre przygotowanie i godne przyjęcie PIERWSZEJ Komunii Świętej – dla dzieci kl. III – od rodziców
– o godz. 16.00
+ Janiny i Antoniego Ziobro i zmarłych z rodziny Ziobrów i Kłósków

Intencje Mszy Św. 16 – 22.XII.2019                                       
 16.XII.19 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Krystyny i Stanisława Róg – w rocznicę śmierci
  2. + Krystyny Jarząb – od wnuczki Elżbiety z rodziną
17.XII.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Marii Wilusz – od Wiesława Wojdona z rodziną
  2. + Tadeusza Gałki – od Małgorzaty i Wiesława Paśko 
18.XII.19 – środa – o godz. 7.00
  1. + Rozalii i Ludwika Kielek ich rodziców i rodzeństwo
  2. + Stanisławy Szkotnickiej – od Haliny Różańskiej z rodziną 
19.XII.19 – czwartek – o godz. 17.30
  1. + Edwarda Marcińca – od siostry
  2. + Janiny Pękala – od Agaty i Wojciecha Robak 
20.XII.19 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Zofii i Karola Łach
  2. + Mariana Jarząb – od Marii i Kazimierza Kielek z USA
21.XII.19 –sobota – o godz. 7.00
  1. + Za zmarłych z rodzin: Rogów, Charchutów, Motyków i Skarbków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
  2. + Alicji Ochał -18 rocznica śmierci i zmarłych rodziców Czesławy i Bronisława
22.XII.19 – IV Niedziela Adwentu
– o godz. 8.00
  1. + Marii i Jakuba Ziobro
  2. + Karola, Katarzyny i Michaliny Kolbusz
– o godz. 10.30
  1. + Edwarda Marcińca – 4 rocznica śmierci
  2. + Józefa Bochnaka i rodziców z obydwóch stron
– o godz. 16.00
  1. – Za parafian

Intencje Mszy Św. 9-15.XII.2019                                       
 9.XII.19 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Anieli Motyka i jej rodziców
  2. + Krystyny i Józefa Ochał
10.XII.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Edwarda Marcińca – od siostry
  2. + Stanisławy Szkotnickiej – od Lucyny i Adama Kałdan z rodziną 
11.XII.19 – środa – o godz. 7.00
  1. + Stefanii i Władysława Piczak – w rocznicę smierci
  2. + Władysława i Feliksa Ziobro 
12.XII.19 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Karola Motyki i jego rodziców
  2. + Augustyna Teresaka – od żony 
13.XII.19 – piątek     
– o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Szkotnickiej – od Kazimierza Skiby z rodziną
 – o godz. 17.00
  1. + Józefy i Feliksa Ziobro, Szczepana Nowaka
14.XII.19 –sobota – o godz. 17.00
  1. – O zdrowie dla Pani Joli – od uczniów kl. VIb
  2. + Aleskandra Kozka
15.XII.19 – III Niedziela Adwentu
– o godz. 8.00
  1. – Za parafian
  2. + Jana Wszołka – 5 rocznica śmierci
– o godz. 10.30
  1. – Dziękczynna – za ukończone studia Marioli i Damiana z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – od rodziców
  2. + Kazimierza, Julii i Krzysztofa Szewczyków
– o godz. 16.00
  1. + Wandy Błaś – 6 rocznica śmierci i Michała Błaś

Intencje Mszy Św. 2-8.XII.2019 
2.XII.19 – poniedziałek  – o godz. 7.00
  1. – O łaskę zdrowia i udany zabieg operacyjny dla Rafała
  2. + Edwarda Marcińca – od siostry
3.XII.19 – wtorek. – o godz. 7.00
  1. + Alojzego Gałkowskiego i zmarłych z rodziny Paśko i Baran
  2. + Mariana Jarząb – od Marii i Marka Ochał 
4.XII.19 – środa – o godz. 17.00
  1. + Stanisława, Krystyny i Kazimierza Róg, Janiny i Kazimierza Motyki
  2. + Marii Ochał – od Justyny i Przemka 
5.XII.19 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Zofii Motyka
  2. + Agaty i Jana Totoń, Stefanii Świetlickiej 
6.XII.19 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Genowefy, Heleny, Henryka i Wilhelma Stachnik
  2. + Marii i Jana Wozowicz
7.XII.19 – sobota  – o godz. 17.00
  1. – Dziękczynna za przeżyte lata, łaski i zdrowie z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi na dalsze lata życia
  2. + Marii i Jana Ochał
8.XII.19 – II Niedziela Adwentu       
 – o godz. 8.00
  1. + Ireny, Stefanii i Edwarda Skiba
  2. + Michaliny i Kazimierza Siwiec, Janusza i Mieczysława Mazan
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla Marii z okazji 90-tej rocznicy urodzin od wnuków i prawnuków
– o godz. 16.00
  1. + Ryszarda Mazka

Intencje Mszy Św. 25.XI – 1.XII.2019
25.XI.19 – poniedziałek – o godz.  7.00
  1. + Józefy i Władysława Marciniec, Karola Totona
  2. + Józefy i Feliksa Ochał
26.XI.19 – wtorek – o godz.  7.00
  1. + Anieli i Pawła Drozd i ich dzieci
  2. + Zofii, Andrzeja i Karola Miś 
27.XI.19 – środa  – o godz.  7.00
  1. + Stefanii Bizoń, Julii Róg
  2. + Jerzego Totonia – w 30-tym dniu po śmierci – od żony 
28.XI.19 – czwartek – o godz.  17.00
  1. + Krystyny i Józefa Ochał – od Haliny Stręk z rodziną
  2. + Wiktorii, Józefa i Ryszarda Drozd 
29.XI.19 – piątek – o godz.  17.00
  1. + Józefy Róg- w rocznicę śmierci i Marcina Róg
  2. + Zdzisława Gałkowskiego, Rozalii i Ludwika Kielek i zmarłych z rodziny
30.XI.19 – sobota – o godz.  17.00
  1. + Anieli, Marii i Karola Ocytko, Stefanii , Jana i Józefa Róg, Karola Miś, Julii Róg i zmarłych z rodziny Mądrych
  2. + Edwarda Drozda – od wnuka Krzysztofa
1.XII.19 – I Niedziela Adwentu
       – o godz.  8.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Sióstr z róży św. siostry Faustyny i za zmarłe Siostry
  2. – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i wstawiennictwo Maryi Królowej Różańca Świętego dla Sióstr z róży św. Wojciecha
       – o godz.  10.30
  1. – Za parafian
  2. + Anieli i Antoniego Szczęch, Magdaleny i Józefa Mucha, Weroniki i Karola Totonów
– o godz.  16.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Grzegorza Pas z okazji urodzin od znajomych

Intencje Mszy Św. 18 – 24.XI.2019                                       
 18.XI.19 – poniedziałek – o godz.  7.00
  1. + Józefy i Edwarda Drozd
  2. + Krystyny Szpara – od Stanisławy Teresak
19.XI.19 – wtorek – o godz.  7.00
  1. + Marii i Jana Totonów i ich dzieci
  2. + Marii, Wiktorii i Feliksa Bochnak 
20.XI.19 – środa – o godz.  7.00
  1. + Kazimierza Słowińskiego – 23 rocznica śmierci
  2. + Jana Ochała – 13 rocznica śmierci 
21.XI.19 – czwartek – o godz.  17.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Jana z okazji 78-mej rocznicy urodzin
  2. + Władysława Czółno – od kuzyna żony Eugeniusza Charchuta 
22.XI.19 – piątek  – o godz.  17.00
  1. + Marii Toton – 6 rocznica śmierci – od syna Emila z rodziną
  2. + Heleny i Karola Mazek – od córki Krzysztofy i brata Edwarda
23.XI.19 –sobota – o godz.  17.00 
  1. + Marii Wacek, mamy Ks. Ryszarda od pracowników Szkoły Podstawowej
  2. +Teresy i Jana Motyka, zmarłe dzieci wnuki i prawnuki
24.XI.19 – niedziela      
– o godz.  8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Marii i Kazimierza Miś w 3-cią rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Zofii i Feliksa Kurowskich
– o godz.   10.30
  1. – Za parafian
  2. + Agaty, Józefa i Czesława Kłósek, Stanisława Papiernika
– o godz.  16.00
  1. + Katarzyny i Kazimierza Totonów

Intencje Mszy Św. 11-17.XI.2019 
11.XI.19 – poniedziałek – o godz. 17.00
  1. + Karola Roga 1 rocznica śmierci
  2. + Stefanii i Aleksandra Marciniec, Heleny i Józefa Sulisz
12.XI.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Józefy – 55 rocznica śmierci i Jana – 30 rocznica  śmierci – Drozd
  2. + Augustyna Teresaka – od żony 
13.XI.19 – środa – o godz. 7.00
  1. + Jana Bochnaka
  2. + Kazimiery Kurowskiej – od dzieci 
14.XI.19 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Kazimierza Bizonia od koleżanek synowej Magdaleny z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie
  2. + Marii Wacek, mamy Ks. Ryszarda – od Marii i Eugeniusza Ochał 
15.XI.19 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Jana Kurowskiego – 9 rocznica śmierci –  od dzieci
  2. + Franciszka Segdy
16.XI.19 – sobota – o godz. 17.00
  1. + Elżbiety i Juliana Magdoniów
  2. + Ludwika Buś
17.XI.19 – niedziela
       – o godz. 8.00
  1. + Edwarda Misia i rodziców w obydwóch stron
  2. + Józefa, Józefy i Marii Baran i zmarłych z rodziny
       – o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Karoliny i Grzegorza
      – o godz. 16.00
  1. – O szczęśliwą operację i zdrowie – dla pewnej osoby

Intencje Mszy Św. 4-10.XI.2019                                       
 4.XI.19 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Zofii, Henryka i Jana Drozdów, Piotra Książka
  2. + Jerzego Totonia – w 7 dniu po śmierci – od żony
5.XI.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Marii i Ludwika Siwiec, Stanisławy i Eugeniusza Bochenek
  2. + Józefy i Feliksa Ochałów 
6.XI.19 – środa – o godz. 7.00
  1. + Stefanii i Czesława Chmiel i ich rodziców
  2. + Stefana Skarbek – z okazji urodzin i za dusze w czyśćcu cierpiące. 
7.XI.19 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Księdza prałata Wojciecha Swięsa
  2. + Zofii Zawiślak – 10 rocznica śmierci 
8.XI.19 – piątek – o godz. 17.00
  1. – Dziękczynna z okazji 18 – tych urodzin Kacpra z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej oraz daru Ducha Świętego w dorosłym życiu,
  2. + Moniki – 13 rocznica śmierci i Stanisława Siwiec.
9.XI.19 – sobota – o godz. 17.00
  1. + Michaliny Walczyk – od córki z rodziną
  2. + Teresy i Kazimierza Ziobro, Stefanii i Stanisława Daniel i zmarłych z rodziny.
10.XI.19 – niedziela
       – o godz. 8.00
  1. – Za parafian,
  2. + Jacka Skiby – 12 rocznica śmierci – od mamy
  3. + Bogusława Lisa – 17 rocznica śmierci, + Karola Charchuta
       – o godz. 10.30
  1. + Grzegorza Totona
  2. + Marii i Jana Chmiel
       – o godz. 16.00
  1. + Marii i Jana Ochałów

Intencje Mszy Św. 28.X-3.XI.2019                                       
 28.X.19 – poniedziałek   – o godz. 17.00
  1. + Czesławy Sierakowskiej w rocznicę śmierci
  2. + Janiny i Wojciecha Ochałów oraz ich rodziców
29.X.19 – wtorek – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla pielgrzymów i ich rodzin do sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu – Margaretki
  2. + Zofii i Andrzeja Miś, Marii i Józefa Wytrwał 
30.X.19 – środa – o godz. 17.00
  1. – O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla dziecka
  2. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Tomasza z okazji 18-tych urodzin – od rodziców i brata 
31.X.19 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Janiny i Wojciecha Ochałów, Stefanii i Aleksandra Marciniec – od wnuczki Haliny z rodziną
  2. + Kazimierza, Władysława i Antoniny Chmiel 
1.XI.19 – piątek-  Uroczystość Wszystkich Świętych
       – o godz. 8.00
  1. + Kazimierza Słowińskiego – 25-ta rocznica śmierci
  2. + Jana Zawiślaka – 20-sta rocznica śmierci
– o godz. 10.30
  1. + Karola Misia
W Zagorzycach Górnych – Msza Św. – o godz. 11.45 – za parafian spoczywających na tamtym cmentarzu i na innych cmentarzach. 
W Górze Ropczyckiej – Msza Św. – ok. godz. 15.00 – za parafian spoczywających na tamtym cmentarzu i na innych cmentarzach. 
2.XI.19 –sobota – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
       – o godz. 7.00
  1. + Stefani i Andrzeja Mikowskich oraz ich rodziców
  2. + Wilhelma, Karola i Honoraty Totonów, Wilhelma Krzemienia
– o godz. 17.00
  1. + Genowefy, Kazimierza i Henryka Ziobro
  2. + Marii, Jana i Łucji Kielek i ich rodziców 
3.XI.19 – niedziela
       – o godz. 8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Królowej Różańca Świętego dla Członków róży Miłosierdzia Bożego i za dusze w czyśćcu cierpiące
  2. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Sióstr z róży św. Józefa i za zmarłe Siostry
       – o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. – O zdrowie dla Pani Wiktorii – od uczniów kl. VI B
       – o godz. 16.00
  1. + Marii Pupa – 5-ta rocznica śmierci.


Intencje Mszy Św. 21-27.X.2019                                       
21.X.19 – poniedziałek – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla pewnej osoby
  2. + Eugeniusza Chmiela – od rodziny Ochałów
22.X.19 – wtorek – o godz. 17.00
  1. + Stanisławy Ziajor – w 30-tym dniu po śmierci – od dzieci
  2. + Eugeniusza Chmiela i Jego Rodziców 
23.X.19 – środa – o godz. 17.00
  1. + Marii – 11 rocznica śmierci i Ludwika Skibów oraz zmarłych z rodziny
  2. + Kazimierza i Wojciecha Siwiec 
24.X.19 – czwartek – o godz. 17.00
  1. + Stefanii Chmiel
  2. + Jana Zawiślaka i Jego Rodziców – Marii i Michała 
25.X.19 – piątek – o godz. 17.00
  1. – O zdrowie dla p. Wiktorii – od uczniów kl. VIII
  2. + Janiny i Wojciecha Ochałów, Stefanii i Aleksandra Marciniec 
26.X.19 – sobota  – o godz. 17.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie z okazji 50-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Józefy Ochał – od wnuka Roberta
27.X.19 – niedziela
       – o godz. 8.00
  1. + Stefanii i Stanisława Ochałów oraz ich rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące
  2. – Za parafian
      – o godz. 10.30
  1. + Gustawa Baljona i Jego Rodziców
  2. + Jana Wozowicza – dobroczyńcy naszej Parafii
       – o godz. 16.00
  1. + Edwarda Wesołowskiego

Intencje Mszy Św. 14-20.X.2019                                 

14.X.19 – poniedziałek  – o godz. 17.00

  1. + Janiny Paśko -3 rocznica śmierci – od męża z rodziną
  2. + Janiny Pękala – 2 rocznica śmierci – od siostry Elżbiety z rodziną
15.X.19 – wtorek  – o godz. 17.00
  1. + Eweliny Buszta – od siostry Anny
  2. + Zdzisława Gałkowskiego, Rozalii i Ludwika Kielek, ich zmarłych Rodziców i rodzeństwa 
16.X.19 – środa – o godz. 17.00
  1. + Janiny Pękala – 2 rocznica śmierci – od męża i córek
  2. + Kazimierza Skiby – od synów 
17.X.19 – czwartek     

– o godz. 7.00

  1. + Krystyny i Józefa Ochał – od córki z mężem
– o godz. 17.00
  1. + Jana Ochała -14 rocznica śmierci i + Marii Ochał 
18.X.19 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Heleny i Kazimierzaw 50-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Michaliny i Czesława Walczyk 
19.X.19 – sobota  – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Rodzin dla Krystyny i Tadeuszaw 30-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Justyny i Marka Ochałów – w 10-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od rodziców i rodzeństwa
20.X.19 – niedziela

– o godz. 8.00

  1. – Dziękczynna za przeżyte lata i o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Heleny – z okazji 83-ciej rocznicy urodzin
  2. Za parafian
– o godz. 10.30
  1. Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Małgorzaty i Marcinaw 8-mą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od rodziców
  2. + Reginy Miś – 29 rocznica śmierci i + Ireny Miś
– o godz. 16.00
  1. +Zofii i Józefa Zawiślaków

Intencje Mszy Św. 7-13.X.2019                                       
 7.X.19 – poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Królowej Polski dla pielgrzymów na Jasną Górę i ich rodzin
  2. + Karola i Heleny Mazek – od córki Krzysztofy i syna Edwarda
8.X.19 – wtorek – o godz. 17.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Zofii i Mariana – w 50-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci
  2. + Eugeniusza Chmiela – od kuzyna Leszka 
9.X.19 – środa – o godz. 17.00
  1. – O zdrowie dla pani Joli – od uczniów kl. VIII
  2. + Ludwika i Stefanii Magdoniów 
10.X.19 – czwartek – o godz. 17.00
  1. – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Beaty i Bogdana w 10-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. – O zdrowie, szczęśliwą operację i dobre wyniki dla pewnej osoby 
11.X.19 – piątek – o godz. 17.00
  1. + Mieczysława Drozda – 22 rocznica śmierci
  2. + Karola Roga 
12.X.19 – sobota – o godz. 17.00
  1. + Augustyna Teresaka – od żony
  2. + Władysława Czółno – od kuzyna żony Eugeniusza Charchuta
13.X.19 – niedziela Nabożeństwo FATIMSKIE
       – o godz. 8.00
  1. – Dziękczynna za zbiory i zasiewy i o dalszą opiekę Matki Bożej – od parafian – strona wschodnia od pierwszego mostu i pola
  2. + Kazimiery Walczyk 3 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Walczyk i Czaja – od rodziny Czaja
       – o godz. 10.30
  1. + Małgorzaty Ziobro 9 rocznica śmierci – od męża z córkami
  2. + Jana 14 rocznica śmierci i Marii Ochał
       – o godz. 18.00
  1. Za parafian
  2. + Ireny, Stefanii i Edwarda Skiba

Intencje Mszy Św. 30.IX – 6.X.2019                                       
30.IX.19 – poniedziałek  – o godz. 7.00
  1. + Eugeniusza Chmiela – od rodziny Wszołek
  2. + Stanisławy Ziajor – w 7 dniu po śmierci – od rodziny
1.X.19 – wtorek  – o godz. 17.00
  1. + Stefanii i Aleksandra Marciniec
  2. + Jana Grzegockiego – od Stanisława Sierakowskiego z rodziną 
2.X.19 – środa  – o godz. 17.00
  1. + Bronisławy Glinka – pierwsza rocznica śmierci
  2. + Janiny Majkowskiej – od córki Ewy z rodziną 
3.X.19 – czwartek  – o godz. 17.00
  1. + Anny Cabaj i Barbary Pająk
  2. + Teresy Ziajor – od wnuczek 
4.X.19 – piątek  – o godz. 17.00
  1. + Stanisława Walczyka – 12 rocznica śmierci – od żony Heleny
  2. + Zofii, Henryka i Jana Drozd, Piotra Książka 
5.X.19 – sobota   – o godz. 17.00
  1. + Kazimierza Bizonia od koleżanek synowej Magdaleny z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Rzeszowa
6.X.19 – niedziela
        – o godz. 8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Sióstr z róży Marii Zawiślak i za zmarłe Siostry
  2. + Janiny i Michała Drozd i rodziców z obydwóch stron
        – o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Agnieszki i Zbigniewa  w 1-szą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. – Za parafian
        – o godz. 16.00
  1. –O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Agnieszki i Krzysztofa w 30-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa

Intencje Mszy Św. 23-29.IX.2019                                       
 23.IX.19 – poniedziałek  – o godz. 7.00
  1. + Eugeniusza Chmiela – od Justyny i Marka Ochał
24.IX.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Barbary Kozek 3 rocznica śmierci – od męża i dzieci 
25.IX.19 – środa – o godz. 7.00
  1. + Katarzyny i Józefa Ochał, Marii Nowak 
26.IX.19 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Marii i Józefa Bartkowicz 
27.IX.19 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Barbary Kozek 3 rocznica śmierci, Eleonory Żuczek 
28.IX.19 –sobota – o godz. 18.00
  1. + Stefanii Marciniec
29.IX.19 – niedziela
      – o godz. 8.00
  1. – Za parafian
  2. – Dziękczynno–błagalna z prośbą Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Bożeny i Tomasza – w 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od rodziców
      – o godz. 10.30
  1. + Za zmarłych z rodziny Ignas i Czaja
  2. + Kazimiery Kurowskiej – od córki Marty z mężem
      – o godz. 16.00
  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Eweliny – z okazji 18-tych urodzin – od rodziców i rodzeństwa
Ks. Edward odprawi poza parafią 
23.IX.19 – poniedziałek    
+ Bronisławy Drozd – od Barbary i Krzysztofa Ziarnik
24.IX.19 – wtorek
+ Bronisławy Drozd – od Krystyny i Zenona Pieprzak z rodziną
25.IX.19 – środa
+ Marii Stanek w 30-stym dniu po śmierci od rodziny
26.IX.19 – czwartek
+ Bronisławy Drozd – od Elżbiety i Roberta Szaraniec
27.IX.19 – piątek
+ Bronisławy Drozd – od Heleny Marciniec z Wiercan
 

Intencje Mszy Św. 16-22.IX.2019                                       
16.IX.19 – poniedziałek – o godz.  7.00
  1. + Jana Kapusty – od Wiesława Białoruckiego z rodziną
17.IX.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Stanisławy Szkotnickiej – od Zofii Stec
  2. + Marii Ochał – od wnuczki Moniki z mężem 
18.IX.19 – środa – o godz. 7.00
  1. + Eugeniusza Chmiela – od brata z rodziną
  2. + Janiny Pas – 7 rocznica śmierci – od syna Grzegorza 
19.IX.19 – czwartek – o godz. 18.00
  1. Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla uczestników pielgrzymko – wycieczki na Ukrainę i ich rodzin
  2. + Ludwiki i Jakuba Drozd 
20.IX.19 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Stefania, Stanisławy i Józefa Baran
  2. + Marii Ochał – od córki Mieczysławy z mężem 
21.IX.19 – sobota – o godz. 18.00
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Jadwigi i Stanisława – w 40-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
22.IX.19 – niedziela
      – o godz. 8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Klaudii z okazji 18-tych urodzin – od mamy, dziadków i rodziny
  2. + Michała i Bronisławy Kałdan
      – o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Karola Misia od żony
– o godz. 16.00
  1. + Marii Baran i zmarłych z rodziny Baran 
Ks. Edward odprawi poza parafią
21.IX.19 – sobota
+ Krystyny Jarząb – od rodziny Charchutów z Kawęczyna
22.IX.19 – niedziela
+ Krystyny Ochał – od Zofii Rusnarczyk z rodziną

Intencje Mszy Św. 9.09 – 15.09.2019                                       
9.IX.19 – poniedziałek  –  o godz. 7.00
  1. + Stefanii, Jana i Józefa Róg
  2. + Mariana Jarząb – od Janiny Zawiślak z rodziną
10.IX.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Stefanii i Jana Skarbek w rocznicę śmierci.
  2. + Mariana Jarząb – od Krystyny i Józefa Słowińskich z USA 
11.IX.19 – środa – o godz.  7.00
  1. + Eugeniusza Chmiela – od kuzynki Czesławy
  2. + Mariana Jarząb – od Klaudii i Michała Zawiślak z USA 
12.IX.19 – czwartek
–  o godz. 7.00 rano – w kaplicy u Sióstr    
  1. + Augustyna Teresaka
 –  o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Katarzyny – w 18-stą Rocznicę urodzin – od rodziców
  2. + Stanisława Mazka – od siostry Krzysztofy i brata Edwarda 
13.IX.19 – piątek – NABOŻEŃSTOW FATIMSKIE –  o godz. 20.00
  1. + Kazimierza i Wojciecha Siwiec
  2. + Witolda Totona i jego dziadków 
14.IX.19 – sobota –  o godz. 18.00
  1. + Bronisławy Parys – 7 rocznica śmierci – od córki Krystyny z dziećmi
  2. + Władysława Czółno – od sąsiadki Heleny Drozd z rodziną 
15.IX.19 – niedziela
    –  o godz.  8.00
  1. + Jana Błaś – w 4 rocznicę śmierci – od mamy
  2. – Za parafian
   –  o godz. 10.30
  1. – Dziękczynno – błagalna w 40-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Marii i Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – od dzieci
  2. + Jerzego Roga w 40-stą rocznicę śmierci – od Haliny i Zbigniewa z rodzinami
    –  o godz. 16.00
  1. – Jana Grzegockiego – od Mateusza Sierakowskiego z rodziną

Intencje Mszy Św. 26.08 – 1.09.2019                                       
 26.VIII.19 – poniedziałek – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej  – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Urszuli i Stanisława – w 30-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci
27.VIII.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Zofii i Ludwika Ochałów
28.VIII.19 – środa – o godz. 7.00
  1. + Stanisława Pas 14 rocznica śmierci – od syna Grzegorza
29.VIII.19 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Czesława Walczyka 24 rocznica śmierci
30.VIII.19 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Zofii Bizoń 4 rocznica śmierci – od swatów 
31.VIII.19 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Krystyny Ochał – 1 rocznica śmierci 
1.IX.19 – niedziela
– o godz.  8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Rodzin – dla Mieczysławy i Adama – w 25-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
– o godz.  10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Agnieszki i Mateusza – w 10-tą rocznicę zawarcia sakramentu Małżeństwa – od rodziców i siostry z rodziną
  2. + Małgorzaty Róg – 4 rocznica śmierci – od córki Eweliny z mężem
  – o godz. 16.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki najświętszej – dla Alicji i Wojciecha – w 20-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa 
Ks. Edward odprawi poza parafią 
26.VIII – poniedziałek
+ Stanisławy Skiba – od Marka Leśniaka i firmy Solid 
27.VIII – wtorek
+ Stanisławy Skiba  – od firmy Solid 
28.VIII – środa
+ Edwarda Drozda – od Kazimiery Kurowskiej z rodziną 
29.VIII – czwartek
+ Ks. Eugeniusza Reguły – od OSP w Zagorzycach Dolnych 
30.VIII – piątek
+ Jana Grzegockiego – od kuzynki Stanisławy 
31.VIII – sobota
+ Jana Grzegockiego – od Mariusza Sierakowskiego z rodziną 
1.IX – niedziela
+ Mariana Jarząb – od Mariusza Sierakowskiego z rodziną 

Intencje Mszy Św. 19.08 – 25.08.2019                                       
 19.VIII.19 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Edyty z okazji 18-tych urodzin od rodziców i sióstr.
20.VIII.19 – wtorek – o godz. 7.00
  1. + Eugeniusza Chmiela – od Sylwestra Motyki z rodziną 
21.VIII.19 – środa – o godz. 7.00
  1. + Alfreda Totona w rocznicę śmierci – od córki Małgorzaty z rodziną 
22.VIII.19 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Weroniki, Andrzeja i Zbigniewa Baran 
23.VIII.19 – piątek – o godz. 18.00
  1. – O zdrowie dla Rodziców i opiekę Matki Najświętszej dla całej Rodziny 
24.VIII.19 – sobota – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Doroty i Witolda – z okazji 23-ciej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa 
25.VIII.19 – niedziela 
    – o godz. 8.00
  1. + Mariusza Kota – 25 rocznica śmierci – od mamy
     – o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie – dla
Haliny i Roberta – z okazji 29-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
     – o godz. 16.00
  1. + Michała i Stefanii Skarbek
 
Ks. Edward odprawi poza parafią 
19.VIII – poniedziałek
+ Janiny Pękala – od Ewy i Piotra, Ani i Wojciecha 
20.VIII – wtorek
+ Marii Ochał – od Zofii Ochał z rodziną 
21.VIII – środa
+ Agaty Wójcik – od Jerzego z USA z rodziną 
22.VIII – czwartek
+ Jana Grzegockiego – od rodziny Jędrychów i Wozowiczów 
23.VIII – piątek
+ Krystyny Ochał – od Małgorzaty Siwiec z rodziną 
24.VIII – sobota
+ Krystyny Jarząb – od kuzynki Heleny Łach z Dębicy 
25.VIII – niedziela
– O szczęśliwe rozwiązanie dla Jadwigi

Intencje Mszy Św. 12.08 – 18.08.2019                                                         
 12.VIII.19 – poniedziałek, o godz. 7.00
  1. + Augustyna Teresaka – od żony 
13.VIII.19 – wtorek – NABOŻENSTWO FATIMSKIE,  o godz. 20.00  
  1. + Marii i Bolesława Pazdan 
14.VIII.19 – środa, o godz. 7.00
  1. + Katarzyny i Marii Drozd
15.VIII.19 – czwartek, –  uroczystość Wniebowzięcia NMP
        o godz. 8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Kingi i Mateuszaw 3 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa 
        o godz. 10.30
  1. – Za parafian, dziękczynienie za plony ziemi,
– O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Rodzin – dla Heleny i Jana w 50-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci z rodzinami 
       o godz. 16.00
  1. -O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Magdaleny z okazji 18-tych urodzin – od rodziców i braci                       
16.VIII.19 – piątek,   o godz. 18.00
  1. + Kazimierza Miś – 54 rocznica śmierci                                
17.VIII.19 – sobota,  o godz.  18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i zdrowie – dla Marii – od bratowej
18.VIII.19 – niedziela,
        o godz.  8.00
  1. + Heleny Toton -14 rocznica śmierci i Jana Toton                   
         o godz. 10.30
  1. + Józefa Totona – 3 rocznica śmierci.    
        o godz. 16.00 
  1. + Marii i Michała Jakubowicz i ich dzieci
Ks. Edward odprawi poza parafią 
12.VIII – poniedziałek
+ Jana Kapusty – od Florentyny i Stanisława Ochał 
13.VIII – wtorek
+ Jana Kapusty – od Roberta Madeja z rodziną 
14.VIII – środa
+ Jana Kapusty – od Wacława Paśko z rodziną 
15.VIII – czwartek
+ Jana Kapusty – od Zbigniewa Skworca z rodziną 
16.VIII – piątek
+ Jana Grzegockiego – od Macieja Piżyńskiego 
17.VIII – sobota
+ Jana Grzegockiego – od Dobiesława Piżyńskiego 
18.VIII – niedziela
+ Jana Grzegockiego – od Przemysława Piżyńskiego

Intencje Mszy Św. 05.08  – 11.08.2019                                                                      
 5.VIII.19 – poniedziałek – o godz.18.00
  1. + Stanisława Grzegorczyka – 15 rocznica śmierci 
6.VIII.19 – wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego – o godz. 7.00
  1. + Kazimierza Bizonia – w 30 dniu po śmierci – od żony 
7.VIII.19 – środa – o godz. 7.00
  1. + Stefanii i Feliksa Skiba 
8.VIII.19 – czwartek – o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla – Małgorzaty i Adama – w 10 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa                       
9.VIII.19 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Eugeniusza Chmiela – od rodziny Sulisz                               
10.VIII.19 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Kazimierza i Wojciecha Siwiec 
11.VIII.19 – niedziela
    o godz. 8.00
  1. + Stefanii i Stanisława Ochał, ich rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące     
    o godz. 10.30
  1. + Julii i Jana Róg – od dzieci z rodzinami    
    o godz. 16.00 
  1. + Katarzyny i Kazimierza Toton
                   
Ks. Proboszcz odprawi poza parafią 
5.VIII – poniedziałek
+ Stanisławy Skiba – od Marka Leśniaka i firmy Solid 
6.VIII – wtorek
+ Krystyny Ochał – od Marii Szczepanek 
7.VIII – środa
+ Karola Roga – od Wiesławy i Ryszarda Róg 
8.VIII – czwartek
+ Marii Róg – od Ireny Pilch z Ropczyc 
9.VIII – piątek
+ Krystyny Medygrał – od Danuty i Tadeusza Róg z rodziną
10.VIII – sobota
+ Zofii Kozek – od rodziny Barszczów z Dębicy 
11.VIII – niedziela
– Za parafian
 

 Intencje Mszy Św. w dniach 29.VII – 4.VIII.2019                                                                      
 29.VII.19 – poniedziałek, godz. 7.00
  1. + Marii, Jana, Janiny i Czesława Ochał 
30.VII.19 – wtorek, godz. 7.00
  1. + Józefy i Feliksa Ziobro, Szczepana Nowaka 
31.VII.19 – środa, godz. 7.00
  1. + Krystyny Jarząb – 1 rocznica śmierci od siostry 
1.VIII.19 – Pierwszy czwartek miesiąca  – godz. 18.00
  1. + Anny Róg – od Janiny i Mieczysławy                       
2.VIII.19 – Pierwszy piątek miesiąca  – godz. 18.00
  1. + Stanisławy i Mariana Skiba                               
3.VIII.19 – Pierwsza sobota miesiąca  – godz. 18.00
  1. +Rozalii i Ludwika Kielek, Zdzisława Gałkowskiego i zmarłych z rodziny 
4.VIII.19 – Pierwsza niedziela miesiąca  
Godz.  8.00
  1. + Alfreda Totona -3 rocznica śmierci.     
   Godz. 10.30
  1. + Zofii i Andrzeja Chmiel    
   Godz. 16.00 
  1. + Ludwiki Toton – 25 rocznica śmierci i + Stanisława Toton – 15 rocznica śmierci 
Ks. Proboszcz odprawi poza parafią 
29.VII – poniedziałek
+ Krystyny Jarząb – od Jolanty i Adama Daniel 
30.VII – wtorek
+ Krystyny Jarząb – od rodziny Kubackich 
31.VII – środa
+ Krystyny Jarząb – od rodziny Czaja z Dębicy 
1.VIII – czwartek
+ Krystyny Jarząb – od Agaty i Krzysztofa Bieszczad
2.VIII – piątek
+ Marka Totonia – od kolegów i koleżanek syna Marcina z kl. VIII SP  w Zagorzycach Górnych 
3.VIII – sobota
+ Stanisławy Bizoń – od siostry Marii z synami z Zabrza 
4.VIII – niedziela
– Za parafian
 

Intencje Mszy Św. na tydzień od 22-07 do 28-07-2019   
W dniu 22-07-2019 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo. i opiekę Matki Najświętszej dla Aleksandry w okazji 18-tych urodzin i Natalii z okazji 17-tych urodzin
W dniu 23-07-2019 – wtorek – o godz. 7.00     
  1. + Krzysztofy Toś – od siostry Zofii
W dniu 24-07-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. + Eugeniusza Chełpy – w 2 rocznicę śmierci
W dniu 25-07-2019 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Janiny i Michała Drozd i rodziców z obydwóch stron
W dniu 26-07-2019 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Piotra, Weroniki, Marii, Reginy, Piotra, Józefa i Czesława Walczyk
W dniu 27-07-2019 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Katarzyny i Wojciecha Paselów, Rozalii, Józefa i Adama Przydział
W dniu 28-07-2019 – niedziela  
– o godz. 8.00
  1. + Teresy i Kazimierza Ziobro i zmarłych z rodziny Steców i Ziobrów
 – o godz. 10.30
  1. + Krystyny i Stanisława Kłósek – od siostry
  – o godz. 16.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Agnieszki i Grzegorza – w 15-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
 Ks. Proboszcz odprawi poza parafią
 W dniu 22-07-2019 – poniedziałek
+ Janiny Pękala – od Agaty i Macieja Idzik
 W dniu 23-07-2019 – wtorek
+ Janiny Pękala – od Stowarzyszenia Folklorystycznego Rochy
 W dniu 24-07-2019 – środa
+ Jana Kapusty – od Mariana Walczyka z rodziną
W dniu 25-07-2019 – czwartek
+ Marii Ochał – od Danuty i Jana Mik z Zagorzyc Górnych
 W dniu 26-07-2019 – piątek
+ Marii Ochał – od Krystyny i Mariana z Mielca
 W dniu 27-07-2019 – sobota
+ Wiesława Miś – od sąsiadów
W dniu 28-07-2019 – niedziela  
– Za parafian

Intencje Mszy Św. na tydzień od 15-07 do 21-07-2019   
W dniu 15-07-2019 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Teresy i Kazimierza (4 rocznica śmierci) Ziobro
W dniu 16-07-2019 – wtorek – o godz. 7.00     
  1. + Feliksa Paśko – 14 rocznica śmierci
W dniu 17-07-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. – O szczęśliwą podróż dla Andrzeja z rodziną
W dniu 18-07-2019 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Zdzisława Gałkowskiego, Rozalii i Ludwika Kiełek i zmarłych z rodziny
W dniu 19-07-2019 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Józefa i Bronisławy Toton – od brata Jana
W dniu 20-07-2019 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Bronisławy, Karola i Antoniego Bartkowicz
W dniu 21-07-2019 – niedziela  
– o godz. 8.00
  1. – Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski w 10 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Agnieszki i Sylwestra – z prośbą o opiekę Matki Najświętszej i zdrowie – od rodziców, siostry i babci
– o godz. 10.30
  1. – Dziękczynna za otrzymane łaski – z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny Goles
– o godz. 16.00
  1. dziękczynna za otrzymane łaski w 15–stą rocznicę zawarcia  sakramentu małżeństwa Beaty i Marka z prośbą o Boże  błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej 
Ks. Proboszcz odprawi poza parafią
W dniu 15-07-2019 – poniedziałek
+ Janiny Pękala – od Renaty i Marka Charchut
W dniu 16-07-2019 – wtorek
+ Janiny Pękala – od rodziny Kopeć
W dniu 17-07-2019 – środa
+ Janiny Pękala – od Ewy i Zbigniewa Bączkowskich
W dniu 18-07-2019 – czwartek
+ Janiny Pękala – od Barbary i Krzysztofa Kazimierskich
W dniu 19-07-2019 – piątek
+ Janiny Pękala – od Haliny i Adama
W dniu 20-07-2019 – sobota
+ Janiny Pękala – od Agaty i Arkadiusza
W dniu 21-07-2019 – niedziela  
– Za parafian

Intencje Mszy Św. na tydzień od 08-07 do 14-07-2019   
W dniu 08-07-2019 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Kazimierza Siwca, Jego rodziców i rodzeństwo
  2. + Władysława Czółno – w 30 dniu po śmierci – od żony, syna i córek z rodzinami
W dniu 09-07-2019 – wtorek – o godz. 7.00     
  1. + Kazimierza Bizonia – w 7 dniu po śmierci – od żony
  2. + Jana Roga -19 rocznica śmierci, +Julii i Jerzego Róg
W dniu 10-07-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. + Marka Totonia – w 1 rocznicę śmierci
W dniu 11-07-2019 – czwartek – o godz. 18.00
  1. + Agnieszki, Dariusza i Feliksa Paśko, Zdzisława Gałkowskiego
W dniu 12-07-2019 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Augustyna Teresaka – od żony
W dniu 13-07-2019 – sobota –  NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE  – o godz. 20.00 
  1. + Stanisława Magdonia – 6 rocznica śmierci
W dniu 14-07-2019 – niedziela  
 – o godz. 8.00
  1. + Moniki Chmiel
– o godz. 10.30
  1. + Dziękczynna za otrzymane łaski – od rodziny Jana
– o godz. 16.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Bartłomieja – z okazji 18-tych urodzin – od rodziców i rodzeństwa 
Ks. Proboszcz odprawi poza parafią
W dniu 10-07-2019 – środa
+ Janiny Pękala – od Elżbiety Bączkowskiej
W dniu 11-07-2019 – czwartek
+ Janiny Pękala – od rodziny Zając z Ropczyc
W dniu 12-07-2019 – piątek
+ Jana Kapusty od Aliny Zawisza z rodziną
W dniu 13-07-2019 – sobota
+ Jana Kapusty od Wiesławy i Ryszarda Róg z rodziną
W dniu 14-07-2019 – niedziela  
– Za parafian
 

Intencje Mszy Św. na tydzień od 01-07 do 07-07-2019   
W dniu 01-07-2019 – poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Edwarda, Jana, Adeli i Karola Marciniec
W dniu 02-07-2019 – wtorek – o godz. 7.00     
  1. + Marii Kapusta – w 30-stym dniu po śmierci – od córki Jolanty z mężem 
W dniu 03-07-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. + Stefanii i Feliksa Skibów 
W dniu 04-07-2019 – czwartek –  Pierwszy czwartek miesiąca  –  o godz. 18.00 
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Małgorzaty i Krzysztofa – z okazji 20-stej rocznicy zawarcia sakramentu  małżeństwa – od rodziców i dzieci 
W dniu 05-07-2019 – piątek –  Pierwszy piątek miesiąca  – o godz. 18.00 
  1. + Stefanii i Jakuba Totonów – od syna Jana z rodziną                                 
W dniu 06-07-2019 – sobota –  Pierwsza sobota miesiąca – o godz. 18.00 
  1. + Bronisławy, Karola i Antoniego Bartkowicz 
W dniu 07-07-2019 – niedziela  
– o godz. 8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Rodzin dla Mieczysławy i Henryka – z okazji 50-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci z rodzinami
– o godz. 10.30
  1. + Marka Totonia – 1 rocznica śmierci – od kolegów i koleżanek z pracy firmy ROL-PRZEM KUBRAK
– o godz. 16.00
  1. + Kazimiery Kurowskiej – w 30-stym dniu po śmierci – od córki Jadwigi z mężem
Ks. EDWARD odprawi poza parafią Msze Św. za duszę Śp. Edwarda DROZD

Intencje Mszy Św. na tydzień od 24-06 do 30-06-2019   
W dniu 24-06-2019 – poniedziałek – o godz. 18.00
  1. + Janiny Pękala
W dniu 25-06-2019 – wtorek – o godz. 18.00     
  1. + Jana Zawiślaka – 17 rocznica śmierci
W dniu 26-06-2019 – środa – o godz. 18.00
  1. + Bronisławy Drozd – w rocznicę śmierci – od męża Józefa z rodziną
W dniu 27-06-2019 – czwartek –  Zakończenie Oktawy Bożego Ciała  o godz. 18.00 
  1. + Jana Zawiślaka
 W dniu 28-06-2019 – piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa –  
o godz. 18.00
  1. + Krystyny Skiba – od męża i syna
  2. + Stanisławy Szkotnickiej – od Małgorzaty Kałdan z synami
W dniu 29-06-2019 – sobota –  Odpust parafialny – uroczystość Niepokalanego Serca NMP  
– o godz. 8.00 
  1. + Zofii i Emila Brzostowskich, Stefanii i Karola Mucha, Zofii i Błażeja Brzostowskich
  2. + Edwarda Drozda – od wnuka Dariusza
– o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Krystyny i Stanisława – w 40-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od synów  z rodzinami
  3. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Rodzin – dla Doroty i Adama Bujak – w 11-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  4. + Jana i Anny Paśko, Józefa Totona, Elżbiety Szpara
  5. + Roberta i Adama Walczyk
– o godz. 16.00
  1. + Stanisławy Bizoń – od siostry Anny 
W dniu 30-06-2019 – niedziela  
– o godz. 8.00
  1. – Za parafian
  2. + Dariusza, Agnieszki i Feliksa Paśko, Zofii i Stefana Buraś, Zdzisława Gałkowskiego
  3. + Józefy i Władysława Walczyk, Stefanii i Jana Bizoń
– o godz. 10.30
  1. – O zdrowie dla pewnej osoby
  2. + Jana Drozda – 5 rocznica śmierci – od siostry
  3. + Stanisławy Szkotnickiej – od Teresy i Marka Bochenek z rodziną
– o godz. 16.00
  1. + Jana Charchuta i zmarłych z rodziny
  2. + Stanisławy Bizoń – od siostry Zofii 
Ks. Edward odprawi poza parafią 
W dniu 21-06-2019 – piątek
+ Stanisławy Bizoń – od syna Bogdana
W dniu 22-06-2019 – sobota
+ Stanisławy Skiba –  od Mariana Leśniaka i firmy SOLID
W dniu 23-06-2019 – niedziela  
+ Stanisławy Skiba – od Mariana Leśniaka i firmy SOLID
W dniu 24-06-2019 – poniedziałek 
+  Stanisławy Skiba – od kolegów z pracy syna Jana
W dniu 25-06-2019 – wtorek
+ Krystyny Ochał  – od rodziny Wozowiczów z Gnojnicy
W dniu 26-06-2019 – środa
+Tadeusza Gałki –  od rodziny Drozd
W dniu 27-06-2019 – czwartek
+ Ks. Eugeniusza Reguły – od społeczności szkolnej w Zagorzycach Dolnych

Intencje Mszy Św. na tydzień od 17-06 do 23-06-2019   
W dniu 17-06-2019 – poniedziałek  – o godz. 7.00
  1. + Władysława Czółno – w 7 dniu po śmierci – od żony Marii
  2. + Anny Cabaj – 5 rocznica śmierci – od syna Witolda z rodziną
W dniu 18-06-2019 – wtorek  – o godz. 7.00     
  1. – Dziękczynna – Matce Najświętszej za opiekę w czasie choroby i o szczęśliwą śmierć
  2. + Marcina Roga w rocznicę śmierci i +Józefy Róg
W dniu 19-06-2019 – środa – Zakończenie roku szkolnego   – o godz. 7.00
  1. – Dziękczynna – za miniony rok szkolny i o Boże błogosławieństwo dla uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły
          oraz + Kazimierza Siwca i +Bogdana Siwca
  1. + Józefa Bizonia -19 rocznica śmierci – od dzieci z rodzinami
W dniu 20-06-2019 – czwartek –  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa  – Boże Ciało
– o godz. 8.00 
  1. – Za parafian
  2. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej – dla Bożeny i Stanisława w 36-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
o godz. 10.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Barbary i Roberta w 20-stą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.
  2. + Janiny Paśko – od syna z rodziną
– o godz. 16.00
  1. + Stefanii, Franciszka i Jana Ochał, + Agaty Wójcik                                                                                                                                                                                                                                                               
    W dniu 21-06-2019 – piątek – o godz. 18.00
  1. +Janiny i Michała Drozd, +Edwarda Misia
W dniu 22-06-2019 – sobota – o godz. 18.00
  1. + Jana Bochnak
 W dniu 23-06-2019 – niedziela  
– o godz. 8.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Królowej Rodzin dla Krystyny i Mariana – z okazji 45-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
– o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Marii i Krystiana – z okazji 40-stej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
– o godz. 16.00
  1. + Jana Błasia – z okazji imienin od mamy

Intencje Mszy Św. na tydzień od 10-06 do 16-06-2019   
W dniu 10-06-2019 – poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła
 – o godz. 7.00
  1. + Ryszarda i Stefana Bizoń
  2. + Marii Kapusta – w 7 dniu po śmierci – od syna z żoną
– o godz. 18.00
  1. + Janiny Pękala – od Lucyny i Adama Kałdan
  2. + Jana Grzegockiego – od Doroty i Łukasza Sierakowskich
W dniu 11-06-2019 – wtorek  – o godz. 7.00     
  1. – Dziękczynna za kapłanów
  2. + Aleksandra Puchalskiego – od rodziny Baljonów 
W dniu 12-06-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. + Kazimiery Kurowskiej – w 7 dniu po śmierci – od córki Jadwigi z mężem
  2. + Augustyna Teresaka – od żony 
W dniu 13-06-2019 – czwartek –  Nabożeństwo FATIMSKIE – o godz. 20.00 
  1. + Stanisławy i Jana Drozd 
W dniu 14-06-2019 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Emila Mazka – w rocznicę śmierci- od siostry Krzysztofy i brata Edwarda                                 
W dniu 15-06-2019 – sobota  – o godz. 18.00 
  1. + Adama Walczyk- 3 rocznica śmierci i + Roberta Walczyk 13 rocznica śmierci 
W dniu 16-06-2019 – niedziela   – uroczystość Trójcy Świętej
o godz. 8.00
  1. + Agnieszki Paśko – 10 rocznica śmierci
poza parafią
  1. – za parafian
o godz. 10.30
  1. + Władysława Ignasa – 7 rocznica śmierci
– o godz. 16.00
  1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Krystyny i Krzysztofa w 35 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od dzieci z rodzinami

Intencje Mszy Św. na tydzień od 03-06 do 09-06-2019   
W dniu 03-06-2019 – poniedziałek  – o godz. 7.00
  1. + Katarzyny i Jana Kozek – od zięcia Jana Totona z rodziną
  2. + Zofii Kozek – od córki Stanisławy
W dniu 04-06-2019 – wtorek  – o godz. 7.00     
  1. + Zofii, Henryka i Jana Drozdów, Piotra Książka
  2. + Jana Kapusty – od Tadeusza Walczyka z rodziną 
W dniu 05-06-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. + Wojciecha Roga
– poza parafią w sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej –  w godzinach rannych
  1. – Za parafian, szczególnie dzieci rocznicowe, rodziców i wychowawców                  
W dniu 06-06-2019 – czwartek  – o godz. 18.00 
  1. + Władysława Chmiela w pierwszą rocznicę śmierci, i + Antoniny Chmiel
  2. + Weroniki i Walentego Bączkowskich 
W dniu 07-06-2019 – piątek – o godz. 18.00
  1. + Stanisława Wiktora – 8 rocznica śmierci
  2. + Marii, Franciszka, Bronisławy i Stanisława Hosa                                 
W dniu 08-06-2019 – sobota  – Wiosenny Dzień Seniora – o godz. 9.00 
  1. – Za parafian, szczególnie seniorów, chorych i cierpiących
 o godz. 18.00
  1. + Janiny i Czesława Kozek
  2. + Antoniny Rogala, Marii i Michała Toton
W dniu 09-06-2019 – niedziela  
o godz. 8.00
  1. + Janiny Ignas – 9 rocznicę śmierci
  2. + Marii, Alfreda, Zbigniewa i Eugeniusza Jarząb
o godz. 10.30
  1. – Za parafian
  2. + Marii i Wojciecha Bochenek
o godz. 16.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Pauliny z okazji 18-tych urodzin – od rodziców

Intencje Mszy Św. na tydzień od 27-05 do 02-06-2019    
W dniu 27-05-2019 – poniedziałek  –
o godz. 7.00  rano w kaplicy u Sióstr
+ Mariana Jarząb – od Marka Zawiślaka 
o godz. 18.00
+ Marii Bizoń i zmarłych z rodziny Paśko i Baran
W dniu 28-05-2019 – wtorek  o godz. 18.00  
  1. + Agnieszki Paśko, Feliksa Paśko, Józefy i Feliksa Ochał
  2. + Jana Kapusty od Janiny Wiktor 
W dniu 29-05-2019 – środa o godz. 18.00
+Karola Toton syna Reginy i Walentego
– poza parafią w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie   w godzinach rannych
– Za parafian, szczególnie dzieci komunijne, rodziców i wychowawców  
W dniu 30-05-2019 –czwartek  o godz. 18.00 
  1. + Ryszardy i Alfreda – 7 rocznica śmierci.
  2. + Jana Grzegockiego – od Marii i Jana Toton 
W dniu 31-05-2019 –piątek  o godz. 18.00
  1. – Dziękczynna za łaski od Bożego miłosierdzia z prośbą o dalszą Bożą opiekę
  2. + Stanisławy Szkotnickiej – od Heleny i Jana Ochał                                 
W dniu 01-06-2019 –sobota  o godz. 18.00
  1. – O Boże blog. i opiekę Matki Najświętszej dla Marii i Tadeusza w 45-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
– poza parafią
  1. + Mariana Jarząb – od kolegi Franciszka Przepióry z rodziną 
W dniu 02-06-2019 –niedziela  
o godz. 8.00
  1. + Stefanii i Stanisława Ochałów ich rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące
  1. + Stanisławy Szkotnickiej – od Krystyny Mazan
o godz. 10.30
  1. +Józefy i Feliksa Ochał, Agnieszki Paśko
  2. + Witolda, Karola i Honoraty Toton, Wilhelma Krzemienia
o godz. 16.00
      – Za parafian

Intencje Mszy Św. na tydzień od 20-05 do 26-05-2019    
W dniu 20-05-2019 – poniedziałek  – o godz. 18.00
  1. + Stanisławy Bochnak i rodziców z obydwóch stron
  2. + Jana Kapusty – od Katarzyny i Bolesława Roga
W dniu 21-05-2019 – wtorek – o godz. 18.00  – Msza Św. podczas której będzie udzielany sakrament bierzmowania przez ks. bpa Jana Wątrobę 
  1. – Dziękczynna z prośbą Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla bierzmowanych, rodziców, chrzestnych i świadków
  2. + Zdzisława i Alojzego Gałkowskich
  3. + Janiny Pękala – od Teresy Wojnowskiej z USA 
W dniu 22-05-2019 – środa – rano w kaplicy u Sióstr
o godz. 7.00
  1. + Mariana Jarząb – od Marty i Jacka Skibów
o godz. 18.00    
  1. + Jana Zawiślaka – od żony Heleny         
W dniu 23-05-2019  – czwartek 
 o godz. 18.00    
  1. + Józefy i Władysława Marciniec
  2. + Jana Kapusty – od Zofii Skiba z rodziną 
W dniu 24-05-2019  – piątek 
 o godz. 18.00    
  1. + Czesławy Darłak – 18 rocznicę śmierci
  2. + Jana Grzegockiego – od Ryszarda Grzegockiego z rodziną                              
W dniu 25-05-2019  – sobota 
o godz. 18.00
  1.  + Stefanii i Franciszka Marciniec
  2. + Jana Grzegockiego – od siostry Marii 
W dniu 26-05-2019 – niedziela.
 o godz. 8.00
  1. + Ireny Skiba
  2. – Za parafian
o godz. 10.30
  1. + Janiny Majkowskiej, Marii Pasi – o zdrowie dla dzieci Aleksandry i Wiktorii
  1. + Stanisławy Bochnak i rodziców z obydwóch stron
  o godz. 16.00
  1. + Czesława Rataj i zmarłych z rodziny

Intencje Mszy Św. na tydzień od 13-05 do 19-05-2019    
W dniu 13-05-2019 – poniedziałek – Nabożeństwo Fatimskie – o godz. 20.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Klaudii i Michała w 1 rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Anny Paśko – od rodziny Różaków z Paszczyny
W dniu 14-05-2019 – wtorek – o godz. 18.00  
  1. + Jerzego Sowińskiego, Antoniny i Władysława Charchut
  2. + Tadeusza Gałki – 1 rocznica śmierci.                
W dniu 15-05-2019 – środa – Triduum przed przyjęciem relikwii św. Jana Pawła II – o godz. 18.00
  1. + Zofii Zawiślak – od Krystyny i Józefa Sowińskich
  2. +Zofii i Ludwika Ochał
  3. +Janiny Pękala – od Anny i Marka Zawiślak        
W dniu 16-05-2019 – czwartek- Triduum przede przyjęciem relikwii św. Jana Pawła II – o godz. 18.00
  1. + Józefy i Józefa Baran
  2. + Jana Kapusty – od Heleny Paździor
  3. + Marii Ochał – od wnuczki Agnieszki z rodziną 
W dniu 17-05-2019  – piątek – Triduum przed przyjęciem relikwii św. Jana Pawła II – godz. 18.00
  1. + Bronisławy Toton – w dniu urodzin – od męża z rodziną
  2. + Józefa Kiebały – od Adama Drozda
  3. + Stanisławy Szkotnickiej – od siostrzenicy Małgorzaty z rodziną                                  
W dniu 18-05-2019 – sobota – Uroczyste przyjęcie relikwii św. Jana Pawła II – o godz. 18.00
  1. – Za parafian
  2. + Janiny Pękala – od Zofii i Józefa Skawińskich
  3. + Marii Ochał – od wnuka Pawła
  4. + Jana Kapusty – od Mieczysławy i Henryka Baran 
W dniu 19-05-2019 – niedziela.
 o godz. 8.00
  1. + Stanisławy i Kazimierza Drozd
  2. + Marii, Antoniego i Józefa Kogut
o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo dla Alicji i Piotra – w rocznicę ślubu
  2. + Wojciecha, Marii, Józefa i Ludwika Ochałów
  o godz. 16.00
  1. + Józefa Motyki – w 5 rocznicę Śmierci –  od żony

 Intencje Mszy Św. na tydzień od 06-05 do 12-05-2019    
W dniu 06-05-2019 – poniedziałek   o godz. 18.00
  1. + Marii i Wincentego Toton
  2. + Aleksandra Puchalskiego – od Elżbiety i Józefa Ziobro
W dniu 07-05-2019  – wtorek – o godz. 18.00
  1. + Feliksa Nowaka, + ks. Józefa Wierzbickiego
  2. + Witolda, Karola i Honoraty Totonów, Wilhelma Krzemienia                
W dniu 08-05-2019 – środa o godz. 18.00
  1. – O dobre przygotowanie i godne przyjęcie sakramentu bierzmowania przez uczniów kl. VIII i III gimnazjum od rodziców
  2. + Agnieszki Paśko, Jolanty i Feliksa Ochałów i zmarłych z rodziny
  3. + Jana Kapusty – od sąsiadki Heleny
W dniu 09-05-2019 – czwartek po godz. 18.00
  1. + Ireny Miś – w 30-stym dniu po śmierci – od córki z rodziną
  2. + Zofii i Feliksa Toton
W dniu 10-05-2019  – piątek o godz. 18.00
  1. + Marii i Jana Flisak i zmarłych z rodziny
  2. + Jana Kapusty – od Haliny i Czesława Róg
W dniu 11-05-2019 – sobota o godz. 18.00
  1. + Jana Kielek -w 16 rocznicę śmierci, i +Marii Kielek
  2. + Jana Kapusty – od Mieczysławy i Henryka Baran
W dniu 12-05-2019 – niedziela – ROCZNICA Komunii Świętej
o godz. 8.00
  1. – Za parafian
  2. + Augustyna Teresaka – od żony
o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla dzieci przeżywających pierwszą rocznicę przyjęcia Komunii Świętej
  2. + Jana Kapusty – od siostry Janiny z córką Leokadią i synem Leszkiem
o godz. 16.00
  1. + Karola, Stefanii, Emila, Ireny i Heleny Rataj

Intencje Mszy Św. na tydzień od 29-04 do 05-05-2019                                                                      
W dniu 29-04-2019 – poniedziałek   o godz. 7.00
  1. + Kazimierza Siwca – w 30 dniu po śmierci – od żony
  2. + Aleksandra Puchalskiego od Marii i Andrzeja Fitoł z USA
W dniu 30-04-2019  – wtorek – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Stanisława – z okazji imienin
  2. + Kazimierza Skiby – w 30 dniu po śmierci – od córki Barbary z rodziną 
W dniu 01-05-2019 – środa  – Rozpoczęcie nabożeństw majowych
o godz. 7.00 – rano w kaplicy u Sióstr
  1. + Mariana Jarząb – od sąsiadów Bochenków
o godz. 18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Elżbiety i Andrzeja – z okazji 30-stej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa   
W dniu 02-05-2019 – czwartek
o godz. 18.00
  1. + Roberta Walczyka – od kolegi Roberta
  2. + Czesława Charchuta i zmarłych Rodziców 
W dniu 03-05-2019  – piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski
o godz. 8.00
  1. + Ireny Skiba – z okazji imienin
  2. + Marii i Bolesława Pazdanów
o godz. 10.30
  1. + Piotra Steca i Jego Rodziców, + Kazimierza Siwca, + Wojciecha Siwca
  2. + Rozalii Zawiślak 
o godz. 16.00
  1. + Bronisławy Toton – w 7 rocznicę śmierci – od męża Jana z rodziną                                 
W dniu 04-05-2019 – sobota
o godz. 18.00
  1. + Janiny Pękala
  2. + Jana Kapusty – od Haliny i Roberta Stręk 
W dniu 05-05-2019 – niedziela – PIERWSZA Komunia Święta
o godz. 8.00
  1. + Dariusza, Agnieszki Feliksa Paśko, Zofii i Stefana Buraś, Zdzisława Gałkowskiego
  2. + Jana Kapusty – od Józefa Walczyka z rodziną
o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla dzieci, które przystępują do I Komunii Świętej od rodziców
  2. – Za parafian 
o godz. 16.00
  1. + Bronisławy Wit z USA

Intencje Mszy Św. na tydzień od 22-04 do 28-04-2019
W dniu 22-04-2019 –PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY     
o godz. 8.00
  1. + Czesława Walczyka – 23 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny Czaja i Walczyk – od rodziny Czaja
  2. + Wojciecha Siwca
o godz. 10.30
  1. + Witolda, Karola i Honoraty Toton, Wilhelma Krzemienia
  2. + Zdzisława Gałkowskiego i zmarłych z rodziny
W dniu 23-04-2019  – wtorek – o godz. 7.00
  1. – O szczęśliwą operację dla Szymusia
  2. + Wojciecha Siwca               
W dniu 24-04-2019 – środa  – o godz. 7.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Urszuli i Bogdana w 30-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Grzegorza z racji imienin        
W dniu 25-04-2019 – czwartek  – o godz. 18.00
  1. + Jana Zawiślaka
  2. + Ireny Miś – od córki 
W dniu 26-04-2019 – piątek  – o godz. 18.00
  1. + Józefy Kuśmierczyk – od Mieczysława Kolbusza
  2. + Gustawy Kolbusz
W dniu 27-04-2019 – sobota  – o godz. 18.00
  1. – Msza Św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP Niepokalanej dla Agnieszki i Mariusza w 5 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Ireny i Józefa Motyka 
W dniu 28-04-2019 – niedziela 
 o godz. 8.00
  1. + Wojciecha Kozka – od syna z rodziną
  2. + Bronisława – w 20 rocznicę śmierci, + Czesławy i Alicji Ochał
o godz. 10.30
  1. + Jana Marcińca – w 7 rocznicę śmierci
  2. + Marii i Józefa Kujda
o godz. 16.00
  1. – Za parafian

 
Intencje Mszy Św. na tydzień od 15-04 do 22-04-2019
W dniu 15-04-2019 – Wielki Poniedziałek – o godz. 7.00
  1. + Jana Kapusty – od swatów z Niemiec
  2. + Agaty Wójcik – od siostry Zofii                
W dniu 16-04-2019  – Wielki Wtorek – o godz. 7.00
  1. + Ireny Miś – w 7 dniu po śmierci – od córki z rodziną
  2. + Edwarda Drozda – od córki Teresy z rodziną        
W dniu 17-04-2019 – Wielka Środa  – o godz. 7.00
  1. + Katarzyny i Józefa Ochał, Marii Nowak
  2. + Józefy Ochał – od córki Marii z mężem   
W dniu 18-04-2019 – Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej –  o godz. 18.00
  1. – O pomyślne zdanie egzaminu dojrzałości, matury dla młodzieży urodzonej w 2000 roku
  2. + Marka Totonia – od Justyny i Adama Ochał 
W dniu 19-04-2019– Wielki Piątek –  Liturgia Męki Pańskiej                                 
W dniu 20-04-2019 – Wielka Sobota – o godz.18.00
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Małgorzaty i Roberta z okazji 30-tej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
  2. + Władysława Chmiela – od rodziny Babców 
W dniu 21-04-2019 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO     
o godz. 6.00
  1. – Za parafian
  2. + Jana Ochała – 12 rocznica śmierci  i + Jana Zawiślaka
o godz. 10.30
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Bronisławy i Jana z okazji 40-stej rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa i o szczęśliwą operację
  2. + Karola Misia – od żony 
W dniu 22-04-2019 –PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY     
o godz. 8.00
  1. + Czesława Walczyka – 23 rocznica śmierci oraz zmarłych z rodziny Czaja i Walczyk – od rodziny Czaja
  2. + Wojciecha Siwca
o godz. 10.30
  1. + Witolda, Karola i Honoraty Toton, Wilhelma Krzemienia
  2. + Zdzisława Gałkowskiego i zmarłych z rodziny

Intencje Mszy Św. na tydzień od 08-04 do 14-04-2019
W dniu 08-04-2019 – poniedziałek  – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE                                                                   
o godz. 11.00 
  1. + Ks. Henryka Zachary
o godz. 18.00 
  1. + Janiny Pękala – od siostry Wiesławy
  2. + Jana Kapusty – od Ludwika Marcińca z rodziną
  3. + Aleksandra Puchalskiego – od Agnieszki i Krzysztofa Drozd                
W dniu 09-04-2019 – wtorek  ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI
     o godz. 8.00 
  1. + Marii Ochał – od córki Mieczysławy z mężem
  2. + Ireny Skiba – od Anity i Marka Róg z dziećmi
o godz. 18.00 
  1. + Janiny Pękala – od Anny i Bogdana Pękalów z rodziną
  2. + Jana Grzegockiego – od Franciszka Sierakowskiego z rodziną
  3. + Mariana Jarząb – od sąsiadów Jana i Mariusza Miś        
W dniu 10-04-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. + Marii – 10 rocznica śmierci i Tadeusza Ochał – od syna Tadeusza
  2. + Reginy i Kazimierza Miś, rodziców z obydwóch stron i ich dzieci 
W dniu 11-04-2019 – Czwartek – o godz. 18.00  
  1. + Gustawy Kolbusz – od córki z rodziną
  2. + Ireny Skiba – od Zofii i Edwarda Rokosz 
W dniu 12-04-2019 – Piątek – po Drodze Krzyżowej o godz. 17.00 
  1. Weroniki i Feliksa Ochał
  2. + Augustyna Teresaka – od żony                             
W dniu 13-04-2019 – Sobota – o godz. 18.00  
  1. + Bogdana Siwca – w 30 dniu po śmierci – od taty
  2. + Stefanii, Jana i Józefa Róg
W dniu 14-04-2019 –  VI niedziela Wielkiego Postu – Niedziela PALMOWA
o godz. 8.00
  1. + Stefana Zawiślaka – 23 rocznica śmierci.
  2. + Jana Charchuta – 6 rocznica śmierci – od żony dzieci i wnuków
o godz. 10.30 
  1. +Stefani Marciniec – w rocznicę śmierci – od męża i dzieci z rodzinami
  2. – Za parafian
o godz. 16.00  – po Gorzkich Żalach
  1. – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Danuty i Tomasza w 15 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – od rodziców i syna
  2. + Stanisławy Szkotnickiej – od Edyty i Bartłomieja Siwiec

Intencje Mszy Św. na tydzień od 01-04 do 07-04-2019
W dniu 01-04-2019 – poniedziałek  – o godz. 7.00 
  1. +Aleksandra Puchalskiego – od Marty i Krzysztofa Zawisza
  2. +Mariana Jarząb – od Marii i Ludwika Marciniec      
W dniu 02-04-2019 – wtorek – o godz.  7.00  
  1. +Aleksandra Puchalskiego – od Ireneusza Zawiszy z rodziną
  2. +Mariana Jarząb – od Heleny i Jana Ochał
W dniu 03-04-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. +Ireny Skiba – 2 rocznica śmierci.
  2. +Jana Grzegockiego – od Anny i Wojciecha Jędrych z rodziną
W dniu 04-04-2019 – Pierwszy Czwartek – REKOLEKCJE
o godz. 11.00  – Msza św. Rekolekcyjna dla uczniów Szkoły Podstawowej
  1. Za parafian, szczególnie dzieci i młodzież o dobre przeżycie rekolekcji
 o godz. 18.00      
  1. – O Boże błogosławieństwo i opiekę i Matki Najświętszej dla Krzysztofa z okazji 18-tych urodzin – od rodziców i brata
  2. – O zdrowie dla rodziców
 W dniu 05-04-2019 – Pierwszy Piątek – REKOLEKCJE
o godz. 11.00  – Msza św. Rekolekcyjna dla uczniów Szkoły Podstawowej
  1. +Ks. Bogusława Przeklasę
  po nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godz. 18.00 
  1. – O szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki
  2. + Teresy Charchut – w 30 dniu po śmierci – od córki Ewy z mężem                             
W dniu 06-04-2019 – Pierwsza Sobota – REKOLEKCJE
o godz. 9.00  
  1. Za wszystkich parafian, szczególnie chorych i cierpiących 
o godz. 18.00  
  1. + Jana Kapusty – od swatów z Niemiec
  2. + Teresy Krasoń – 6 rocznica śmierci – od siostrzeńca Grzegorza Pas
W dniu 07-04-2019 –  V niedziela Wielkiego Postu i Pierwsza Niedziela miesiąca kwietnia – REKOLEKCJE
o godz. 8.00
  1. + Ireny Skiba – od Marty i Tadeusza Pieja z rodziną
  2. + Jana Błasia – od chrześnicy Urszuli z rodziną
o godz. 10.30 
  1. + Janiny Pękala – od Barbary i Wiesława Daniel
  2. + Jana Kapusty – od Marii i Kazimierza Marciniec
o godz. 16.00  – po Gorzkich Żalach
  1. Za parafian

Intencje Mszy Św. na tydzień od 25-03 do 31-03-2019
W dniu 25-03-2019 – poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – o godz. 7.00 
  1. – Za dusze w czyśćcu cierpiące i o łaski potrzebne dla Kamila, Jolanty, Jerzego, Krystyny i Bogusławy
  2. + Aleksandra Puchalskiego – od syna Andrzeja z rodziną
W dniu 26-03-2019 – wtorek – o godz.  7.00               
  1. + Janiny Białoruckiej – od byłej współpracownicy Aleksandry
  2. + Aleksandra Puchalskiego – od syna Bogdana       
W dniu 27-03-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. + Eugeniusza Chełpy – od warsztatu stolarskiego Taboret – Naja
  2. + Mariana Jarząb – od Doroty i Piotra Jarząb   
W dniu 28-03-2019 – czwartek – o godz. 17.00 – po południu   
  1. + Jana Kapusty – od wnuków Denisa i Selin
  2. + Tadeusza Kajpusta – 6 rocznica śmierci od Grzegorza Pas 
W dniu 29-03-2019 – piątek – po nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 
  1. – O dobre przygotowanie i godne przystąpienie do I spowiedzi i I Komunii Świętej dla uczniów kl. III od rodziców
  2. + Józefy Kuśmierczyk – od Edwarda Kolbusz                                 
W dniu 30-03-2019 – sobota – o godz. 17.00                                    
  1. + Marii i Karola Ocytko, Weroniki i Kazimierza Róg
  2. + Jana Grzegockiego – od Sylwii i Tomasza Sierakowskich 
W dniu 31-03-2019 –  IV niedziela Wielkiego Postu
 o godz. 8.00
  1. + Wojciecha Siwca, Marii Bizoń
  2. + Ireny Skiba – od Danuty i Mariana Dwojaków
 o godz. 10.30 
  1. + Jana Siewierskiego, Czesława Kłóska, Stanisława Papiernika
  2. + Janiny Pękala – od siostrzenicy Joanny z mężem
ok. godz. 16.00  – po Gorzkich Żalach
  1. + Ludwika, Antoniny, Mieczysława i Józefa Ochał
  2.  – Za parafian
 

Intencje Mszy Św. na tydzień od 18-03 do 24-03-2019
W dniu 18-03-2019 – poniedziałek – o godz. 7.00 
  1. +Krystyny Medygrał – w 30-stym dniu po śmierci od dzieci
  2. +Tadeusza Łach – od siostrzeńca Jacka
W dniu 19-03-2019 – wtorek – Uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP – o godz.  7.00               
  1. + Józefy Siwiec – w dniu imienin
  2. + Józefa Totona – w dniu imienin od żony
W dniu 20-03-2019 – środa – o godz. 7.00
  1. +Krystyny i Józefa Ochał, Marii Nowak
  2. +Eugeniusza Chełpy od rodziny Pilchów z Borku Wielkiego
W dniu 21-03-2019 – czwartek – o godz. 17.00 – po południu   
  1. +Krystyny i Józefa Ochał, Józefy Róg
  2. +Józefa i Marii Róg – od Krystyny z Łodzi
 W dniu 22-03-2019 – piątek – po nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 
  1. + Bronisławy Drozd – od Marii Jana Kurgan, Barbary i Marka Kamińskich, Anny i Jana Raś z Lubziny
  2. + Jana Kapusty – od córki Jolanty z mężem
W dniu 23-03-2019 – sobota – o godz. 17.00                                    
  1. +Eugeniusza Chełpy – od chrześnicy Renaty i Małgorzaty z mężem
  2. +Janiny Pękala – od chrześniaka Grzegorza z rodziną
W dniu 24-03-2019 –  III niedziela Wielkiego Postu
 o godz. 8.00
  1. +Ireny Skiba – od Krystyny i Tomasza Wrona
  2. +Stefanii Skarbek – w 8 rocznicę śmierci i +Michała Skarbek
 o godz. 10.30 
  1. -Za parafian
  2. +Józefy, Krystyny i Józefa Ochał
 o godz. 16.00
  1. – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla rodziny
  2. + Edwarda Misia i rodziców z obydwóch stron