III niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019

III niedziela Wielkiego Postu – 24.III.2019

– kolor szat liturgicznych – Znalezione obrazy dla zapytania stuła fioletowa

Za niespełna dwa tygodnie – 5 kwietnia – w pierwszy piątek miesiąca rozpoczniemy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne i szkolne rekolekcje. Święte ćwiczenia poprowadzi ks. mgr Daniel Garbacik, wikariusz z Zagorzyc Górnych.

1.  W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia.
  2. W czwartek od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  3. W piątek – o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza Święta.
  • w piątek po Mszy Św., kandydatów do sakramentu bierzmowania,
  • w sobotę o godz. 16.00 spotkanie lektorów i ministrantów, po Mszy Świętej –  Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

5. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik, można nabyć na stoliku pod chórem.

6Przyszedł kolejny rachunek za ogrzewanie kościoła od 16 grudnia do 23 lutego – 3050,-zł.

7. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Zofia Gałka, Maria Zawiślak, Mariusz Kolbusz

22 marca 2019|