Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 09-06-2019

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 9.VI.2019

1. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
  1. We wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła.
  2. W czwartek 13-ty dzień miesiąca czerwca NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. O godz. 20.00 Msza Święte i procesja różańcowa. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego kapłana, a także wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
  3. W piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  1. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej, jest to trzecia niedziela miesiąca, składka na prace w parafii.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Stanisław Pazdan, Józef Walczyk, Józef Toton.
  1. Pielgrzymko – wycieczka na Ukrainę, wyjazd ze środy na czwartek o godz. 3.30 z parkingu przy kościele. Proszę przyjechać kilkanaście minut wcześniej, aby się zapakować i o wyznaczonej godzinie wyjechać.
9 czerwca 2019|