XIII niedziela zwykła – 30.06.2019

XIII niedziela zwykła – 30.VI.2019

Pragnę podziękować małżeństwu za ufundowanie dwóch nowych dzwonów.

Gdyby nie ta fundacja w tym roku nie planowaliśmy prac związanych z dzwonnicą. Dalsze prace przy dzwonnicy też będą fundowane przez fundatorów dzwonów. Bóg zapłać Ks. Bp-owi Edwardowi Białogłowskiemu za odprawienie uroczystej sumy odpustowej i poświęcenie nowych dzwonów.

Wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli w uroczystościach odpustowych – Bóg zapłać.

1. We środę święto św. Tomasza Apostoła.
  1. I czwartek miesiąca, od 17.30 adoracja najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza Święta.
  2. I piątek miesiąca, Msza Św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.30 będzie spowiadało dwóch kapłanów. W pozostałe dni spowiedź pół godziny przed Mszą Św.
  3. I sobota miesiąca, Eucharystia i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  1. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
  1. Spotkania duszpasterskie: w piątek po nabożeństwie uczniów kl. VIII, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego, Nasz Dziennik i dwumiesięcznik Misyjne Drogi, można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Marcin Baran, Maria Miś, Edward Skiba.
  1. Pragnę podziękować fotografowi p. Ryszardowi Ciołkoszowi za wykonanie zdjęć w dniu 18 maja podczas wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II oraz pamiątkowych grupowych zdjęć dzieci komunijnych i rocznicowych. Bóg zapłać za darmowe wykonanie i przekazanie zdjęć dzieciom i parafii.

29 czerwca 2019|