XXV niedziela zwykła – 22.09.2019

XXV niedziela zwykła – 22.IX.2019

 W poniedziałek wspomnienie św. o. Pio,

  1. w czwartek wspólnota Intronizacji najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30, o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.,
  2. w piątek św. Wincentego A Paulo, Kapłana,
  3. w sobotę św. Wacława, męczennika,
  1. Spotkania duszpasterskie: 
  • w piątek po Mszy Św. Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży,
  • w sobotę po Mszy Św. lektorów i ministrantów.
  1. Prasę katolicka: Niedziele, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Grzegorz Rusin, Janina Skiba, Jadwiga Toton.
  1. W obejściu kościoła – na wysokości okna zakrystii od strony plebanii powstaje kapliczka z figurą św. siostry Faustyny. Figura będzie miała wysokość 140 cm i jest ufundowana przez parafiankę. Na procesje fatimskie będziemy mieli pięć stacji: Anioł pokoju i dzieci fatimskie, św. siostra Faustyna, grota Matki Bożej z Lourdes, krzyż misyjny, pomniki św. Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia. Ofiarodawczyni składamy Bóg zapłać. 
  1. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Nockowa ku czci świętych Archaniołów. Uroczysta suma o godz. 11.
22 września 2019|