III niedziela zwykła – 26.01.2020 

III niedziela zwykła – 26.I.2020 

  1. We wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła,
  2. w czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.
  3. W piątek – św. Jana Bosko.
  1. I sobota miesiąca. Jest to 3 z 5 pierwszych sobót miesiąca. O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, część różańca świętego, litania do Matki Bożej, 15 minutowa adoracja w ciszy i Msza Święta. Prosimy, aby różaniec poprowadziły róże męskie: św. Floriana i św. Jana XXIII. W sobotę będzie Msza Św. również o 7.00. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu litania do Matki Bożej i 15 minutowa adoracja. Część różańca świętego trzeba odmówić we własnym zakresie np. przed Eucharystią.
  1. W przyszłą niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Na wszystkich Mszach Świętych poświęcenie gromnic. Jest to dzień życia konsekrowanego, modlimy się za osoby, które w zakonach i zgromadzeniach zakonnych służą Panu Bogu i człowiekowi. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Składka będzie przeznaczona an Seminarium Duchowne. Po sumie Charytatywny Koncert Kolędy w wykonaniu scholii i chóru parafialnego oraz kapeli „dobre serca”. Po wszystkich Mszach Św. składka do puszek na dalsze leczenie Wojtusia Błasia. 
  1. Spotkania duszpasterskie:
  • w czwartek po nabożeństwie – uczniów kl. VIII, kandydatów do sakramentu bierzmowania,
  • piątek po Eucharystii – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. 
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Nasz Dziennik można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli: Adam Ziobro, Janusz Ziobro, Marian Ziobro.
25 stycznia 2020|