XII niedziela zwykła – 21.06.2020

XII niedziela zwykła – 21.VI.2020

1. Przez cały tydzień dzieci, które dziś przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej, będą przeżywały BIAŁY TYDZIEŃ, Msze Św. od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  1. Od przyszłej niedzieli 28 czerwca, Msze Święte według stałego porządku o godz. 8.00, 10.30 i 16.00.
  1. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,
  2. w czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 -Nowenna do Matko Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
  1. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza Św. na zakończenie roku o godz. 18.00. Spowiedź na zakończenie roku w czwartek od godz. 17.00 w piątek i pozostałe dni pół godziny przed Mszą Świętą.
  1. W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 10.30 rocznica pierwszej Komunii Św. dzieci klasy IV.
  • kandydatów do sakramentu bierzmowania – we wtorek o godz. 16.30 i w piątek po Mszy Św.,
  • dodatkowo kandydaci do sakramentu bierzmowania mają we środę o godz. 18.45 próbę w kościele w Górze Ropczyckiej.
  • uczniów kl. IV przed rocznicą Komunii Świętej – w środę i sobotę o godz. 16.30.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego można nabyć pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Adam Walczyk, Jan Toton, Edward Toton,
  1. W przyszłą niedzielę wybory prezydenckie. Lokale wyborcze w szkole podstawowej w Zagorzycach Dolnych i Górnych. Idąc do urn trzeba ze sobą zabrać dowód osobisty. Głosujemy na osobę, która wyznaje i reprezentuje nasze chrześcijańskie wartości.
19 czerwca 2020|