XIII niedziela zwykła – 28.06.2020

XIII niedziela zwykła – 28.VI.2020

Od dzisiejszej niedzieli w naszym kościele Msze Święte o godz. 8.00, 10,30 i 16.00

1. W poniedziałek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszej świątyni Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka przeznaczona na tzw. „świetopietrze”, czyli utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  1. Pierwszy czwartek miesiąca- święto św. Tomasza Apostoła. od 17.30 adoracja najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza Święta.
  2. Pierwszy piątek miesiąca, Msza Św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.30 będzie spowiadało dwóch kapłanów. W pozostałe dni spowiedź pół godziny przed Mszą Św.
  3. Pierwsza sobota miesiąca, Eucharystia i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  1. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego, można nabyć na stoliku pod chórem. Czasopismo „Znak Łaski” dla członków Stowarzyszenia Seminarium Duchownego do odebrania w zakrystii.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Prosimy, aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Wiesław Bizoń, Antoni Kujda, Janusz Bębynek.
  1. W poniedziałek odpust w parafii Zagorzyce Górne. Uroczysta suma o godz. 11.00.
28 czerwca 2020|