XVII niedziela zwykła – 26.07.2020

XVII niedziela zwykła – 26.VII.2020

W sobotę rozpoczynamy sierpień, miesiąc modlitw o trzeźwość naszego narodu. Zachęcamy do wstrzemięźliwość od napojów alkoholowych i ofiarowania jej w intencji uzależnionych. Jest to miesiąc rocznic narodowych: SETNA ROCZNICA  „Cudu nad Wisłą”–1920, Powstanie Warszawskie – 1944 r., wielki zryw narodowy i powstanie Solidarności – 1980.

1. W środę wspomnienie św. Marty.
  2. W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  1. Pierwsza sobota miesiąca, Msza Św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  1. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę, Źródło, Gościa Niedzielnego i Promyczek Dobra dla dzieci numer lipcowo – sierpniowy, można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Marian Kozek, Leszek Marciniec, Michał Drozd.

26 lipca 2020|