XIII niedziela zwykła – 27.06.2021

XIII niedziela zwykła – 27.VI.2021

1. W poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  2. We wtorek – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszej świątyni Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka przeznaczona na tzw. „świętopietrze”, czyli utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  3. W sobotę święto św. Tomasza Apostoła.
  1. Pierwszy czwartek miesiąca, od godz. 17.30 adoracja najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza Święta.
  2. Pierwszy piątek miesiąca, Msza Św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.30 będzie spowiadało dwóch kapłanów. W pozostałe dni spowiedź pół godziny przed Mszą Św. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny parafian w domach z posługą sakramentalną – od godz. 9.00 według stałego porządku.
  3. Pierwsza sobota miesiąca, na zakończenie Mszy Świętej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  1. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
  1. Prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego, można nabyć na stoliku pod chórem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, prosimy aby w nadchodzącym tygodniu ofiary złożyli parafianie: Piotr Totoń, Piotr Kolbusz, Janusz Ochał.
  1. We wtorek – odpust w parafii Zagorzyce Górne. Uroczysta suma o godz. 11.00.
27 czerwca 2021|